Η καρδιά του στίβου χτυπά στην Κω

Παρουσία εκπροσώπων της πολιτικής και αθλητικής ηγεσίας της χώρας θα γίνει σήμερα το πρωί (10.30) στο Πολύκεντρο Κω η εκδήλωση για την 30η επετειακή διοργάνωση των Αιγαιοπελαγίτικων αγώνων.

Μια διοργάνωση που έχει αντέξει στο πέρασμα των χρόνων και αποτελεί μέχρι και σήμερα σημείο αναφοράς στον νησιωτικό αθλητισμό. Άλλωστε δεν είναι τυχαίο πως πολλοί πρωταθλητές μας έχουν ξεκινήσει την καριέρα της στους συγκεκριμένους αγώνες, όπως δεν είναι τυχαίο ότι η ανάπτυξη του αθλητισμού στα νησιά βασίστηκε στη διοργάνωση, αφού με αφορμή τη διεξαγωγή αγώνων κατασκευάστηκαν και ανακατασκευάστηκαν πολλά στάδια.

Στην εκδήλωση που θα γίνει στο στάδιο Ανταγόρας πριν την έναρξη των αγώνων το απόγευμα (16.00) θα τιμηθούν αθλητές και αθλήτριες που προέρχονται από τα νησιά και διέγραψαν λαμπρή καριέρα. Η Νίκη Ξάνθου, η Αγγελική Τσιολακούδη, ο Μιχάλης Μερτζανίδης, ο Γιαννης Σμαλιός, η Χρυσοστομία Ιακώβου και ο Χριστόφορος Μερούσης είναι αθλητές και αθλήτριες που έλαβαν πρόσκληση και αναμένεται να είναι στην Κω για να θυμηθούν κάτι από παλιά και να θυμίσουν τις εμπειρίες τους.

Από την εκδήλωση δεν ήταν δυνατόν να λείπουν ο πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Κώστας Παναγόπουλος και ο γενικός γραμματέας Βασίλης Σεβαστής, ενώ θα την τιμήσουν με την παρουσία τους ο αναπληρωτής υπουργός νησιωτικής πολιτικής Νεκτάριος Σαντορινιός, ο γενικός γραμματέας Αιγαίου και νησιωτικής πολιτικής Γιάννης Γιαννέλης - Θεοδοσιάδης, ο γενικός γραμματέας Αθλητισμού Ιούλιος Συναδινός, ο Δήμαρχος της Κω, Γιώργος Κυρίτσης και άλλοι εκπρόσωποι της αθλητικής και πολιτικής τοπικής κοινωνίας.

Στο πλαίσιο των εκδηλώσεων για τον εορτασμό της 30ης διοργάνωσης, θα γίνουν τα εγκαίνια της έκθεσης "Αρχειακού Υλικού των Αιγαιοπελαγίτικων Αγώνων Στίβου", όπου θα προβληθεί βίντεο, ενώ οι παρευρισκόμενοι θα έχουν την ευκαιρία να δουν πλούσιο φωτογραφικό υλικό από τις προηγούμενες 29 διοργανώσεις.

Τους αγώνες διοργανώνει ο ΣΕΓΑΣ μέσω των ΕΑΣ Δωδεκανήσου και Χίου-Σάμου με τη στήριξη της Γενικής Γραμματείας Αιγαίου και Νησιωτικής Πολιτικής, της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου και του Δήμου Κω.

Επιπλέον, οι 30οί Αιγαιοπελαγίτικοι Αγώνες Στίβου με απόφαση της Ομοσπονδίας, αφιερώνονται στη μνήμη της Χριστίνας Κωνσταντίνου, τέως προέδρου του «Α.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ» και πρωταθλήτριας στο αγώνισμα της σφαιροβολίας, που χάθηκε τόσο πρόωρα.

