Οι θέσεις των Δωδεκανησίων στους Αιγαιοπελαγίτικους

Ολοκληρώθηκαν με μια φαντασμαγορική τελετή την Κυριακή το βράδυ στο Νέο Στάδιο Ανταγόρα Κω οι Αιγαιοπελαγίτικοι Αγώνες Στίβου με τις εκδηλώσεις για τη συμπλήρωση φέτος 30 διοργανώσεων.

Οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν από τον ΣΕΓΑΣ μέσω των ΕΑΣ Δωδεκανήσου και Χίου Σάμου με τη στήριξη της Γενικής Γραμματείας Αιγαίου και Νησιωτικής Πολιτικής, της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου και του Δήμου Κω, ενώ οι θέσεις των Δωδεκανησίων είναι οι παρακάτω:

 

 

 

 

 

 

 

100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

4

ΖΕΝΕΓΙΑ

ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

13.90

 

7

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

14.73

 

11

ΠΗ

ΕΛΕΝΗ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

15.15

 

12

ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

15.42

 

 

 

 

 

 

 

100Μ.ΑΝΔΡΩΝ

1

ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

11.81

 

2

ΖΗΚΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

11.85

 

11

ΜΟΣΧΟΣ

ΜΟΣΧΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

13.08

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

13,9Ο

 

8

ΑΛΑΦΑΚΗ

ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

7,3Ο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

 

 

 

 

 

 

 

3

ΜΗΛΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

3.23.90

 

4

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ

ΚΑΛΟΤΙΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3.24.53

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

1

ΜΟΥΖΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

51,14

 

2

ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

49,6Ο

 

4

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000

40,5Ο

 

10

ΜΕΜΑ

ΜΑΡΚΕΛΟ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

26,7Ο

 

 

 

 

 

 

 

 

1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

10

ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

3.09.19

 

 

11

ΒΕΛΩΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3.11.36

 

 

16

ΧΟΥΤΕΜΑΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

4.06.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

 

 

 

 

 

 

 

1

ΚΑΖΩΝΗ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3.20.96

 

4

ΠΙΖΑΝΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3.28.24

 

13

ΣΚΟΥΛΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

3.58.15

 

14

ΔΡΑΚΟΥ

ΑΡΕΤΗ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

4.00.30

 

17

ΚΟΥΖΟΥΚΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

4.09.51

 

20

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΡΙΑΔΝΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

4.16.75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

ΧΡΗΣΤΟΦΗ

ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

5,11

 

7

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4,59

 

8

ΠΑΛΑΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4,51

 

15

ΦΩΤΕΙΝΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

4,33

 

17

ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ

ΖΕΙΝΕΠ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

4,29

 

20

ΚΑΛΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ

ΣΕΒΑΣΤΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

4,12

 

23

ΣΙΜΙΝΤΖΗ

ΔΙΚΑΙΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

3,88

 

25

ΣΟΦΙΑΝΟΥ

ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

3,71

 

 

 

 

 

 

 

 

1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

3

ΛΙΒΑΝΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

3.16.74

 

5

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3.17.20

 

12

ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

3.34.82

 

14

ΝΤΑΛΙΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3.47.81

 

15

ΜΑΛΙΑΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

3.54.53

 

17

ΤΣΙΓΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

3.59.91

 

18

ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

4.00.07

 

19

ΤΡΑΚΟΣΣΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

4.27.02

 

 

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

4

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

12,30

 

5

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

12,05

 

6

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

11,65

 

10

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

10,40

 

19

ΠΥΛΙΩΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

8,00

 

21

ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

5,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

7

ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

1.09.39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400Μ.ΑΝΔΡΩΝ

1

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

52.37

 

6

ΠΑΘΙΑΚΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

55.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

 

1

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

38,80

 

4

ΜΑΡΙΝΟΥ

ΜΑΛΕΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

32,20

 

5

ΜΑΡΙΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

31,40

 

9

ΚΑΜΙΤΣΗ

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

25,70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

1

ΑΓΟΥΡΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

6,09

 

10

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

4,85

 

14

ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

4,23

 

 

 

 

 

 

 

 

800Μ.ΑΝΔΡΩΝ

3

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΣΕΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

