Πολύς… κόσμος σήμερα στα Πεισάνδρεια

Με τη συμμετοχή 92 αθλητών κι αθλητριών από εφτά συλλόγους θα διεξαχθούν σήμερα στις 16.00 για πρώτη φορά από τον ΑΓΕΣ Κάμειρος 2009 τα Πεισάνδρεια στο στάδιο «Ιωάννης Πρώτος».

Είναι μια διοργάνωση στίβου του παραπάνω συλλόγου σε συνεργασία με την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου για τις κατηγορίες Παμπαίδων-Παγκορασίδων α’, Παίδων-Κορασίδων κι Ανδρών-Γυναικών, αλλά και μια καλή ευκαιρία για τα τελευταία… τεστ των αθλητών-αθλητριών μας πριν τα πανελλήνια πρωταθλήματα.

Οι συμμετοχές:

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2-3

Α

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

400Μ

 

Α

ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

400Μ

 

Α

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

400Μ

 

Γ

ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

ΜΗΚΟΣ

Γ

ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΪ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

100Μ

 

Κ

ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

 

Κ

ΚΕΡΙ ΕΙΡΗΝΗ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

 

Κ

ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

 

Κ

ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Κ

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

100Μ

200Μ

Κ

ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

ΔΙΣΚΟΣ

Π

ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

 

Π

ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΥΡΑ

ΔΙΣΚΟΣ

ΠΚΑ'

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΥΡΑ

 

ΠΚΑ'

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΟΝΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ'

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

300Μ

 

ΠΚΑ'

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

 

ΠΚΑ'

ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΥΡΑ

 

ΠΚΑ'

ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΝΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΗΚΟΣ

 

ΠΚΑ'

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΥΡΑ

 

ΠΚΑ'

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

 

ΠΚΑ'

ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

 

ΠΚΑ'

ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

300Μ

 

ΠΚΑ'

ΤΣΕΛΙΑΚΟΥ  ΕΥΑΝΘΙΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΥΡΑ

 

ΠΚΑ'

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ'

ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΙΝΤΙΚΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

600Μ

 

ΠΚΑ'

ΧΥΣΑ ΑΝΤΖΕΛΑ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΥΡΑ

 

ΠΠΑ'

ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

 

ΠΠΑ'

ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΥΡΑ

 

ΠΠΑ'

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΥΡΑ

 

ΠΠΑ'

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Ο ΕΜΜ &  ΜΑΙΡ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

 

Α

ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

3000Μ ΦΕ

 

ΠΚΑ'

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

300Μ

 

ΠΚΑ'

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

 

ΠΚΑ'

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΑΚΟΝΤΙΟ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ'

ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

80Μ

 

Α

ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

 

Α

ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΔΙΣΚΟΣ

 

Α

ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

 

Α

ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝΤΓΚΑΡ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

200Μ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α

ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

400Μ

ΣΦΑΙΡΑ, ΑΚΟΝΤΙΟ

Α

ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

 

Γ

ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

400Μ

 

Γ

ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

800Μ

 

Γ

ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

800Μ

 

Γ

ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΗΚΟΣ

 

Γ

ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

 

Γ

ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΦΥΡΑ

 

Γ

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

 

Γ

ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

 

Γ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΗΚΟΣ

 

Γ

ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΗΚΟΣ

 

Γ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

 

Κ

ΚΑΠΟΥΡΑΝΙ ΓΙΝΟΒΕΦΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΦΥΡΑ

 

Κ

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΛΕΟΡΓΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΚΟΝΤΙΟ

 

Κ

ΚΟΥΛΛΑΙ ΠΑΟΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΦΑΙΡΑ

 

Κ

ΜΙΧΕΛΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΦΑΙΡΑ

 

Κ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

 

Κ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΜΟΡΦΟΥΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΔΙΣΚΟΣ

 

Π

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

 

Π

ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2000Μ ΦΕ

 

Π

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

 

Π

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΦΑΙΡΑ

ΣΦΥΡΑ

ΠΚΑ'

ΑΜΑΡΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ ΛΙΤΣΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΦΥΡΑ

 

ΠΚΑ'

ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΦΥΡΑ

 

ΠΚΑ'

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

80Μ

 

ΠΚΑ'

ΚΥΡΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΦΥΡΑ

 

ΠΚΑ'

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΦΥΡΑ

 

ΠΚΑ'

ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

80Μ

 

ΠΚΑ' - Γ

ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

80Μ

ΜΗΚΟΣ

ΠΚΑ' - Κ

ΠΟΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΦΥΡΑ

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΠΑ'

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

300Μ

 

ΠΠΑ'

ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

1000Μ

 

ΠΠΑ'

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

 

ΠΠΑ'

ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

80Μ

 

ΠΚΑ'

ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Γ.Σ. << Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ>>

80Μ

 

Α

ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΥΡΑ

ΣΦΑΙΡΑ

Α

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400Μ

ΜΗΚΟΣ

Κ

ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

400Μ

200Μ

Κ

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

200Μ

 

ΠΚΑ'

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

300Μ

 

ΠΚΑ'

ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

300Μ

 

ΠΚΑ'

ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

300Μ

 

ΠΚΑ΄- Κ

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

200Μ

ΠΠΑ'

ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

300Μ

 

Α

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΚΟΝΤΙΟ

 

Α

ΜΟΣΧΗΣ ΜΟΣΧΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

100Μ

200Μ

Γ

ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΚΟΝΤΙΟ

ΣΦΑΙΡΑ

Κ

ΧΑΤΖΙΓΙΕΒΑ ΣΙΜΠΕΛ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

200Μ

400Μ

Π

ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

100Μ

200Μ

ΠΚΑ'

ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΡΕΤΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

300Μ

 

 

Το πρόγραμμα:

 

ΩΡΑ

ΔΡΟΜΟΙ

ΑΛΜΑΤΑ

ΡΙΨΕΙΣ

16:00

 

 

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠ-ΠΚ-Π-Κ-Α-Γ

16:35

400μ εμπ. Π

 

 

16:45

300μ εμπ. ΠΠ

 

ΔΙΣΚΟΣ ΠΠ-ΠΚ-Π-Κ-Α-Γ

16:55

300μ εμπ. K (οπεν)

 

 

17:05

 

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  Γ - Α (οπεν)

 

17:10

80μ εμπ. ΠΚ

ΥΨΟΣ Κ

 

17:20

80μ ΠΚ

 

 

17:30

80μ ΠΠ

 

ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΠ-ΠΚ-Π-Κ-Α-Γ

17:40

100μ  Α

 

 

17:50

100μ. Γ

 

 

18:00

600μ ΠΚ

ΜΗΚΟΣ  Γ- A

 

18:15

800μ Κ (οπεν)

 

 

18:25

300μ  ΠΠ

 

ΣΦΥΡΑ  ΠΠ-ΠΚ-Π-Κ-Α-Γ

18:35

300μ. ΠΚ

 

 

18:50

200μ  Γ

 

 

19:00

200μ. Α

 

 

19:15

1000μ ΠΠΑ

 

 

19:30

400μ  Α

 

 

19:45

400μ. Γ

 

 

20:00

2000μ ΦΕ Π

 

 

20:25

3000μ ΦΕ Α

 

 

 

Σημείωση: Το ωρολόγιο πρόγραμμα δύναται να τροποποιηθεί ανάλογα με τον αριθμό τον συμμετοχών