Μόνη κερδισμένη η ποδηλασία

Με σύμμαχο την καλή διάθεση, το αθλητικό πνεύμα, το κέφι και το πάθος από αθλητές, παράγοντες – γονείς και διοργανωτές, που φυσικά είναι οι κύριοι συντελεστές στην πετυχημένη και ήρεμη τέλεση ενός αγώνα, το Mesogeios Pista Challenge 2018, πέρασε στην ιστορία, αφήνοντας καλές εντυπώσεις αφού έδωσε υποσχέσεις για καλύτερη και μεγαλύτερη διοργάνωση στο μέλλον.

Πρωταγωνιστές την περασμένη Κυριακή στη συνάντηση ποδηλασίας πίστας ήταν, ποιοι άλλοι, από τους αθλητές που ανεξαρτήτως κατηγορίας, χάρισαν μπρίο, κέφι και αγωνιστικότητα, από το πρώτο λεπτό των αγώνων, παρασύροντας έτσι στο πάθος και τους πολυάριθμους παρευρισκόμενους στο ιστορικό ποδηλατοδρόμιο του Δημοτικού σταδίου «Διαγόρας».

Όπως αναφέρουν και οι διοργανωτές, σε τέτοιου τύπου αγώνες δεν υπάρχουν νικητές, καθώς κερδισμένοι είναι όλοι οι αθλητές και προπονητές, βγάζοντας συμπεράσματα, και πολύτιμη αγωνιστική εμπειρία πάνω από όλα, χωρίς έξοδα μετακίνησης, πράγμα που είναι μια μεγάλη μάστιγα και ντεσαβαντάζ για τα ταλέντα του νησιού μας, σε σχέση με τους αθλητές που διαμένουν στην ηπειρωτική Ελλάδα. 

Ο διοργανωτής «Μεσόγειος» θα ήθελε θερμά να ευχαριστήσει κάποια άτομα που χωρίς την καθοριστική τους συμβουλή, ο αγώνας αυτός δεν θα μπορούσε να πραγματοποιηθεί:
1: Την Τοπική Επιτροπή Δωδεκανήσου κι ιδιαίτερα τον πρόεδρό της κο Παπασταματάκη Ιωάννη για την πολύτιμη βοήθεια σε υλικό κι όχι μόνον που παρείχε.
2: Τους ανθρώπους και τις κυρίες του Α.Σ.Ρ.  “ΕΛΑΦΟΣ” που χωρίς τη δυναμική τους συμβολή και παρουσία στη διεξαγωγή τους αγώνα, θα ‘ταν αδύνατο να πραγματοποιηθεί.
3. Την κα Μίκα Κελεπέρα που για μια ακόμα φορά με την εμπειρία της κράτησε ψηλά την γραμματειακή υποστήριξη του αγώνα.
4. Την πρώην πρωταθλήτρια Ελλάδος στην ποδηλασία, Κούρου Σταματία για τη σημαντική βοήθειά της στη στατιστική και υποστήριξη του αγώνα.
5. Το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών για την αφιλοκερδή παρουσία τους.
6. Το κατάστημα ποδηλάτων “WHEELS bike shop’’ για την προσφορά των επάθλων και των μικρών δώρων στους συμμετέχοντες αθλητές.

Τα αποτελέσματα: 
SCRATCH ΠΑΙΔΩΝ
ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 31 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 2 
ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 3 
ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 4 
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 44 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 5 
ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 29 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6 
ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 43 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 7 
ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ 12 Π.Ο. ΚΩ 8 
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 9 -1 ΣΤΡΟΦΗ
ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 42 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 10 -1ΣΤΡΟΦΗ
ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 27 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 11 -1ΣΤΡΟΦΗ
ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΡΗΣ 10 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS

ELLUMINATION ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 31 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 2
ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 29 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3
ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 4
ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 5
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6
ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 42 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 7
ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 43 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 8
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 44 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 9
ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ 12 Π.Ο. ΚΩ 10
ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 27 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 11
ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΡΗΣ 10 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS


ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ 2000m. ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΑ/ΔΩΝ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 31 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 2:38:465
ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 2 2:42:14
ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 3 2:52:71
ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 29 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 4 2:54:74
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 5 2:59:492
ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 6 2:59:660
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 44 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 7 3:00:495
ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ 12 Π.Ο. ΚΩ 8 3:01:585
ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 43 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 9 3:04:18
ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 42 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 10 3:09:11
ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 27 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 11 3:12:14
ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΡΗΣ 10 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS

