Μίνι: Η κατηγορία με τις περισσότερες συμμετοχές

Δεκαοχτώ ομάδες, τέσσερις όμιλοι και δεκάδες μικρών αθλητών-τριών συνθέτουν το φετινό τουρνουά μίνι το οποίο θα ξεκινήσει το Σαββατοκύριακο 3-4 Νοεμβρίου και θα έχει την προσθήκη ενός all star game στο τέλος της σεζόν.

Χθες πραγματοποιήθηκε η κλήρωση στα γραφεία της Τοπικής Επιτροπής και το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2018-19

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ

1η - 6η αγωνιστική

………. Ιάλυσος – Διαγόρας Α’ ……….

………. Κολοσσός – Ροδίων Άθλησις ……….

Ρεπό: Ελπίς

 

2η - 7η αγωνιστική

………. Διαγόρας Α’ – Ελπίς ……….

………. Ροδίων Άθλησις – Ιάλυσος ……….

Ρεπό: Κολοσσός

 

3η - 8η αγωνιστική

………. Ελπίς – Ροδίων Άθλησις ……….

………. Ιάλυσος – Κολοσσός ……….

Ρεπό: Διαγόρας Α’

 

4η - 9η αγωνιστική

………. Κολοσσός – Ελπίς ……….

………. Ροδίων Άθλησις – Διαγόρας Α’ ……….

Ρεπό: Ιάλυσος

 

5η - 10η αγωνιστική

………. Ελπίς – Ιάλυσος ……….

………. Διαγόρας Α’ – Κολοσσός……….

Ρεπό: Ροδίων Άθλησις

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ

1η - 6η αγωνιστική

………. ΑΟ Σταματίου – Κλεόβουλος ……….

………. Διαγόρας Β’ – Γαλάζια Ακαδημία ……….

Ρεπό: Αθλητική Ακαδημία

 

2η - 7η αγωνιστική

………. Κλεόβουλος – Αθλητική Ακαδημία ……….

………. Γαλάζια Ακαδημία – ΑΟ Σταματίου ……….

Ρεπό: Διαγόρας Β’

 

3η - 8η αγωνιστική

………. Αθλητική Ακαδημία – Γαλάζια Ακαδημία ……….

………. ΑΟ Σταματίου – Διαγόρας Β’ ……….

Ρεπό: Κλεόβουλος

 

4η - 9η αγωνιστική

………. Διαγόρας Β’ – Αθλητική Ακαδημία ……….

………. Γαλάζια Ακαδημία – Κλεόβουλος ……….

Ρεπό: ΑΟ Σταματίου

 

5η - 10η αγωνιστική

………. Αθλητική Ακαδημία – ΑΟ Σταματίου ……….

………. Κλεόβουλος – Διαγόρας Β’ ……….

Ρεπό: Γαλάζια Ακαδημία

 

ΟΜΙΛΟΣ ΚΩ

1η - 6η αγωνιστική

………. Ηρακλής 2000 – ΑΕ Δικαίου ……….

………. Φοίβος – Ιπποκράτης ……….

Ρεπό: Ίκαρος

 

2η - 7η αγωνιστική

………. ΑΕ Δικαίου – Ίκαρος ……….

……….Ιπποκράτης – Ηρακλής 2000……….

Ρεπό: Φοίβος

 

3η - 8η αγωνιστική

………. Ίκαρος – Ιπποκράτης ……….

………. Ηρακλής 2000 – Φοίβος ……….

Ρεπό: ΑΕ Δικαίου

 

4η - 9η αγωνιστική

………. Φοίβος – Ίκαρος ……….

………. Ιπποκράτης – ΑΕ Δικαίου ……….

Ρεπό: Ηρακλής 2000

 

5η - 10η αγωνιστική

………. Ίκαρος – Ηρακλής 2000 ……….

………. ΑΕ Δικαίου – Φοίβος ……….

Ρεπό: Ιπποκράτης

 

ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΡΟΥ / ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1η - 4η αγωνιστική

………. Ακαδημία – ΕΑΚΑ ……….

Ρεπό: Πανιώνιος Λέρου

 

2η - 5η αγωνιστική

………. ΕΑΚΑ – Πανιώνιος ……….

Ρεπό: Ακαδημία Καλύμνου

 

3η - 6η αγωνιστική

………. Ακαδημία – Πανιώνιος ……….

Ρεπό: ΕΑΚΑ