Οι συμμετοχές των Δωδεκανησίων ανά αγώνισμα:

 

ΑΝΔΡΕΣ

 

 

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

 

100Μ.ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

ΠΟΥΛΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

ΚΩΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

 

ΕΡΓΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

 

ΖΗΚΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

 

ΜΟΣΧΟΣ

ΜΟΣΧΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

400Μ.ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

 

ΠΑΘΙΑΚΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

ΖΗΚΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

 

800Μ.ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΣΕΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΕΛΛΗΝΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

3000Μ.ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΚΑΠΠΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

ΤΣΙΚΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ

ΙΩΑΝ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΣΕΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΕΛΛΗΝΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΡΟΥΣΣΟΣ

ΣΑΒΒΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΚΩΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΧΑΜΙΤ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΙΣΚΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

 

 

 

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

ΝΤΑΛΑΡΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

ΠΟΥΛΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

ΜΟΣΧΟΣ

ΜΟΣΧΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ

ΙΜΠΡΑΗΜ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

ΓΙΜΟΥΚΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΤΡΟΥΜΠΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ

ΙΜΠΡΑΗΜ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

ΝΤΑΛΑΡΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

200Μ.ΠΑΙΔΩΝ

 

 

 

ΚΑΛΣΑΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟ-ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ

ΔΗΜΗΤΡΗ-ΕΝΤΓΚΑΡ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΧΑΜΙΤ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

ΙΣΚΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

ΜΟΥΖΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΜΕΜΑ

ΜΑΡΚΕΛΟ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

 

ΚΙΡΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ

 

 

 

ΜΟΥΖΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΜΕΜΑ

ΜΑΡΚΕΛΟ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

 

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

80Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

 

 

 

ΜΑΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

ΤΡΙΜΑΤΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΚΙΑΠΟΚΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΑΓΟΥΡΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

ΛΙΒΑΝΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

ΠΑΤΕΡΑΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

300Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

 

 

 

ΜΑΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ

ΦΡΑΓΚ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΚΩΣΤΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

 

 

 

ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΧΡ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΧΟΥΤΕΜΑΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

ΒΕΛΩΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

 

 

 

ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΑΓΟΥΡΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

ΠΑΤΕΡΑΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

 

 

 

ΠΥΛΙΩΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

 

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

 

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

150Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

 

 

 

ΓΚΑΡΙΛΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

ΣΥΡΜΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

 

ΝΤΕΛΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

 

ΜΙΑΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

ΣΙΜΙΤΖΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΓΕΩΡ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

ΖΩΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

ΣΤΑΦΥΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ

ΙΑΣΩΝΑΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΝΤΑΛΑΡΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

ΣΒΥΡΝΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

ΔΑΛΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

 

 

 

ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

 

ΤΣΙΓΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

 

ΜΑΛΙΑΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

 

ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

ΤΡΑΚΟΣΣΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΛΙΒΑΝΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

ΝΤΑΛΙΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

4Χ100Μ.ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

 

 

ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ

 

 

 

ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ

 

 

 

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

 

 

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

 

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

 

 

 

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

 

 

ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ

 

 

 

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

 

 

 

 

100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΓΚΙΑΤΑ

ΕΦΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΖΕΝΕΓΙΑ

ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

ΖΩΙΔΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

400Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΤΟΥΡΟΥΣΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΚΙΑΤΑ

ΕΦΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

1500Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΕΡΓΑ

ΕΥΔΟΚΙΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

ΖΩΙΔΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

100Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΣΙΜΙΤΖΗ

ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΦΡΑΖΗ

ΦΙΛΟΘΕΗ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

ΓΑΛΟΥΖΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΧΡΥΣΙΔΗ

ΖΩΗ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΑΒΒΙΝΑ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

ΣΙΜΙΤΖΗ

ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΠΗ

ΕΛΕΝΗ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΛΑΦΑΚΗ

ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΡΑΜΟΥ

ΝΙΚΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΑΛΑΦΑΚΗ

ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

200Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

 

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

ΠΑΜΠΙΔΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΟΜΙΝΙΚΗ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

ΜΑΡΙΝΟΥ

ΜΑΛΕΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΧΡΥΣΙΔΗ

ΖΩΗ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

ΦΡΑΖΗ

ΦΙΛΟΘΕΗ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

 

ΜΑΡΙΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΜΑΡΙΝΟΥ

ΜΑΛΕΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΑΜΙΤΣΗ

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

80Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

 

 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΓΑΖΕΤΗ

ΜΑΡΙΑ-ΑΓΠΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΜΑΛΑΚΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΚΑΒΟΥΡΜΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΜΑΝΣΟΥΡ

