Ντεμπούτο στο Βαρδινογιάννειο για την Καλλιθέα

Με ένα από τα πιο δύσκολα ταξίδια αλλά κι «επικίνδυνα» παιχνίδια του φετινού πρωταθλήματος θα ξεκινήσει η Καλλιθέα την «παρθενική» της περιπέτεια στη Γ’ εθνική κατηγορία.

Η κληρωτίδα έφερε την πρωταθλήτρια Δωδεκανήσου στο δρόμο του ΟΦΗ, στο τζάμπολ της σεζόν στις 14 Οκτωβρίου, ενώ μία εβδομάδα αργότερα θα φιλοξενήσει στο πρώτο εντός έδρας αγώνα της χρονιάς την Αγία Παρασκευή.

Αναλυτικά η κλήρωση:

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (2ος Όμιλος)

 

1η (14/10) αγωνιστική 14η (3/2)

………. ΚΑΠ – Βούρειος Χίου ……….

………. ΟΦΗ – Καλλιθέα Ρόδου ……….

………. Ίκαρος Ν. Σμύρνης –Άρης Θήβας ……….

………. Αργοναύτης Τριγλίας – Λοκρός Αταλάντης ……….

………. Μελίσσια – Έξω Παναγίτσα .………

………. Ζωγράφου – Δειλινό ……….

………. Κορωπί – Ερμής Σχηματαρίου ……….

 

2η (21/10) αγωνιστική 15η (10/2)

………. Καλλιθέα Ρόδου – ΚΑΠ ……….

………. Άρης Θήβας – ΟΦΗ ……….

………. Λοκρός Αταλάντης – Ίκαρος Ν. Σμύρνης ……….

………. Έξω Παναγίτσα – Αργοναύτης Τριγλίας ……….

………. Δειλινό – Μελίσσια .………

………. Ερμής Σχηματαρίου – Ζωγράφου ……….

………. Βούρειος Χίου – Κορωπί ……….

 

3η (4/11) αγωνιστική 16η (17/2)

………. ΚΑΠ – Άρης Θήβας ……….

………. ΟΦΗ – Λοκρός Αταλάντης ……….

………. Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Έξω Παναγίτσα ……….

………. Αργοναύτης Τριγλίας – Δειλινό ……….

………. Μελίσσια – Ερμής Σχηματαρίου.………

………. Ζωγράφου – Κορωπί ……….

………. Βούρειος Χίου – Καλλιθέα Ρόδου .…….

 

4η (11/11) αγωνιστική 17η (24/2)

………. Λοκρός Αταλάντης – ΚΑΠ ……….

………. Έξω Παναγίτσα – ΟΦΗ ……….

………. Δειλινό – Ίκαρος Ν. Σμύρνης ……….

………. Ερμής Σχηματαρίου – Αργοναύτης Τριγλίας ……….

………. Κορωπί – Μελίσσια .………

………. Ζωγράφου – Βούρειος Χίου ……….

………. Άρης Θήβας – Καλλιθέα Ρόδου ……….

 

5η (18/11) αγωνιστική 18η (3/3)

………. ΚΑΠ – Έξω Παναγίτσα ……….

………. ΟΦΗ – Δειλινό …….

………. Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Ερμής Σχηματαρίου ……….

………. Αργοναύτης Τριγλίας – Κορωπί ……….

………. Μελίσσια – Ζωγράφου.………

………. Βούρειος Χίου – Άρης Θήβας ……….

………. Καλλιθέα Ρόδου – Λοκρός Αταλάντης ……….

 

6η (25/11) αγωνιστική 19η (17/3)

………. Δειλινό – ΚΑΠ ……….

………. Ερμής Σχηματαρίου – ΟΦΗ ……….

………. Κορωπί – Ίκαρος Ν. Σμύρνης ……….

………. Ζωγράφου – Αργοναύτης Τριγλίας ……….

