Τα αποτελέσματα στα Λέρεια 2018

Πραγματοποιήθηκαν το περασμένο Σάββατο στο Στάδιο Ξηροκάμπου τα Λέρεια 2018, ο αναπτυξιακός αγώνας στίβου της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου, το Δήμο Λέρου και τον ΓΣΝ Λέρου, συμμετέχοντας αθλητές-αθλήτριες Παμπαίδων-Παγκορασίδων β’.

Ήταν μια καλή ευκαιρία για τους συλλόγους του βορείου συγκροτήματος με ακαδημίες και παιδιά 12-13 ετών να συμμετάσχουν και να τσεκάρουν δυνατότητές τους, μιας και από του χρόνου, κάποια απ’ αυτά, θα έχουν το δικαίωμα παρουσίας σε πανελλήνια πρωταθλήματα.

Τα αποτελέσματα:

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

60M ΠΠΒ

 

 

1

ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

7''60

2

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

8''70

3

ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8''8

4

ΔΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

8''8

5

ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

8''9

6

ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9''00

7

ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10''10

8

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ

10''25

 

 

 

 

 

300Μ ΠΠΒ

 

 

1

ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

42''90

2

ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ ΜΙΧ

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

44''10

3

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

45''20

4

ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

46''00

5

ΣΥΡΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

49''80

6

ΚΑΚΑΚΙΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

50''50

7

ΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

53''90

8

ΚΑΠΙΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

1'11''60

9

ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΑΝΑΡΑΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ

1'14''46

 

 

 

 

 

1000Μ ΠΠΒ

 

 

1

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛ

Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

3'23''18

2

ΤΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'45''89

3

ΜΑΛΛΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

3'53''45

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ

3'55'62

5

ΤΡΑΚΟΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

4'23''27

6

ΛΟΥΚΙΣΣΑΣΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

Α.Ο ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

 

7

ΠΑΡΙΣΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α.Ο ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

 

 

 

 

 

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ

 

 

1

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΦΥΛΛΑΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ

4.93

2

ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

Α.Ο.ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4.68

3

ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

4.52

4

ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

4.07

 

 

 

 

 

ΡΙΨΗ VORTEX ΠΠΒ

 

 

1

ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

44.10

2

ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

43.90

3

ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤ.

Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

40.33

4

ΣΒΥΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

39.95

 

 

 

 

 

ΡΙΨΗ ΣΦΑΙΡΑΣ 3KG ΠΠΒ

 

 

1

ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

9.45

2

ΤΣΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

6.80

 

 

 

 

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΒ

 

 

1

ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10''02

2

ΣΙΜΙΤΖΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Ο ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

10''30

3

ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

11''70

 

4Χ60Μ ΠΠΒ

 

 

 

ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ/ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ/ΡΟΔΙΤΗΣ/ΚΩΤΣΙΑΣ

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

36''40

 

ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ/ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΜΩΡΑΤΙΔΗΣ/ΣΤΑΦΥΛΑΣ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

41''00

 

 

 

 

 

4Χ150Μ ΠΠΒ

 

 

1

ΓΚΑΡΙΛΑΣ/ΚΑΜΗΤΣΗΣ/ΔΑΛΑΡΗΣ/ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

1'27''80

2

ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ/ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ/ΣΒΥΝΟΣ/ΤΑΛΙΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1'31''10

3

ΤΣΙΓΚΟΣ/ΜΑΛΙΑΚΣ/ΝΤΕΛΑΚΗΣ/ΣΥΡΜΑΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

1'37''30

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β’

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ.

 

60ΠΚΒ

 

 

1

ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

8''55

2

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8''60

2

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

8''60

4

ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ

Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

8''90

5

ΒΑΡΒΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1999

8''92

6

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΝΟΜΙΚΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

8''96

7

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟΧΡΙΣΤΙΝΑΑΛΙΚΗ

Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

9''10

8

ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

9''30

8

ΚΟΥΖΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

9''30

10

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

9''30

11

ΚΟΣΣΥΒΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

9''40

12

ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

9''58

13

ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΔΙΟΝΥΣΙΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

9''60

14

ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ

Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

9''64

15

ΠΕΤΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

9''67

16

ΚΟΥΛΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9''90

17

ΘΑΛΕΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ

9''90

18

ΖΟΡΖΩΠΗΕΛΙΚΩΝΗ

Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

10''81

19

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ

ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ

11''35

20

ΧΟΝΔΡΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

11''88

 

 

 

 

 

300Μ ΠΚΒ

 

 

1

ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΠΕΤΡΟΥΛΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