2.01.04

 

11

ΕΛΛΗΝΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

2.12.18

 

 

 

 

 

 

 

 

1500Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

5

ΖΩΙΔΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

6.07.50

 

6

ΕΡΓΑ

ΕΥΔΟΚΙΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

6.18.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

3

ΑΛΑΦΑΚΗ

ΤΣΑΜΠΙΚΑ

 

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

36.90

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ

1

ΤΡΟΥΜΠΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

62,70

 

2

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

55,70

 

3

ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ

ΙΜΠΡΑΗΜ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

45,90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ

2

ΜΕΜΑ

ΜΑΡΚΕΛΟ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

12,95

 

7

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

12,05

 

10

ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10,65

 

11

ΜΟΥΖΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

10,50

 

12

ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

9,55

 

 

 

 

 

 

 

 

400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

3

ΡΟΥΣΣΟΣ

ΣΑΒΒΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

1.00.46

 

6

ΚΩΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

1.04.54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΑΙΡΑ AΝΔΡΩΝ

3

ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ

ΙΜΠΡΑΗΜ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

12,50

 

4

ΓΙΜΟΥΚΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

12,05

 

5

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

11,80

 

8

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

8,90

 

 

 

 

 

 

 

 

80Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

4

ΤΡΙΜΑΤΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

10.52

 

7

ΑΓΟΥΡΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

10.95

 

8

ΠΑΤΕΡΑΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

10.96

 

10

ΛΙΒΑΝΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

11.08

 

11

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

11.09

 

12

ΚΙΑΠΟΚΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

11.57

 

15

ΜΑΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

12.44

 

80Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

 

 

3

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ

ΚΥΡΑΨΗΛΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

11.37

 

4

ΖΕΝΕΓΙΑ

ΕΛΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

11.42

 

5

ΜΑΝΣΟΥΡ

ΜΥΡΙΑΜ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

11.49

 

7

ΠΕΡΟΥΛΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

11.72

 

10

ΚΑΒΟΥΡΜΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

11.77

 

13

ΜΑΛΑΚΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

11.85

 

14

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ

ΕΛΕΝΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

11.99

 

16

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ

ΚΩΝ/ΝΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

12.26

 

21

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

12.81

 

 

 

 

 

 

 

 

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

2

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

7,24

 

9

ΜΟΣΧΟΣ

ΜΟΣΧΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

5,20

 

10

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

5,01

 

 

 

 

 

 

 

 

150Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

1

ΓΚΑΡΙΛΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

2005

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

19.21

7

5

ΜΙΑΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

20.71

2

9

ΣΥΡΜΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

2006

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

21.66

 

11

ΖΩΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2005

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

21.79

 

12

ΝΤΑΛΑΡΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

22.03

 

 

13

ΣΤΑΦΥΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

22.10

 

 

14

ΣΙΜΙΤΖΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΓΕΩΡ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

22.57

 

 

15

ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

23.03

 

 

16

ΣΒΥΡΝΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

23.17

 

 

17

ΠΑΙΤΑΚΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ

23.35

 

 

18

ΔΑΛΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

23.64

 

 

19

ΝΤΕΛΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

23.67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

4

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΑΒΒΙΝΑ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

4,81

 

10

ΧΡΥΣΙΔΗ

ΖΩΗ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

4,07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

5

ΦΡΑΖΗ

ΦΙΛΟΘΕΗ

2002

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

1,40

2

 

ΓΑΛΟΥΖΗ

ΜΑΡΙΑ

2005

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

1

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

38,32

 

 

 

 

 

 

 

150Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

 

 

3

ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

21.94

 

6

ΜΠΑΙΡΑΜΗ

ΠΕΤΡΟΥΛΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

22.62

 

10

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

23.36

 

12

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

23.68

 

14

ΚΟΝΤΟΥΡΗ

ΣΑΡΑ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

23.96

 

15

ΤΣΟΥΚΑΛΑ

ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

23.97

 

17

ΚΑΒΟΥΡΜΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

24.26

 

18

ΡΑΦΤΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

24.54

 

19

ΚΛΩΝΑΡΗ

ΚΩΝ/ΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

24.76

 

