Βγήκε το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής, εντός έδρας αρχίζουν Διαγόρας και Ιάλυσος

Τη σειρά των αγώνων που θα δώσουν στο νέο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας, το οποίο ξεκινάει στις 30 Σεπτεμβρίου, έμαθαν πριν από λίγη ώρα οι εκπρόσωποι του Διαγόρα, του Ιάλυσου και του Φοίβου.

Οι πρώτοι δύο από τους εκπροσώπους της Δωδεκανήσου στην κατηγορία θα υποδεχθούν τους Παναιγιάλειο και Παλληνιακό αντίστοιχα, ενώ η ομάδα της Κρεμαστής θα ταξιδέψει στην Αχαΐα, όπου θα αντιμετωπίσει τον Πανμοβριακό.

Το πρώτο μεγάλο τοπικό ντέρμπι θα παιχθεί την 3η αγωνιστική, ανάμεσα στον Διαγόρα και τον Ιάλυσο.

Το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική-14η αγωνιστική 

Διαγόρας Ρόδου-Παναιγιάλειος

Ιάλυσος-Παλληνιακός

Διαγόρας Βραχνέικων-ΠΑΟ Βάρδας

Νίκη Τραγανού-Αστέρας Αμαλιάδας

Πανμοβριακός-Φοίβος

Θύελλα Ραφήνας-Πανηλειακός

Ρεπό: Αχαρναϊκός

2η αγωνιστική-15η αγωνιστική

Αχαρναϊκός-Διαγόρας Ρόδου

Παναιγιάλειος-Ιάλυσος

Παλληνιακός-Νίκη Τραγανού

ΠΑΟ Βάρδας-Μανμοβριακός

Αστέρας Αμαλιδάς-Θύελλα Ραφήνας

Φοίβος-Πανηλειακός

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

3η αγωνιστική-16η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος

Διαγόρας Βραχνέικων-Αχαρναϊκός

Νίκη Τραγανού-Παναιγιάλειος

Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός

Πανηλειακός-ΠΑΟ Βάρδας

Φοίβος-Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανμοβριακός

4η αγωνιστική-17η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνέικων-Διαγόρας Ρόδου

Ιάλυσος-Νίκη Τραγανού

Αχαρναϊκός-Παμοβριακός

Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός-Φοίβος

ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανηλειακός

5η αγωνιστική-18η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγανού

Πανμοβριακός-Διαγόρας Βραχνέικων

Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος

Πανηλειακός-Αχαρναϊκός

Φοίβος-Παναιγιάλειος

ΠΑΟ Βάρδας-Παλληνιακός

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

6η αγωνιστική- 19η αγωνιστική

Πανμοβριακός-Διαγόρας Ρόδου

Νίκη Τραγανού-Θύελλα Ραφήνας

Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός

Ιάλυσος-Φοίβος

Αχαρναϊκός-Αστέρας Αμαλιάδας

Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Παλληνιακός

7 αγωνιστική-20ή αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας

Πανηλειακός-Πανμοβριακός

Φοίβος-Νίκη Τραγανού

Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων

ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος

Παλληνιακός-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Παναιγιάλειος

8η αγωνιστική-21η αγωνιστική

Πανηλειακός-Διαγόρας Ρόδου 

Θύελλα Ραφήνας-Φοίβος

Πανμοβριακός-Αστέρας Αμαλιάδας

Νίκη Τραγανού-ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληνιακός

Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος

Ρεπό: Ιάλυσος

9η αγωνιστική-22η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Φοίβος

Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας-Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός-Πανμοβριακός

Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνέικων

Ιάλυσος-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

10η αγωνιστική-23η αγωνιστική

Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Ρόδου

Φοίβος-ΠΑΟ Βάρδας

Πανηλειακός-Παλληνιακός

Πανμοβριακός-Παναιγιάλειος

Νίκη Τραγανού-Αχαρναϊκός

Διαγόρας Βραχνέικων-Ιάλυσος

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

11η αγωνιστική-24η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας

 Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας

Παναιγιάλειος-Πανηλειακός

Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας

Ιάλυσος-Πανμοβριακός

Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό: Φοίβος

12η αγωνιστική-25η αγωνιστική

Παλληνιακός-Διαγόρας Ρόδου

Αστέρας Αμαλιάδας-Παναιγιάλειος

Φοίβος-Αχαρναϊκός

Πανηλειακός-Ιάλυσος

Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Βραχνέικων

Πανμοβριακός-Νίκη Τραγανού

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η αγωνιστική-16η αγωνιστική

Παναιγιάλειος-Παλληνιακός

Αχαρναϊκός-ΠΑΟ Βάρδας

Ιάλυσος-Αστέρας Αμαλιάδας

Διαγόρας Βραχνέικων-Φοίβος

Νίκη Τραγανού-Πανηλειακός

Θύελλα Ραφήνας-Πανμοβριακός

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου