Το μέλλον του στίβου μας, γιορτάζει σήμερα

Μια αληθινή γιορτή της ανάπτυξης είναι η σημερινή αφού στο ΔΑΚ «Καλλιπάτειρα» θα γίνει από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου η συνάντηση για τον τελικό των Mini Αθletics Games «διανθισμένη» με αγωνίσματα για μικρότερες κατηγορίες.

Αυτό σημαίνει ότι παιδιά ενταγμένα σε παιδικούς σταθμούς, προνήπιο, αλλά και μαθητές μαθήτριες δημοτικών σχολείων από 9 έως 12 ετών θα έχουν την ευκαιρία τους να συμμετάσχουν.

Το πρόγραμμα θα ξεκινήσει στις 16.30 στο Κορακόνερο και θα έχει ενδιαφέρον, αφού η ΕΑΣ κάνει έναν μεγάλο αγώνα για να φέρει κοντά στον κλασικό αθλητισμό όσο γίνεται περισσότερα παιδιά μέσα από τις ακαδημίες των συλλόγων μας.

Οι συμμετοχές στα Mini Αθletics Games:

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

1

ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΠΑΛΑ

2

ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΠΑΛΑ

3

ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

150 Μ

ΜΗΚΟΣ

4

ΜΟΥΝΤΟΥΦΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΠΑΛΑ

5

ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

6

ΚΟΒΕΡΤΣΕΝΚΟΥ ΑΛΜΠΕΡΤ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΠΑΛΑ

7

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΠΑΛΑ

8

ΜΟΥΛΤΟΣ ΟΘΩΝΑΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

9

ΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

150 Μ

ΜΠΑΛΑ

10

ΑΠΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΠΑΛΑ

11

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

150 Μ

ΜΠΑΛΑ

12

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

 

ΜΑΚΡΥΑΣ ΧΑΡΗΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

13

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΠΑΛΑ

14

ΒΑΓΓΕΡ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

15

ΓΕΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

16

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

17

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

18

ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

19

ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

20

ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

21

ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

22

ΜΑΛΕ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

23

ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

24

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

25

ΜΑΓΚΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

26

ΒΡΑΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

27

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

75Μ

ΜΗΚΟΣ Χ.Φ.

28

ΒΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

150Μ

ΜΗΚΟΣ Χ.Φ.

29

ΛΟΡΕΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

75Μ

ΑΛΜΑ

30

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

31

ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

110 ΒΑΔΗΝ

ΥΨΟΣ

32

ΝΤΟΝΤΟ ΕΛΙΑΝ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

33

ΜΕΜΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

34

ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

150Μ

ΑΧΦ

35

ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

1

ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

2

ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

150 Μ

ΜΗΚΟΣ

3

ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

150 Μ

ΜΗΚΟΣ

4

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΠΑΛΑ

5

ΤΣΙΓΚΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

150 Μ

ΜΠΑΛΑ

6

ΠΛΟΥΓΙΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

150 Μ

ΜΗΚΟΣ

7

ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΠΑΛΑ

8

ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΟΛΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

150 Μ

ΜΗΚΟΣ

9

ΡΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

10

ΛΕΝΑ ΖΩΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

11

ΛΕΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΠΑΛΑ

12

ΧΑΣΑ ΕΣΤΕΛΛΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

13

ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

14

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

150 Μ

ΜΠΑΛΑ

15

ΝΤΕΛΙΓΙΩΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

16

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΠΑΛΑ

17

ΚΙΡΙΛΑ ΑΝΑΪΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

18

ΤΣΟΥΛΧΑΪ ΙΡΙΣΙ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

150 Μ

ΜΗΚΟΣ

19

ΝΤΑΒΕΛΑ ΑΘΗΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

20

ΖΕΡΒΟΥ ΖΩΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

150 Μ

ΜΗΚΟΣ

21

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

22

ΓΙΑΛΟΥΣΣΗ ΑΓΓΕΛΙΑΝΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΠΑΛΑ

23

ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΟΥ ΕΛΕΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

24

ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

25

ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

26

ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΝΤΕΝΙΣΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

150 Μ

ΜΗΚΟΣ

27

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΠΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

28

ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

29

ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΣΚΙΑΔΕΝΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

75 Μ

ΜΗΚΟΣ

30

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

150 Μ

ΜΗΚΟΣ

31

ΖΕΡΒΟΥ ΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

32

ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

33

ΔΙΑΚΟΚΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΝΙΚΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

34

ΖΟΥΓΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

35

ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

36

ΚΟΥΦΟΥ ΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

37

ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

38

ΠΕΤΡΙΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

39

ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

40

ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

41

ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

42

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

43

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

44

ΚΑΣΤΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

45

ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

46

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

47

ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

48

ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

49

ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

50

ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

51

ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

52

ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

53

ΕΣΑΪ ΣΕΒΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

54

ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

55

ΜΑΣΤΗ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

56

ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

ΑΛΜΑ Χ.Φ.