49''50

2

ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

50''10

3

ΓΑΛΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

50''40

3

ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

50''40

5

ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

50''60

6

ΣΤΑΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

50''80

7

ΜΟΡΟΖ ΒΑΛΕΡΙΑ

ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ

52''50

8

ΑΡΓΥΡΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Α.Ο. ΡΟΔΟΥ  ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

54''20

9

ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ

Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

54''80

10

ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

55''50

10

ΑΡΙΑΔΝΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ

55''50

12

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

1'08''00

 

 

 

 

 

1000Μ ΠΚΒ

 

 

1

ΚΑΖΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'26''15

2

ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'33'73

3

ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3'46''84

4

ΚΛΑΔΟΓΙΕΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ

Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

3'47''58

5

ΜΠΟΥΡΑΝΗ ΞΑΝΘΙΠΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'51''23

6

ΚΑΖΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'52''11

7

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'58''73

8

ΤΣΟΥΚΑΛΑΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

4'00''11

9

ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΑΚΟΥ

Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

4'03''48

10

ΓΚΕΛΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4'10''83

11

ΜΙΧΑΛΟΥΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ

Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

4'15''64

12

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΚΛΑΡΑ

Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

5'19''00

 

 

 

 

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ

 

 

1

ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

4.30

2

ΚΛΗΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

4.26

3

ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ ΖΕΪΝΕΠ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

4.21

4

ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ

Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

3.93

5

ΝΤΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3.77

6

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΘΕΟΔΩΡΑ-ΣΤΑ/ΛΑ

Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

3.60

6

ΓΚΑΒΑΙΣΕ ΣΕΜΕΛΗ

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

3.60

8

ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ

Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2.84

9

ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2.69

 

 

 

 

 

ΡΙΨΗ VORTEX ΠΚΒ

 

 

1

ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

51.30

2

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΛΕΟΡΓΙΝΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

43.40

3

ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

40.13

4

ΚΟΥΚΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

35.92

5

ΖΩΟΠΗΓΗ ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗ

Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

24.92

6

ΔΕΛΙΕΖΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

20.60

 

 

 

 

 

ΡΙΨΗ ΣΦΑΙΡΑΣ 3KG ΠΚΒ

 

 

1

ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9.25

2

ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

8.70

3

ΠΛΑΓΓΕΤΗ ΑΡΓΥΡΩ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

7.15

4

ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

6.85

5

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

6.55

6

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

5.00

7

ΚΑΚΑΚΙΟΥΘΑΡΕΝΗ

Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

4.80

 

 

 

 

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ

 

 

1

ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10''00

2

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

11''60

3

ΓΑΖΕΤΗΜΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ

Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

11''80

4

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

12''30

5

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

12''70

6

ΚΛΕΙΩ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ

13''30

7

ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

13''60

8

ΜΕΡΚΟΥΡΗΒΑΛΑΣΙΑ

Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

14''20

 

 

 

 

 

4Χ60Μ ΠΚΒ

 

 

1

ΒΑΡΒΑΡΗ/ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ/ΜΠΑΪΡΑΜΗ/ΣΤΑΛΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

33''80

2

ΠΟΛΙΤΗ/ΡΟΔΙΤΗ/ΛΕΜΚΕ/ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

35''70

3

ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ/ΚΑΒΟΥΡΜΑ/ΣΟΦΙΑΝΟΥ/ΠΕΤΡΗ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

36''30

4

ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ/ΔΡΑΚΟΥ/ΚΛΩΝΑΡΗ/ΚΟΝΤΟΥΡΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

36''40

5

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ/ΚΟΥΛΟΥΡΑ/ΚΟΥΚΙΑ/ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

36''90

6

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ/ΣΑΚΕΛΑΡΗ/ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ/ΜΟΡΟΖ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

37''80

7

ΜΕΡΚΟΥΡΗ/ΖΩΡΖΟΠΟΥΛΟΥ/ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΙΧΑΛΟΥ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

41''40

 

 

 

 

 

4Χ150Μ ΠΚΒ

 

 

1

ΓΑΖΕΤΗ /ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟΡΑ/ΑΡΓΥΡΗ/ΤΣΟΥΚΑΛΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

1'33'80

2

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ/ΚΑΒΟΥΡΜΑ/ΠΕΤΡΗ/ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

1'36''10

3

ΠΟΛΙΤΗ/ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ/ΓΚΕΛΕΡΗ/ΝΙΤΑ

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

1'37''20

4

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ/ΦΟΥΚΟΥ/ΓΚΑΒΑΙΣΕ/ΚΟΣΙΒΑ

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

1'41''20

5

ΚΑΖΩΝΗ/ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ/ΠΙΖΑΝΙΑ/ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1'35''00 (DQ)