Ποιοι μαθητές αρίστευσαν στη Γ’ τάξη των Λυκείων

Ανακοινώθηκαν από το 4ο Λύκειο Ρόδου, το Λύκειο Κρεμαστής και το Λύκειο Σορωνής οι μαθητές που αρίστευσαν στη Γ’ τάξη.

Ειδικότερα, κατά σχολείο οι αριστούχοι είναι οι εξής:
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΤΑΞΗ Γ’
Α/Α   Επώνυμο μαθητή    
    Όνομα μαθητή                      Όνομα πατέρα             Μ. Ο.    
1     ΖΟΡΠΑΛΑ                      ΚΟΝΤΕΣΣΑ-ΙΩΑΝΝΑ                ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ                 20    
2    ΣΑΔΡΑΖΑΝΗ                  ΑΡΓΥΡΩ                                     ΘΩΜΑΣ                       20        
3    ΑΛΑΦΑΚΗ                       ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ            19,9    
4    ΒΑΜΒΑΚΑ                      ΕΛΙΟΥΛΑ                                     ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 19,9    
5    ΙΣΚΑ                                ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         19,9    
6    ΣΑΡΔΕΛΗ                      ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             19,9    
7    ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ                 ΕΥΣΤΑΘΙΑ                                    ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 19,8    
8    ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                  ΜΙΧΑΗΛ                     19,8    
9    ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ                ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ              19,8    
10    ΓΑΒΑΛΑΣ                    ΑΝΔΡΕΑΣ                                  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                 19,7    
11    ΓΙΑΝΝΑΚΛΗ                ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                                  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ               19,7
12    ΓΚΙΑΤΑ                        ΕΦΗ                                              ΜΑΡΙΟΥΣ                    19,7
13    ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ    ΜΑΡΙΑ                                        ΝΙΚΟΛΑΟΣ                   19,7
14    ΜΙΧΑΗΛ                       ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ                                  ΘΩΜΑΣ                      19,7
15    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                  ΣΤΑΥΡΟΣ                    19,7
16    ΦΕΡΧΑΤΙ                      ΖΟΥΦΛΙ                                        ΑΛΙ                              19,7
17    ΔΗΜΗΤΡΑΣ               ΙΩΑΝΝΗΣ                                   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                19,6
18    ΚΑΛΑΣ-ΣΑΒΒΟΥΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ                     19,6
19    ΠΟΛΙΤΗ                      ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                            ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                  19,6
20    ΣΙΩΣΙΟΥ                      ΧΡΥΣΟΥΛΑ                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               19,6

21    ΦΩΤΕΙΝΗΣ                    ΙΣΙΔΩΡΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  19,6
22    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ        ΗΛΙΑΣ                                        ΑΓΓΕΛΟΣ                      19,5
23    ΓΙΑΤΡΟΥ                      ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ                                  ΜΙΧΑΗΛ                     19,5
24    ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ          ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ                      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                19,5
25    ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ                ΜΙΧΑΛΙΑ                                        ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ               19,5
26    ΤΡΕΧΑΣ    Ι                  ΩΑΝΝΗΣ                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       19,5
27    ΒΑΣΙΛΑΚΗ                   ΜΙΧΑΗΛΙΑ - ΡΑΦΑΗΛΙΑ                ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            19,4
28    ΖΕΥΚΙΔΗΣ                    ΙΩΑΝΝΗΣ                                       ΓΕΩΡΓΙΟΣ                19,4
29    ΚΑΠΕΤΑΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                                     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           19,4
30    ΚΑΤΣΑΡΑΣ                  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                 ΑΓΑΠΗΤΟΣ              19,4

