Τα αποτελέσματα  στο «Elafos Pista Challenge»

Παρουσία αθλητών κι αθλητριών από οκτώ συλλόγους πραγματοποιήθηκε το περασμένο Σάββατο στο στάδιο «Διαγόρας» το «Elafos Pista Challenge».

Επρόκειτο για μια διοργάνωση ποδηλασίας πίστας από τον Έλαφο με συμμετοχές τόσο στις αγωνιστικές όσο και στις αναπτυξιακές κατηγορίες.

Σύμφωνα με την ενημέρωση από τους διοργανωτές, τα αποτελέσματα είναι τα παρακάτω:

Η κατάταξη στα 200μ.:

ΑΑ Ν ΕΠΙΘΕΤΟ  ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ 200Μ
1 13 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 19,25
2 38 ΜΠΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 21,11
3 48 ΣΤΕΦΑNAΚΗ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 22,95
4 49 ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 27,38
5 28 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΙΑ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 29,12
6 37 ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 30,7
7 14 ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 31,68
           
1 27 ΣΙΦΩΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 18:04
2 36 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 19:55
3 47 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 20:04
4 23 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 20,68
5 46 ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 21:55
6 16 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 22,31
7 15 ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 24,12
8 35 ΓΕΩΡΓΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
9 24 ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
10 26 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
11 25 ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
           
1 40 ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 18,1
2 50 ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 18,21
3 30 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 18,62
4 10 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 19,58
5 33 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 19,61
6 39 ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 20,6
7 32 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 20,9
8 62 ΣΙΦΟΥΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 20,93
9 11 ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 21,48
10 12 ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 23,56
11 29 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 26,81
12 31 ΔΕΜΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
           
1 44 ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 14,21
2 51 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 14,4
3 41 ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΑ 15,06
4 53 ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 16,15
5 43 ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 16,94
6 34 ΛΟΥΚΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΛΟΣ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΑ 17,17
7 52 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 18,58
8 42 ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 18,83
           

Τα αποτελέσματα στον αποκλεισμό:
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1
ΣΤΕΦΑNAΚΗ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2
ΜΠΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 3
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΙΑ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 4
ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 5
ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6
ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ DNS
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 1
ΣΙΦΩΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 2
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 3
ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 4
ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 5
ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 6
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 7
ΓΕΩΡΓΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS

ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 1
ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 2
ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 3
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 4
ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 5
ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 6
ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 7
ΣΙΦΩΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 9
ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10

ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 11
ΔΕΜΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΤΙΑΔΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 1
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2
ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΑ 3
ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 4
ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 5
ΛΟΥΚΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΛΟΣ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΑ 6
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 7
ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8
       
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 1
ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2
ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 3
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 4
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΑΦΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 5
ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 6
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 7
ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΑ 8
ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 9
ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10
ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 11
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 1

ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 2
ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 3
ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΑΦΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 4
ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΥΜΗ ΑΝΔΡΩΝ 5
ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 6
ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΟΚ ΕΦΗΒΩΝ 7
ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 8
ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 9
ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 10
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 11
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ DNS

Τα αποτελέσματα στο ατομικό πουρσουίτ:

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ  4XM ΧΡΟΝΟΣ
1 58 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 4,48,46
2 115 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 5,12,23
3 113 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 5,13,87
4 129 ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 5,23,77
5 2 ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 5,23,96
6 114 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΝΕΩΝ 5,26,32
7 114 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΑΦΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 5,33,12
8 99 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΑΣ  ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ ΠΟ ΚΩ ΑΝΔΡΩΝ 6,51,81
9 126 ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ DNS
10 117 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ DNS
11 116 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ DNS
12 127 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ DNS


Τα αποτελέσματα στα 200μ.:
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ  ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ  200m AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18,33
2 ΜΠΟΥΣΔΡΑ ΑΡΓΥΡΟ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18,95
3 ΜΠΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 19,34
4 ΨΩΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 21,26
5 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 21,37
6 ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 21,65
7 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΑΒΑΛΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 22,22
8 ΛΑΓΟΝΙΚΑΚΗ ΙΟΛΗ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 22,68
9 ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 23,43
10 ΣΙΔΕΡΗ ΖΩΗ ΔΑΝΑΗ ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 24,06
11 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΑΠΗ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 24,26
12 ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 24,45
13 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 30,4
14 ΣΤΑΜΑΤΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ DNS
15 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ DNS
       
       
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ  ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ  ΑΓΟΡΙΑ  200m AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 19,69
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 17,2
3 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 17,75
4 ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 17,85
5 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 19,7
6 ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 19,95
7 ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 20,78
8 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 22,99
9 ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 23,58
10 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 26,87
11 ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
12 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
13 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
14 ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
15 ΝΙΚΟΛΗΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
       
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ    ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ 200m AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΤΡΟΥΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 17,08
2 ΣΙΦOYΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 17,38
3 ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 17,5
4 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 18,27
5 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΟ ΚΩ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 18,3
6 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 18,46
7 ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 18,61
8 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 18,87
9 ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 23,78
10 ΧΙΟΥΖ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
11 ΓΕΩΡΓΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
       
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ   ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  200m AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 20,18
2 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16,96
3 ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 17,99
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18,53
5 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΙΑ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 20,08
6 ΧΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 22,56
7 ΤΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 25,18
8 ΣΤΑΜΑΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ DNS
       
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ  ΠΠ-ΠΚ  200m AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13,25
2 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13,55
3 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 16,19
4 ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 16,78
5 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΛΟΣ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΑ 17,15
6 ΣΙΦΟΥΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΘΛΟΣ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΑ 17,68
7 ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 19,56
8 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 20,85
       