20

ΒΑΣΙΑΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

24.80

 

21

ΦΟΥΚΟΥ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

24.86

 

22

ΜΟΥΣ0ΥΡΗ

ΕΛΠΙΔΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

24.91

 

23

ΓΚΙΩΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

25.02

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

3

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

1,79

 

7

ΧΑΜΙΤ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

1,65

 

8

ΙΣΚΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1,50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200Μ.ΠΑΙΔΩΝ

3

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟ-ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

25.40

 

5

ΙΣΚΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

25.84

 

6

ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ

ΔΗΜΗΤΡΗ-ΕΝΤΓΚΑΡ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

26.06

 

7

ΚΑΛΣΑΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

26.33

 

8

ΧΑΜΙΤ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

26.40

 

 

 

 

 

 

 

 

300Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

5

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

42.84

 

6

ΜΑΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

43.01

 

7

ΚΩΣΤΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

43.48

 

8

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

44.83

 

10

ΚΟΥΝΕΓΚΛΙΔΗΣ

ΦΡΑΓΚ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

45.54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

300Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

 

 

2

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ

ΕΛΠΙΔΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

45.48

 

5

ΧΟΥΣΕΙΝ

ΣΙΝΤΙΚΑ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

47.17

 

13

ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ

49.27

 

14

ΜΠΑΙΡΑΜΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΝ ΚΑΖΩΝΗ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

50.06

 

18

ΤΣΙΓΚΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ'

50.93

 

19

ΤΑΛΙΑ

ΕΛΕΝΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

51.74

 

20

ΠΑΜΠΙΔΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ

51.86

 

21

ΣΙΜΙΝΤΖΗ

ΔΙΚΑΙΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

52.09

 

24

ΚΑΜΙΤΣΗ

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

52.74

 

25

ΠΡΙΦΤΙ

ΣΙΜΩΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

53.49

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

 

 

2

ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ

ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ

10,98

 

5

ΜΑΡΙΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

9,65

 

9

ΜΕΙΜΑΡΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

9,15

 

12

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

8,80

 

21

ΦΩΤΕΙΝΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

6,90

 

22

ΒΛΑΧΟΥ

ΑΝΘΟΥΛΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

6,40

 

23

ΠΛΑΓΓΕΤΗ

ΑΡΓΥΡΩ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

6,40

 

24

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

5,95

 

25

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

5,85

 

 

 

 

 

 

 

 

200Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

 

2

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

28.13

 

5

ΦΡΑΖΗ

ΦΙΛΟΘΕΗ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

29.35

 

6

ΛΙΟΒΑΡΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ

29.38

 

7

ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.

29.46

 

8

ΜΑΡΙΝΟΥ

ΜΑΛΕΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

29.55

 

11

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΟΜΙΝΙΚΗ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

29.98

 

14

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

32.38

 

15

ΧΡΥΣΙΔΗ

ΖΩΗ

ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ

32.71

 

 

 

 

 

 

 

 

3000Μ.ΑΝΔΡΩΝ

7

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΣΕΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

9.43.45

 

 

10

ΕΛΛΗΝΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΝ. ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

9.59.96

 

 

12

ΤΣΙΚΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

10.32.24

 

 

14

ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ

ΙΩΑΝ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10.33.70

 

 

20

ΚΑΠΠΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

14.42.80

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

45.03

 

 

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ Ν - ΕΡΓΑΣ Γ. - ΖΗΚΑΣ Δ- ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ Γ.

 

 

 

 

 

 

 

 

5

                                      ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

 

 

47.59

 

 

ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔ- ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝ- ΚΟΤΣΗΣ Γ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

2

 

 

 

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

52.75

 

 

ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ Φ-ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΜ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒ-ΖΕΝΕΓΙΑ Λ.

 

 

6

 

 

 

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

54.54

 

 

ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝ-ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΤ-ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜ-ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡ.

 

 

8

 

 

 

ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

54.87

 

 

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓ-ΖΩΙΔΗ Σ-ΖΩΙΔΗ Μ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡ.

 

 

9

 

 

 

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

55.72

 

 

ΕΡΓΑ ΕΥΔ-ΑΝΑΣΤΑΙΑΔΗ ΕΛΠ-ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ Γ.