Παμπαίδες: Κατεβαίνει κι επίσημα ο Αρχάγγελος

Στο Β’ Όμιλο Ρόδου θα λάβει μέρος ο πρωτοεμφανιζόμενος Αρχάγγελος ΑΣΚ που δήλωσε έδρα τις Καλυθιές αφού το ανοιχτό γήπεδο στο χωριό είναι ακατάλληλο για επίσημους αγώνες.

Σημειώνεται πως φέτος μόνο ο Διαγόρας θα κατεβάσει και δεύτερη ομάδα στους παμπαίδες αφού τόσο ο Ιάλυσος όσο και ο Κολοσσός δήλωσαν μόνο ένα τμήμα.
 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2018-19

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ

1η - 6η αγωνιστική

………. Ιάλυσος – Ελπίς ……….

………. Κολοσσός – Γαλάζια Ακαδημία ……….

Ρεπό: Διαγόρας Α’

 

2η - 7η αγωνιστική

………. Ελπίς – Διαγόρας Α’ ……….

………. Γαλάζια Ακαδημία – Ιάλυσος ……….

Ρεπό: Κολοσσός

 

3η - 8η αγωνιστική

………. Διαγόρας Α’ – Γαλάζια Ακαδημία ……….

………. Ιάλυσος – Κολοσσός ……….

Ρεπό: Ελπίς

 

4η - 9η αγωνιστική

………. Κολοσσός – Διαγόρας Α’ ……….

………. Γαλάζια Ακαδημία – Ελπίς ……….

Ρεπό: Ιάλυσος

 

5η - 10η αγωνιστική

………. Διαγόρας Α’ – Ιάλυσος ……….

………. Ελπίς – Κολοσσός ……….

Ρεπό: Γαλάζια Ακαδημία

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ

1η - 6η αγωνιστική

………. Ροδίων Άθλησις – Σύμη ……….

………. Αρχάγγελος – Αθλητική Ακαδημία ……….

Ρεπό: Διαγόρας Β’

 

2η - 7η αγωνιστική

………. Σύμη – Διαγόρας Β’……….

………. Αθλητική Ακαδημία – Ροδίων Άθλησις ……….

Ρεπό: Αρχάγγελος

 

3η - 8η αγωνιστική

………. Διαγόρας Β’– Αθλητική Ακαδημία ……….

………. Ροδίων Άθλησις – Αρχάγγελος ……….

Ρεπό: Σύμη

 

4η - 9η αγωνιστική

………. Αρχάγγελος – Διαγόρας Β’……….

………. Αθλητική Ακαδημία – Σύμη ……….

Ρεπό: Ροδίων Άθλησις

 

5η - 10η αγωνιστική

………. Διαγόρας Β’– Ροδίων Άθλησις ……….

………. Σύμη – Αρχάγγελος ……….

Ρεπό: Αθλητική Ακαδημία

 

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ

1η - 6η αγωνιστική

………. Ηρακλής 2000 – ΑΕ Δικαίου ……….

………. ΕΑΚΑ – Φοίβος ……….

………. Ιπποκράτης – Ακαδημία Καλύμνου ……….

 

2η - 7η αγωνιστική

………. Φοίβος – Ηρακλής 2000 ……….

………. Ακαδημία Καλύμνου – ΕΑΚΑ ……….

………. ΑΕ Δικαίου – Ιπποκράτης ……….

 

3η - 8η αγωνιστική

………. Ηρακλής 2000 – Ακαδημία Καλύμνου ……….

………. ΕΑΚΑ – Ιπποκράτης ……….

………. ΑΕ Δικαίου – Φοίβος ……….

 

4η - 9η αγωνιστική

………. Ιπποκράτης – Ηρακλής 2000 ……….

………. ΕΑΚΑ – ΑΕ Δικαίου ……….

………. Ακαδημία Καλύμνου – Φοίβος ……….

 

5η - 10η αγωνιστική

………. Ηρακλής 2000 – ΕΑΚΑ ……….

………. ΑΕ Δικαίου – Ακαδημία Καλύμνου ……….

………. Φοίβος – Ιπποκράτης ……….