57

ΧΑΛΚΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

75Μ

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ

58

Εύα Τσερκέζη

Γας Υγεία Ρόδου 

ρίψη μπάλας

75μ

59

Παρασκευή Βογιατζή

Γας Υγεία Ρόδου 

άλμα άνευ

75μ

60

Ειρήνη Αντωνίου

Γας Υγεία Ρόδου 

άλμα άνευ

150μ

61

ΣΑΝΤΡΙΑ ΑΡΣΕΛΑ

Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

150Μ

ΣΦΥΡΑ

62

ΠΟΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

75Μ

ΑΛΜΑ

63

ΚΟΥΡΟΥΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

64

ΧΑΛΚΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

65

ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

150Μ

ΜΠΑΛΑ

66

ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

50 ΕΜΠ

ΣΦΑΙΡΑ

67

ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

50 ΕΜΠ

ΣΦΑΙΡΑ

68

ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΚΑΛΙΟΠΠΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

69

ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

75Μ

ΑΛΜΑ

70

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

71

ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

150Μ

ΑΛΜΑ

72

ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

150Μ

ΑΛΜΑ

73

ΣΑΡΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

75Μ

ΑΛΜΑ

74

ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

75

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

76

ΨΥΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

77

ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

78

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

75Μ

ΑΧΦ

79

ΑΤΣΑΪΔΗ ΜΙΧΑΗΛΙΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

150Μ

ΑΧΦ

80

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΕΙΤΗ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

150Μ

ΑΧΦ

81

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

82

ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

75Μ

ΑΧΦ

83

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΜΟΧΑΜΕΝΤ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

75Μ

ΑΧΦ

84

ΚΑΛΑΕΝΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

75Μ

ΑΧΦ

85

ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΠΕΓΚΟΥ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

75Μ

ΜΠΑΛΑ

 

Οι συμμετοχές στις υπόλοιπες κατηγορίες

60M ΣΤ’ ΤΑΞΗΣ

 

ΤΣΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΣΥΡΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΘΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΝΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΖΟΥΛΙΑΝΗΣ ΑΡΝΑΛΔΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΙΧΙΕΝΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΤΕΜΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΖΟΥΛΙΑΝΗΣ ΑΡΝΑΛΔΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΙΧΙΕΝΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΤΕΜΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

Γιάννης Καγιάς

Γας Υγεία Ρόδου

ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΒΑΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΜΗΚΟΣ ΣΤ' ΤΑΞΗΣ

 

ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

30Μ ΤΑΧΥΤΗΤΑ 3+, παιδικός σταθμός & προνήπιο

ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΝΑΤΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΡΑΛΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΖΟΥΛΙΑ ΤΑΜΟΡΙ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΣΤΟΛΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΓΚΑΦΑΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΡΙΝΤΙΟΝ ΜΑΛΕ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΦΛΟΥΔΑ ΛΥΔΙΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΕΡΓΟΥΛΗ ΛΟΡΕΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΡΟΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΣ ΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΛΟΥΚΑΣ ΑΦΑΝΤΕΝΟΣ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΨΥΛΛΟΥ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΑΕΝΤΖΗ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΙΑΣΩΝΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΙΑΔΝΗ-ΕΛΙΣ ΧΑΡΑΜΟΡΑΓΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΗΛΕΑΝΝΑ ΜΑΛΑΝΔΡΗ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΖΟΥΛΗΣ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΙΩΝ- ΣΙΜΕΩΝ ΝΤΕΡΚΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΘΑΝΑΣΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΣΤΟΛΑΣ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΖΗΣΙΜΟΥ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΔΗ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΡΙΛΙΑ ΚΟΥΚΟΥΛΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΦΡΟΣΩ ΚΥΠΡΙΩΤΗ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΡΑΝΙΑ ΧΗΡΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΙΑΣΩΝΑΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

 

60Μ ΣΤ'

 

ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΖΑΝΝΕΤΗ ΑΝΤΕΛΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗ ΑΝΘΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΑΔΟΓΙΕΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΛΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΟΥΝΤΕΑΝ ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΓΙΑΚΟΥΠΗ ΤΖΟΥΛΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΕΛΛΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΑΛΜΠΑΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΕΡΙ ΕΛΕΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΖΗΦΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΤΣΑΊΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΙΣΝΤΑΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑΝΑ

Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

ΜΗΚΟΣ ΣΤ΄

 

ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΡΙΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΚΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΓΟΥ ΛΥΔΙΑ

Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΨΕΛΛΑΚΗ ΗΡΩ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