TEMPO RACE ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 6
ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 2 2
ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 3 2
ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 29 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 4 2
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 31 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 5 
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 44 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 6 
ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ 12 Π.Ο. ΚΩ 7 
ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 42 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 8 
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 9 
ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 43 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 10 -1ΣΤΡΟΦΗ
ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 27 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 11 -1ΣΤΡΟΦΗ
ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΡΗΣ 10 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗΣ ΠΟΙΝΗΣ ΑΝΑ ΘΕΣΗ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ  ΣΤΑ 4 ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1  ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 5
2  ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 31 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 2 10
3  ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 3 14
4  ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 4 15
5  ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 29 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 5 17
6  ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 44 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 6 29
7  ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 7 30
8  ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ 12 Π.Ο. ΚΩ 8 32
9 ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 43 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 9 33
10 ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 42 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 10 33
11 ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 27 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 11 33
12 ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΡΗΣ 10 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS


ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT: (1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΦΟΡΑ) 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 14 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 29:93
2 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 53 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 2 33:96
3  ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ 15 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3 34:18
4 ΣΙΦΟΥΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 55 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 4 38:37
5 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 52 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 5 39:14
6 ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 63 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ DNS 
7 ΧΑΤΖΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 54 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS 
8 ΔΙΜΟΒΣΚΙ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ 62 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT: (1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΣΤΑΣΗ) 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1  ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 14 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 34:34
2  ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 53 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 2 37:93
3  ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ 15 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3 38:21
4 ΣΙΦΟΥΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 55 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 4 42:24
5  ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 52 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 5 43:90
6 ΔΙΜΟΒΣΚΙ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ 62 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 6 2:06:87
7 ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 63 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ DNS 
8 ΧΑΤΖΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 54 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT: (1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΦΟΡΑ) 
ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

2 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 38 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 2 34:90
1 ΣΙΦΟΥΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ 50 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 1 36:02
3  ΤΡΟΥΛΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 3 36:90
4 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 11 Π.Ο. ΚΩ 4 38:02
5 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 39 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 5 39:05
6  ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 6 39:65
7  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 16 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 7 40:84
8  ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 49 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 8 40:96
9  ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 9 40:99
10  ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 48 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 10 41:62
11 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 11 43:55
12 ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 40 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 12 50:11
13 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 58 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩΣ 13 59:14
14 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩΣ 14 59:55
15 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 47 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS 
16 ΧΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ 3 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS 
17 ΣΤΑΜΑΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 37 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS 
18 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 51 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT: (1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΣΤΑΣΗ) ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ: 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 38 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 1 39:55
2  ΤΡΟΥΛΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 2 40:08
3  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 39 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 3 40:96
4  ΣΙΦΟΥΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ 50 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 4 41:24
5  ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 49 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 5 42:78
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 16 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6 42:96
7 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 11 Π.Ο. ΚΩ 7 43:30
8  ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 8 43:46
9  ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 9 45:84
10ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 48 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 10 46:34
11 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 11 49:46
12  ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 40 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 12 52:93
13 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩΣ 13 57:74
14 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 58 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩΣ 14 1:13:34
15  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 47 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS 
16 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 51 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS 
17 ΧΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ 3 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS 
18 ΣΤΑΜΑΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 37 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT: (1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΦΟΡΑ) 
ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 19 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 40:37
2  ΜΠΟΥΣΔΡΑ ΑΡΓΥΡΩ 4 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 2 40:43
3 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 21 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3 41:37
4 ΓΑΒΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,ΡΑΦΑΕΛΑ 18 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 4 47:58
5 ΖΩΗ ΔΑΝΑΗ 56 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 5 57:55
6 ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ, ΦΑΝΟΥΡΙΑ 20 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6 49:71
7 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 7 55:74
8 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΑΠΗ 5 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 8 1:03:46
9 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 59 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 9 1:13:21
10 ΣΤΑΜΑΤΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 33 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS 
11 ΨΩΜΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 34 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS 
12 ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ 32 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT: (1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΣΤΑΣΗ) 
ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 19 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 43:27
2  ΜΠΟΥΣΔΡΑ ΑΡΓΥΡΩ 4 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 2 44:27
3 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 21 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3 45:58
4 ΓΑΒΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΡΑΦΑΕΛΑ 18 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 4 48:21
5 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΑΠΗ 5 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 5 58:21
6 ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ, ΦΑΝΟΥΡΙΑ 20 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6 52:78
7 ΖΩΗ ΔΑΝΑΗ 56 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 7 1:00:81
8 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 8 1:07:52
9 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 59 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 9 1:15:11
10 ΣΤΑΜΑΤΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 33 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS 
11 ΨΩΜΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 34 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS 
12 ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ 32 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT: (1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΦΟΡΑ)
ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 36:71
2  ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 2 40:14
3 ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 23 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3 40:34
4  ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 4 40:55
5  ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 36 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 5 40:90
6 ΡΙΖΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 26 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6 51:08
7 ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 25 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 7 51:96
8 BORUFI ALBERI 57 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 8 1:03:78
9 ΒΑΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 60 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 9 1:08:87
10  ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 46 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS 
11 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS 
12 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 35 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT: (1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΣΤΑΣΗ)
ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 42:05
2  ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 23 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 2 42:08
3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3 42:87
4  ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 36 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 4 44:74
5 ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 5 47:21
6  ΡΙΖΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 26 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6 56:30
7 ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 25 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 7 59:46
8 BORUFI ALBERI 57 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 8 1:04:02
9 ΒΑΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 60 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 9 1:08:05
10 1 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 46 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS 
11 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS 
12  ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 35 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT: ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 
1η Ομάδα Ροδήλιος 1   2:44:21

