Οι συμμετοχές στα Λέρεια 2018

Χθες ανακοίνωσε επισήμως η οργανωτική επιτροπή τα ονόματα των αθλητών-αθλητριών με συμμετοχή στα Λέρεια 2018.

Πρόκειται για τους σημερινούς αναπτυξιακούς αγώνες στίβου της ΕΑΣ Δωδεκανήσου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου, το Δήμο Λέρου και τον ΓΣΝ Λέρου στο Στάδιο Ξηροκάμπου. Αυτοί θα διεξαχθούν από τις 16.30 έως τις 19.30 με συμμετοχές παιδιών ηλικίας 12-13 ετών, κατηγορίας Παμπαίδων-Παγκορασίδων β’.

Οι συμμετοχές:
ΑΓΟΡΙΑ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60Μ ΠΠΒ    
ΕΠΩΝΥΜΟ     
                                    ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ                                Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ              Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
3 ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ                Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
4 ΜΠΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
5 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ      ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
6 ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ- ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
7 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ          ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ
8 ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ                  Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
9 ΔΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                     Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300Μ ΠΠΒ    
ΕΠΩΝΥΜΟ     
                                 ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ                          Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΣΥΡΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                    Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
3 ΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
4 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                   Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ
5 ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ          Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ
6 ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΑΡΑΣ               Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
8 ΙΑΣΩΝΑΣ ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ               ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ
9 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΑΝΑΡΑΣ                 ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΝΙΟΥ        ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000Μ    
ΕΠΩΝΥΜΟ     
                                    ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΜΑΛΛΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
2 ΛΟΥΚΙΣΣΑΣΜΙΛΤΙΑΔΗΣ                 Α.Ο ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ  ΡΟΔΟΥ
3 ΠΑΡΙΣΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ                      Α.Ο ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ
4 ΤΡΑΚΟΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
5 ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛ                        Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ
6 ΤΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ                         ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ- ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ   ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: VORTEX    
ΕΠΩΝΥΜΟ     
                                    ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ          Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤ.                       Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ
3 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                  Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
4 ΣΒΥΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ          ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ    
ΕΠΩΝΥΜΟ     
                              ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ                  Α.Ο.ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΦΥΛΛΑΣ         ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ
3 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ            Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
4 ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60ΕΜΠ     
ΕΠΩΝΥΜΟ     
                                           ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ                                 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
2 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     Α.Ο ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΤΟΦΙΛΗΣ                  ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ
4 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                              Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ    
ΕΠΩΝΥΜΟ     
                                    ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ                   Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΤΣΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                        Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 4Χ60Μ    
1 ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ          Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΑΛΚΗΣ                  Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
 ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ                        Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
 ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ                             Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                    Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ               Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
 ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ              Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
 ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ            Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
 ΠΑΡΙΣΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ                    Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
 ΜΠΑΡΔΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ                  Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
 
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 4X150M    
1 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ        ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
 ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                   ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΣΒΥΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ              ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΤΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ                           ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20002
ΤΣΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                         Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΛΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
 ΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                      Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
 ΣΥΡΜΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
3 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                    Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ               Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
 ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ               Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
 ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ            Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
 ΠΑΡΙΣΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ                    Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
 ΜΠΑΡΔΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ                  Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
4 ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ               Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
 ΔΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                   Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60Μ ΠΚΒ    
ΕΠΩΝΥΜΟ     
                              ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ       Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ                     Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
3 ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ                Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
4 ΚΟΥΛΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
5 ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΑΛΙΚΗ                       Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
7 ΖΟΡΖΩΠΗ ΕΛΙΚΩΝΗ              Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
8 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
9 ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ                Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
10 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΔΙΟΝΥΣΙΑ  Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
11 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ              Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