31    ΚΟΥΛΛΑΪ                      ΣΟΥΜΠΙΑΝΑ                                  ΑΡΤΟΥΡ                   19,4
32    ΡΑΦΤΗΣ                      ΑΝΤΩΝΙΟΣ                            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ    19,4
33    ΣΚΟΥΛΛΟΣ                 ΑΓΓΕΛΟΣ                                        ΜΙΧΑΗΛ                     19,4
34    ΣΧΟΙΝΑ                       ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                                  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               19,4
35    ΤΣΙΤΣΕΚΛΗΣ               ΧΡΗΣΤΟΣ                                        ΗΛΙΑΣ                        19,4
36    ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ          ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ                                     ΛΑΜΠΡΟΣ               19,3
37    ΒΑΣΙΛΑΚΗ                   ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ                                ΓΕΩΡΓΙΟΣ                19,3
38    ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ                ΜΕΜΝΟΥΝΕ                                     ΝΕΡΜΙΝ                   19,3
39    ΠΙΤΣΟΥ                        ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          19,3
40    ΣΑΛΑΧΟΥΡΗ               ΑΣΠΑΣΙΑ                          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     19,3
41    ΤΑΡΑΤΙΤΑΣ                  ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         19,3
42    ΤΣΑΓΓΑΡΗ                   ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ                            ΗΛΙΑΣ                    19,3
43    ΤΣΙΑΤΗ                         ΕΛΕΝΗ                                               ΑΧΙΛΛΕΑΣ               19,3
44    ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ             ΔΗΜΗΤΡΑ                                     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                19,2
45    ΓΙΑΝΝΗ                      ΙΩΑΝΝΑ                                              ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ              19,2
46    ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ                ΤΣΑΜΠΙΚΑ                                        ΓΕΩΡΓΙΟΣ                19,2
47    ΚΑΪΛΗ-ΑΡΝΙΤΑΛΗ          ΙΖΕΛ                                        ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΙΝΟΥΡ        19,2
48    ΛΑΜΠΡΟΥ                      ΕΙΡΗΝΗ                                     ΚΥΡΙΑΚΟΣ                     19,2

49    ΝΟΜΙΚΟΥ                       ΦΛΩΡΑ                                        ΙΩΑΝΝΗΣ                      19,2
50    ΠΟΚΚΙΑ                          ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ             19,2
51    ΣΑΡΑΝΤΗΣ                    ΘΕΟΦΑΝΗΣ                                  ΣΑΡΑΝΤΗΣ                   19,2
52    ΣΚΑΡΠΕΤΗ                   ΚΑΛΛΙΟΠΗ                                    ΜΑΡΙΟΣ                        19,2
53    ΤΣΑΓΓΑΡΗ                   ΕΥΑΝΘΙΑ-ΜΑΡΙΑ                      ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                   19,2
54    ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΣ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     19,2
55    ΚΑΤΣΑΡΟΣ                   ΙΩΑΝΝΗΣ                                    ΣΤΕΦΑΝΟΣ                      19,1
56    ΞΙΠΑ                            ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ                              ΙΩΑΝΝΗΣ                      19,1
57    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ          ΜΑΡΙΑ-ΟΥΡΑΝΙΑ                      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                   19,1
58    ΧΗΡΑΚΗ                      ΗΛΙΑΝΑ                                            ΜΙΧΑΗΛ                       19,1
59    ΓΚΕΛΙΑΣ                      ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                 19
60    ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                        ΦΩΤΙΟΣ                      19
61    ΚΟΝΤΟΥ                      ΔΕΣΠΟΙΝΑ                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              19
62    ΠΡΕΝΤΙ                        ΓΙΟΖΕΦΙΝΑ                                        ΛΑΖΕΡ                       19
63    ΑΝΑΣΤΑΣΑ                  ΜΑΡΙΑ                                        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                 18,9

64    ΝΙΚΟΛΑΟΥ                   ΙΩΑΝΝΑ                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     18,9
65    ΣΑΡΑΝΤΗ                     ΣΤΑΜΑΤΙΑ                              ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     18,9
66    ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ                ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                  ΜΑΡΙΟΣ                           18,9
67    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ                            ΠΕΡΙΚΛΗΣ                     18,8
68    ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗ          ΕΛΕΝΗ                                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     18,8
69    ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ          ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ                                  ΦΩΤΙΟΣ                            18,8
70    ΚΑΨΙΜΑΛΗ            ΜΙΧΑΕΛΑ-ΜΑΡΙΑ                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             18,7
71    ΚΟΝΑΚΗΣ                ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΥΛΟΣ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                  18,7
72    ΠΑΥΛΟΥ                  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                    18,7
73    ΠΙΛΟΥ                     ΛΑΜΠΡΙΝΗ                                   ΔΗΜΗΤΡΗΣ                      18,7
74    ΣΑΝΤΟΡΕ                ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                                        ΙΩΣΗΦ                         18,7
75    ΣΕΒΑΣΤΙΔOY          ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                        ΔΑΥΪΔ                            18,7
76    ΚΑΛΑΡΑ                      ΓΚΙΟΥΝΑΪ                                  ΙΜΠΡΑΗΜ                        18,6
77    ΚΑΛΟΓΕΡΗ                ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                            ΣΑΒΒΑΣ                            18,6

78    ΡΑΦΤΗΣ                ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ               18,6
79    ΓΙΑΝΝΕΛΗ                ΛΥΔΙΑ                                        ΑΝΤΩΝΙΟΣ                        18,5
80    ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ                ΕΥΔΟΞΙΟΣ                            ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ                  18,5
81    ΘΕΜΕΛΗ                ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ                      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                18,5
82    ΚΩΣΤΑΚΟΥ                ΑΝΝΑ                                              ΧΡΗΣΤΟΣ                   18,5
83    ΜΑΚΡΑ                ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ                            ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ           18,5
84    ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ          ΜΑΡΙΑ                                                    ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ             18,5
85    ΚΑΤΣΙΝΗ                ΣΕΒΑΣΤΗ                                               ΣΑΒΒΑΣ                  18,4
86    ΚΕΦΑΛΑ                ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΡΑΦΑΕΛΛΑ                      ΝΙΚΟΛΑΟΣ              18,4
87    ΚΡΗΤΙΚΟΥ                ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ                            ΜΙΧΑΗΛ              18,4
88    ΣΑΒΒΙΟΥ                ΜΙΧΑΕΛΑ                                        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ               18,4

89    ΣΙΩΣΙΟΥ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          18,4
90    ΒΑΛΑΣΑΚΗΣ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                      ΙΩΑΝΝΗΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     18,3
91    ΓΑΝΤΑΡΗ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                            ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                 18,3
92    ΓΙΑΝΑΚΙ                      ΑΛΕΞΙΟΣ                                        ΛΕΩΝΙΔΑ                    18,3
93    ΛΟΥΚΙΣΣΑ                ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          18,3
94    ΧΑΡΤΟΦΥΛΗ                ΚΟΜΙΣΣΑ                                        ΜΙΧΑΗΛ                    18,3
95    ΓΕΩΡΓΙΟΥ                    ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ                            ΦΙΛΙΠΠΟΣ                  18,2
96    ΖΑΛΑΧΑ                      ΔΕΣΠΟΙΝΑ                                        ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ          18,2
97    ΚΩΣΤΑΚΗΣ                ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       18,2
98    ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ                ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                                  ΙΩΑΝΝΗΣ              18,1
99    ΑΣΚΗΤΗΣ                ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ                                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ         18,1
100    ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑ    ΤΣΑΜΠΙΚΑ                                         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    18,1
101    ΚΑΡΑΠΑΛΗΣ          ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ                                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          18,1
102    ΜΑΥΡΟΥΔΗ                ΜΑΡΙΑ                                           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           18,1


ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΑΞΗ Γ’
Α/Α     Επώνυμο μαθητή    
            Όνομα μαθητή                Όνομα πατέρα            Μ. Ο.    
1          ΠΑΝΑΓΙΑΣ                         ΜΙΧΑΗΛ- ΑΓΓΕΛΟΣ                      ΜΙΧΑΗΛ                  20
2          ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ                      ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ                            ΙΩΑΝΝΗΣ                   19.9
3         ΚΩΛΕΤΣΗΣ                        ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ                            ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                19.6
4          ΚΑΣΑΝΗ                           ΤΣΑΜΠΙΚΑ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ              19.5
5          ΚΕΦΑΛΑΣ                         ΜΙΧΑΗΛ- ΑΝΔΡΕΑΣ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          19.5
6          ΑΝΑΝΙΑΣ                         ΜΕΛΕΤΙΟΣ- ΜΙΧΑΗΛ                   ΑΓΓΕΛΟΣ                  19.4
7          ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ               ΑΛΚΜΗΝΗ                                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 19.4
8          ΦΥΣΤΙΚΑΚΗ                     ΣΟΦΙΑ                                        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ             19.4
9          ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ         ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ                            ΜΙΧΑΗΛ                        19.3
10        ΠΕΡΑΚΗ                       ΜΑΡΙΑ  ΚΑΡΜΕΝ                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                 19.2
11         ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ                ΖΩΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ                        ΜΙΧΑΗΛ                        19.1
12        ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                 18.8
13        ΚΑΛΦΑ                         ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ                         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ               18.8
14        ΜΑΝΩΛΑΚΗ                ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                  ΜΙΧΑΗΛ                         18.7
15       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ- ΔΗΜΗΤΡΑ     ΣΑΒΒΑΣ- ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ         18.7

16     ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ                ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                  18.7
17    ΝΙΣΥΡΙΟΣ                ΝΙΚΟΛΑΟΣ                              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                  18.6
18    ΟΡΦΑΝΟΥ                ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ                            ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            18.5
19    ΠΑΤΤΑΣ                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ- ΙΟΡΔΑΝΗΣ    ΣΑΒΒΑΣ                               18.5
20    ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ              ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                      ΙΩΑΝΝΗΣ                               18.4
21    ΠΑΤΤΑ                       ΕΥΣΤΑΘΙΑ                             ΣΑΒΒΑΣ                              18.4
22    ΤΣΙΑΜΗ                       ΕΛΕΝΗ                                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ                          18.4
23    ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                        ΚΥΡΙΑΚΟΣ                          18.4
24    ΚΕΛΟΓΛΟΥ ΚΕΦΟΥΣ    ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ             ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΟΣ          18.3
25    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ          ΕΛΕΝΗ                             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                        18.3
26    ΣΠΑΡΟΠΟΥΛΟΥ          ΑΓΓΕΛΙΚΗ                            ΣΩΤΗΡΙΟΣ                           18.2
27    ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΣΩΤΗΡΙΟΣ      18.1

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ
ΤΑΞΗ Γ’
Α/Α     Επώνυμο μαθητή    
         Όνομα μαθητή                      Όνομα πατέρα          Μ. Ο.    
1          ΓΚΡΑΝΖΑΝ                      ΑΝΟΥΚ -ΦΡΑΝΣΟΥΑΖ          ΑΛΑΙΝ ΖΑΝ ΜΑΡΙ          19,8
2          ΚΑΛΑΜΑΡΑ                     ΒΑΣΙΛΕΙΑ                               ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ              18,6
3          ΚΟΥΡΤΙ                            ΙΛΝΤΑ                                     ΛΑΒΝΤΙ                        19,7
4          ΜΑΣΤΗ                            ΑΛΙΚΗ -ΤΣΑΜΠΙΚΑ                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                18,9
5          ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ              ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                            ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   18,1
6          ΝΤΕΛΛΑΚΗ                    ΦΙΛΙΠΠΑ                                    ΜΙΧΑΛΗΣ                    18,2
7          ΠΕΤΡΙΔΗΣ                     ΙΩΑΝΝΗΣ                                   ΗΛΙΑΣ                          18,2
8          ΣΕΛΙΜΑΣ                       ΧΡΗΣΤΟΣ                                  ΛΑΜΠΡΟΣ                  18,6
9          ΣΚΛΑΒΟΥΡΗΣ               ΣΤΕΡΓΟΣ -ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 20,0    
10          ΤΣΑΠΟΥΡΝΗ              ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                ΓΕΩΡΓΙΟΣ                18,8
11          ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ    ΚΥΡΙΑΖΗΣ                                 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ              20,0
12          ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ           ΙΩΑΝΝΑ                                        ΣΤΑΥΡΟΣ                   18,6