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α ΠΑΜΠΑΙΔΑΣ 
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ 
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ ΜΙΝΙ μικρά 
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α ΜΙΝΙ μικρά 

2η Ομάδα Ομάδα Άθλος 1  2:50:43
ΣΙΦΟΥΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ Γ ΠΚ 
ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α ΠΠ 
ΣΙΦΟΥΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ Α ΜΜ 
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Μμ 

3η Ομάδα Α.Σ.Ρ.ΕΛΑΦΟΣ 2:57:65
ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Γ ΜΜ 
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ ΜΜ 
ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΜΜ 
"ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 
" Α Μμ 

4η Ομάδα Ροδήλιος 2 3:01:37
ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ- ΑΓΓΕΛΟΣ Α ΠΑΜΠΑΙΔΑΣ 
ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α ΜΙΝΙ μικρά 
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α ΜΙΝΙ μικρά 
ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ 

5 1η Ομάδα ANTAIOΣ 3:22:27
ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΓΓ ΜΙΝΙ μικρά 
ΤΡΟΥΛΛΗΣ ΣΑ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ 
ΜΠΟΥΣΔΡΑ ΗΡΩ ΜΙΝΙ μικρά 
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΑ ΜΙΝΙ μικρά 

6η  Ομάδα Ροδήλιος 3 3:42:02
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ ΜΙΝΙ μικρά 
ΓΑΒΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,ΡΑΦΑΕΛΑ Γ ΜΙΝΙ μικρά 
ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ, ΦΑΝΟΥΡΙΑ Γ ΜΙΝΙ μικρά 
 ΡΙΖΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α ΜΙΝΙ μικρά 

7η Ομάδα ΦΙΛΙΝΟΣ Κω 3:56:65
ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΠΑΜΠΑΙΔΑΣ 
ΔΙΜΟΒΣΚΙ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ -ΦΩΤΕΙΝΗ Γ ΠΑΓΚ/ΣΑ 
ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΜΜ 
ΣΙΔΕΡΗ ΖΩΗ ΔΑΝΑΗ Γ Μμ 

8η  Ομάδα ANTAIOΣ 2 4:21:58
ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΚΑΤ Γ ΜΙΝΙ μικρά 
ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΔΗΜ Α ΜΙΝΙ μικρά 
ΚΑΜΤΣΙΚΛΗ ΑΝΑ Γ ΜΙΝΙ μικρά 
ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗ Σ Γ ΜΙΝΙ μικρά 

9η  Ομάδα ANTAIOΣ 3 5:26:11
ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗ Κ Γ ΜΙΝΙ μικρά 
ΑΠΑΝΟΖΙΔΗΣ ΔΗΜ Α ΜΙΝΙ μικρά 
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΧΑ Α ΜΙΝΙ μικρά 
ΔΡΑΚΟΣ ΓΡΗΓ Α ΜΙΝΙ μικρά 

DNS 2η Ομάδα Άθλος 
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ ΠΚ 
ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΠΠ 
ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΜΜ 
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΦΩΤΗΣ Α Μμ