12 ΠΕΤΡΗ ΕΙΡΗΝΗ                         Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
13 ΚΟΥΖΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ             Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
14 ΧΟΝΔΡΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ  Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
15 ΒΑΡΒΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ                   ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1999
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΝΟΜΙΚΗ                ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
17 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ                  ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
18 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ        ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗ    ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ
20 ΣΕΒΑΣΤΗ ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ                ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ
21 ΘΑΛΕΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ                          ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ
22 ΚΟΣΣΥΒΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ                      Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
23 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ                       Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300Μ ΠΚΒ    
ONOMATΕΠΩΝΥΜΟ     
                        ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                            Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ                            Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
3 ΑΡΓΥΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                         Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
4 ΓΡΙΒΑΛΥΓΕΡΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ                   Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
5 ΡΑΦΤΗΒΑΣΙΛΙΚΗ                                Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
6 ΣΚΟΥΛΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ                         Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
7 ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                            Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
8 ΓΑΛΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ                               ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
9 ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ                       ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
10 ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
11 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΠΕΤΡΟΥΛΑ    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
12 ΣΤΑΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                            ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
13 ΦΡΑΓΚΙΝΗ ΑΝΝΑ                              ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
14 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΚΙΩΝΗ                            ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ
15 ΑΡΙΑΔΝΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ                   ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ
16 ΜΟΡΟΖ ΒΑΛΕΡΙΑ                            ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ
17 ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                       Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000Μ ΠΚΒ    
ΕΠΩΝΥΜΟ     
                              ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΓΚΕΛΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ                      Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ                            Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3 ΚΛΑΔΟΓΙΕΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ           Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
4 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ        Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
5 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ       Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
6 ΣΚΑΛΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ              Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
7 ΣΚΑΛΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ             Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
8 ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΑΚΟΥ                    Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
9 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΚΛΑΡΑ               Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
10 ΚΑΖΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ             ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
11 ΚΑΖΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ              ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
12 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ              ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
13 ΜΠΟΥΡΑΝΗ ΞΑΝΘΙΠΗ           ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
14 ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ        ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ    
ΕΠΩΝΥΜΟ     
                                          ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ                                   Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ             Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
3 ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ                              Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
4 ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ                                    Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
5 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                         Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
6 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΣΤΑ/ΛΑ    Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
7 ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ ΖΕΪΝΕΠ                    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
8 ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ                 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
9 ΚΛΗΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                             ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
10 ΝΤΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ                                ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
11 ΓΚΑΒΑΙΣΕ ΣΕΜΕΛΗ                           Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: VORTEX    
ΕΠΩΝΥΜΟ     
                                                ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΛΕΟΡΓΙΝΑ        Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
2 ΚΟΥΚΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ                                    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
3 ΔΕΛΙΕΖΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ                                Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ
4 ΖΩΟΠΗΓΗ ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗ                      Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
5 AIKATERINH GKOYNA                             Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
6 ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                          ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
7 ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                            ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60ΕΜΠ     
ΕΠΩΝΥΜΟ     
                                          ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                 Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΜΕΡΚΟΥΡΗΒΑΛΑΣΙΑ                           Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
3 ΓΑΖΕΤΗΜΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ                        Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
4 ΚΛΕΙΩ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ                            ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ
5 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ     Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
6 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ          Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
7 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
8 ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ              Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ    
ΕΠΩΝΥΜΟ     
                                         ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ                     Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                      Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
3 ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ                   Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
4 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ      Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
5 ΚΑΚΑΚΙΟΥΘΑΡΕΝΗ                           Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
6 ΠΛΑΓΓΕΤΗ ΑΡΓΥΡΩ                         Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
7 ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ             ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 4X60M ΚΟΡΙΤΣΙΑ    
1 ΒΑΡΒΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ                         ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ                         ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΠΕΤΡΟΥΛΑ    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
 ΣΤΑΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                                  ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

2 ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ                     Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΟΔΙΤΗ                   Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
 ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                      Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ          Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3 ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ          Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
 ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ                        Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
 ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ           Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
 ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ                      Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
 ΠΑΤΣΗ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ                      Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

4 ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ                  Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ               Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΚΟΥΚΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ                          Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ           Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

5 ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ ΖΕΪΝΕΠ                Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                         Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΔΙΟΝΥΣΙΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ                               Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

6 ΚΑΚΑΚΙΟΥ ΘΑΡΕΝΗ                      Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΣΤΑΜΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                           Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ              Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΑΡΓΥΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                      Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΓΡΙΒΑ ΛΥΓΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ               Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΖΟΡΖΩΠΗ ΕΛΙΚΟΝΗ                       Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΡΑΦΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                            Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΣΚΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                    Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΒΑΛΑΣΙΑ                    Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ            Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΓΑΖΕΤΗ ΜΑΡΙΑ                                Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                              Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΚΛΕΙΩ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ                      Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ            Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΑΡΙΑΔΝΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ                  Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΜΟΡΟΖ ΒΑΛΕΡΙΑ                           Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΘΑΛΕΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ                     Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 4Χ150Μ    
1 ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ                             Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑ                             Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΚΕΛΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ                            Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΝΙΤΑ ΔΕΝΙΑ                                       Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2 ΚΑΖΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ                        ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ     ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ                    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ                        ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ       Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ                      Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΠΕΤΡΗ ΕΙΡΗΝΗ                                  Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

4 ΚΑΚΑΚΙΟΥ ΘΑΡΕΝΗ                Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΣΤΑΜΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                     Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ         Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΑΡΓΥΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                  Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΓΡΙΒΑ ΛΥΓΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ          Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΖΟΡΖΩΠΗ ΕΛΙΚΟΝΗ                   Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΡΑΦΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                       Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΣΚΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΒΑΛΑΣΙΑ                Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ       Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΓΑΖΕΤΗ ΜΑΡΙΑ                         Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                      Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

5 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ        Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ                                  Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΚΟΣΣΥΒΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ                           Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΓΚΑΒΑΪΣΕ ΣΕΜΕΛΗ                                  Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