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ  ΠΑΙΔΕΣ-ΝΕΑΝΙΔΕΣ-Κ   200m AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12,33
2 ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12,78
3 ΤΑΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ ΠΟ ΚΩ ΠΑΙΔΕΣ 13,25
4 ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 13,26
5 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΑΦΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 13,47
6 ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΑΦΟΣ ΝΕΑΝΙΔΑ 13,56
7 ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΑ 13,89
8 ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 14,02
9 ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 14,04
10 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 14,12
11 ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΡΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 14,68
12 ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 14,96
13 ΛΟΥΚΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΛΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΑ 16,2
14 ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ DNS
       
       
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ  ΑΝΔΡΩΝ -ΕΦΗΒΩΝ  200m AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΝΕΩΝ 12,25
2 ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 12,36
3 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 12,38
4 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 12,55
5 ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 13,1
6 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΑΦΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 13,75
7 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 13,78
8 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΑΣ  ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ ΠΟ ΚΩ ΑΝΔΡΩΝ 15
9 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 15,5
10 ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ DNS
11 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ DNS
12 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ DNS

Τα αποτελέσματα στο αγώνισμα μιας στροφής:
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ  ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ  lap ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 42,21
2 ΜΠΟΥΣΔΡΑ ΑΡΓΥΡΟ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 43,38
3 ΜΠΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 45,05
4 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 47,24
5 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΑΒΑΛΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 48,43
6 ΨΩΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 49,44
7 ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 52,04
8 ΛΑΓΟΝΙΚΑΚΗ ΙΟΛΗ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 52,48
9 ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 53,43
10 ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 54,58
11 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΑΠΗ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 56,71
12 ΣΙΔΕΡΗ ΖΩΗ ΔΑΝΑΗ ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1,01,30
13 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1,07,38
14 ΣΤΑΜΑΤΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ DNS
15 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ DNS
       
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ  ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ  ΑΓΟΡΙΑ  lap ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 41,99
2 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 42,6
3 ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 42,84
4 ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 46,15
5 ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 46,46
6 ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 48,94
7 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 52,33
8 ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 53,01
9 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ 1,04,61
10 ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
11 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
12 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
13 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
14 ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
15 ΝΙΚΟΛΗΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
       
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ    ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ  lap ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΤΡΟΥΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 40,8
2 ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 52,78
3 ΣΙΦOYΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 39,71
4 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΟ ΚΩ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 40,62
5 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 42,16
6 ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 42,19
7 ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 42,81
8 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 44,12
9 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ 45,27
10 ΧΙΟΥΖ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
11 ΓΕΩΡΓΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ DNS
       
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ   ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ lap ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 38,91
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 40,79
3 ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 43,13
4 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 47,8
5 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΙΑ ΑΘΛΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 48,93
6 ΧΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΑΝΤΑΙΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 49,59
7 ΤΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 55,6
8 ΣΤΑΜΑΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΑΦΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ DNS

Τα αποτελέσματα στον αποκλεισμό:
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ  ΠΠ-ΠΚ -Κ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1 ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 1
2 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2
3 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 3
4 ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 4
5 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΛΟΣ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΑ 5
6 ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 6
7 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 7
8 ΣΙΦΟΥΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΘΛΟΣ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΑ 8
         
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ  ΠΑΙΔΕΣ-ΝΕΑΝΙΔΕΣ  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 1
2 ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 2
3 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 3
4 ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 4
5 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 5
6 ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 6
7 ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΑΦΟΣ ΝΕΑΝΙΔΑ 7
8 ΤΑΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ ΠΟ ΚΩ ΠΑΙΔΕΣ 8
9 ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 9
10 ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΑ 10
11 ΛΟΥΚΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΛΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΑ 11
12 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΑΦΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12
13 ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 13
14 ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΡΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ DNS
       
ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ  ΑΝΔΡΩΝ -ΕΦΗΒΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 1
2 ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 2
3 ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 3
4 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΑΦΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 4
5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 5
6 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΝΕΩΝ 6
7 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 7
8 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΑΣ  ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ ΠΟ ΚΩ ΑΝΔΡΩΝ 8
9 ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ DND
10 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ DNS
11 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΑΦΟΣ ΑΝΔΡΩΝ DNS
12 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ DNS

Οι γενικές βαθμολογίες:
ΓΕΝΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΩΝ
ΟΜΑΔΑ ΘΕΣΗ  ΒΑΘΜΟΥΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ 1 77
ΕΛΑΦΟΣ 2 63
ΑΝΤΑΙΟΣ 3 23
ΘΗΣΕΑΣ 4 21
ΠΟ ΚΩ 5 9
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 6 2

ΤΕΑΜ BURNER ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΘΕΣΗ  ΧΡΟΝΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ 1 24,54
ΕΛΑΦΟΣ 2 27,26
ΑΝΤΑΙΟΣ 3 33,09
ΑΘΛΟΣ 4 39,38
MIKTH ΡΟΔΟΥ 5 42,4
CHAMPION 6 42,65

ΤΕΑΜ BURNER ΤΕΛΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΘΕΣΗ 

ΡΟΔΗΛΙΟΣ 1
ΕΛΑΦΟΣ 2
ΑΝΤΑΙΟΣ 3
ΑΘΛΟΣ 4
MIKTH ΡΟΔΟΥ 5
CHAMPION 6