………. Μελίσσια – Βούρειος Χίου .………

………. Έξω Παναγίτσα – Καλλιθέα Ρόδου ……….

………. Λοκρός Αταλάντης – Άρης Θήβας ……….

 

7η (2/12) αγωνιστική 20ή (24/3)

………. ΚΑΠ – Ερμής Σχηματαρίου ……….

………. ΟΦΗ – Κορωπί ……….

………. Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Ζωγράφου ……….

………. Αργοναύτης Τριγλίας – Μελίσσια ……….

………. Βούρειος Χίου – Λοκρός Αταλάντης .………

………. Καλλιθέα Ρόδου – Δειλινό ……….

………. Άρης Θήβας – Έξω Παναγίτσα ……….

 

8η (9/12) αγωνιστική 21η (31/3)

………. Κορωπί – ΚΑΠ ……….

………. Ζωγράφου – ΟΦΗ ……….

………. Μελίσσια – Ίκαρος Ν. Σμύρνης ……….

………. Αργοναύτης Τριγλίας – Βούρειος Χίου ……….

………. Ερμής Σχηματαρίου – Καλλιθέα Ρόδου ……….

………. Δειλινό – Άρης Θήβας ……….

………. Έξω Παναγίτσα – Λοκρός Αταλάντης ……….

 

9η (16/12) αγωνιστική 22η (7/4)

………. ΚΑΠ – Ζωγράφου …….

………. ΟΦΗ – Μελίσσια …….

………. Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Αργοναύτης Τριγλίας …….

………. Βούρειος Χίου– Έξω Παναγίτσα ……

………. Καλλιθέα Ρόδου – Κορωπί …….

………. Άρης Θήβας – Ερμής Σχηματαρίου …….

………. Λοκρός Αταλάντης – Δειλινό …….

 

10η (23/12) αγωνιστική 23η (14/4)

………. Μελίσσια – ΚΑΠ ……….

………. Αργοναύτης Τριγλίας – ΟΦΗ ……….

……….Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Βούρειος Χίου ……….

………. Ζωγράφου – Καλλιθέα Ρόδου.………

………. Κορωπί – Άρης Θήβας ……….

………. Ερμής Σχηματαρίου – Λοκρός Αταλάντης ……….

………. Δειλινό – Έξω Παναγίτσα ……….

 

11η (13/1) αγωνιστική 24η (21/4)

………. ΚΑΠ – Αργοναύτης Τριγλίας ……….

………. ΟΦΗ – Ίκαρος Ν. Σμύρνης ……….

………. Βούρειος Χίου – Δειλινό ……….

………. Καλλιθέα Ρόδου – Μελίσσια.………

………. Άρης Θήβας – Ζωγράφου ……….

………. Λοκρός Αταλάντης – Κορωπί ……….

………. Έξω Παναγίτσα – Ερμής Σχηματαρίου ……….

 

12η (20/1) αγωνιστική 25η (5/5)

………. Ίκαρος Ν. Σμύρνης – ΚΑΠ ……….

………. ΟΦΗ – Βούρειος Χίου ……….

………. Αργοναύτης Τριγλίας – Καλλιθέα Ρόδου ……….

………. Μελίσσια – Άρης Θήβας.………

………. Ζωγράφου – Λοκρός Αταλάντης ……….

………. Κορωπί – Έξω Παναγίτσα ……….

………. Ερμής Σχηματαρίου – Δειλινό ……….

 

13η (27/1) αγωνιστική 25η (12/5)

………. ΚΑΠ – ΟΦΗ ……….

………. Βούρειος Χίου – Ερμής Σχηματαρίου ……….

………. Καλλιθέα Ρόδου – Ίκαρος Ν. Σμύρνης ……….

………. Άρης Θήβας – Αργοναύτης Τριγλίας.………

………. Λοκρός Αταλάντης – Μελίσσια ……….

………. Έξω Παναγίτσα – Ζωγράφου ……….

………. Δειλινό – Κορωπί ……….