ΜΥΡΙΑΜ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΖΕΝΕΓΙΑ

ΕΛΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ

ΚΥΡΑΨΗΛΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ

ΕΛΕΝΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΩΡ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΟΠΑΛ

ΕΜΙΝΕ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ

ΚΩΝ/ΝΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

300Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

 

 

ΚΑΜΙΤΣΗ

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ

ΕΛΠΙΔΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

ΣΙΜΙΝΤΖΗ

ΔΙΚΑΙΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

ΤΣΙΓΚΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

ΠΡΙΦΤΙ

ΣΙΜΩΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΧΡΗΣΤΟΦΗ

ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΧΟΥΣΕΙΝ

ΣΙΝΤΙΚΑ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

ΤΑΛΙΑ

ΕΛΕΝΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΠΑΜΠΙΔΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

 

 

ΔΙΑΚΑΝΑΣΤΑΣΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ

ΚΑΛΟΤΙΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΠΑΙΡΑΜΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΗΛΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΠΑΪΡΑΜΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

 

 

ΣΟΦΙΑΝΟΥ

ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΦΩΤΕΙΝΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

ΚΛΗΜΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΑΛΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ

ΣΕΒΑΣΤΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΛΑΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΙΜΙΝΤΖΗ

ΔΙΚΑΙΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

ΜΑΝΣΟΥΡ

ΜΥΡΙΑΜ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΧΡΗΣΤΟΦΗ

ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΣΕΛΙΜΑΪ

ΣΑΖΙΡΑ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

 

 

ΒΛΑΧΟΥ

ΑΝΘΟΥΛΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΠΛΑΓΓΕΤΗ

ΑΡΓΥΡΩ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΖΗΦΙΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΕΙΜΑΡΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΦΩΤΕΙΝΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

ΜΑΡΙΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

150Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

 

 

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΦΟΥΚΟΥ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΒΑΣΙΑΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

ΚΟΝΤΟΥΡΗ

ΣΑΡΑ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

ΤΣΟΥΚΑΛΑ

ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΚΑΒΟΥΡΜΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΜΟΡΟΖ

ΒΑΛΕΡΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΓΙΩΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΠΑΙΡΑΜΗ

ΠΕΤΡΟΥΛΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΡΑΦΤΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΜΠΑΪΡΑΜΗ

ΠΕΤΡΟΥΛΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

 

 

ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ

ΕΡΜΙΟΝΗ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

ΔΡΑΚΟΥ

ΑΡΕΤΗ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

ΣΚΟΥΛΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΡΙΑΔΝΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΚΟΥΖΟΥΚΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΜΑΛΑΣΣΗ

ΡΑΝΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΚΑΛΣΑΤΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΚΑΖΩΝΗ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΠΙΖΑΝΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

 

4Χ100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

 

 

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

 

 

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

 

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

 

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

 

Α΄ ΗΜΕΡΑ  ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

16.00

ΤΕΛΕΤΗ  ΕΝΑΡΞΗΣ

17.00

100 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

17.00

ΜΗΚΟΣ

K16 (ΠΚ Α΄)

17.00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

17.00

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

K18 (Π)

17.15

100 μ.

ΑμεΑ 

ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ

17.30

100 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

17.45

60 μ.

ΑμεΑ K16  (ΠΠ – ΠΚ)

18.00

1.000 μ.

K16 (ΠΚ Α΄)

18.00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Κ16 (ΠΠ)Α΄

18.00

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Κ18 (Κ)

18.10

1.000 μ.

Κ16 (ΠΠ Α΄)

18.15

ΜΗΚΟΣ

Κ16 (ΠΠ Α΄)

18.25

1.000 μ.

Κ14 (ΠΚ Β΄)

18.35

1.000 μ.

Κ14 (ΠΠ Β΄)

18.50

400

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

19.00

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

19.00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Κ18 (Π)

19.05

400

ΑΝΔΡΩΝ

19.15

ΜΗΚΟΣ

ΑμεΑ

ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ

19.25

800 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

19.40

1.500 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

20.00

100 μ. ΕΜΠΟΔΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