Ανακοινώθηκαν οι επιτυχόντες  για τα τμήματα ξενοδοχοϋπαλλήλων

Αναρτήθηκαν χθες τα οριστικά αποτελέσματα των επιτυχόντων και επιλαχόντων για τη Σχολή Μετεκπαίδευσης 2018-2019.

Σαράντα (40) επιτυχόντες θα συμπληρώσουν 2 τμήματα Επισιτισμού, είκοσι (20) επιτυχόντες το τμήμα Μαγειρικής Τέχνης, έντεκα (11) επιτυχόντες το τμήμα Ζαχαροπλαστικής και είκοσι τρεις (23) το τμήμα Οροφοκομίας. Όπως αναφέρεται σε ανακοίνωση του σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων Ρόδου:  

«Οι  επιτυχόντες υποχρεούνται εντός αποκλειστικής προθεσμίας τεσσάρων (4) εργάσιμων ημερών από την ανάρτηση των αποτελεσμάτων, δηλαδή έως την 30η Οκτωβρίου και ώρες 9:00 – 15:00, να καταθέσουν την αίτηση εγγραφής τους στη Γραμματεία της σχολής Μετεκπαίδευσης (Ι.Ε.Κ. Ρόδου, Ξενοδοχείο «ΘΕΡΜΑΙ», Αλεξάνδρου Διάκου 1, Ρόδος, ΤΚ: 85100 Τηλ. 2241074445-6,2241024351).

Η αίτηση εγγραφής μπορεί να υποβληθεί:
1.  Από τον ίδιο τον υποψήφιο αυτοπροσώπως,

2. Μέσω εξουσιοδοτημένου προσώπου με θεώρηση του γνησίου της υπογραφής από αρμόδια αρχή και

3. Ταχυδρομικώς με συστημένη επιστολή, η οποία θα αναγράφει στο Φάκελο “Αίτηση εγγραφής Σχολή Μετεκπαίδευσης” συνοδευμένη από ευκρινές φωτοαντίγραφο Πιστοποιητικού Υγείας.

Οι αιτήσεις που θα αποσταλούν με συστημένη επιστολή γίνονται δεκτές εφόσον η αποστολή τους γίνει από τις 24-29/10-2018, συμφώνα με τη  σφραγίδα του ταχυδρομείου.

Την αίτηση εγγραφής μπορείτε να την παραλάβετε:

1. Μέσω της Γραμματείας της Σχολής Μετεκπαίδευσης (στη διεύθυνση όπως αναγράφεται παραπάνω)

2. Μέσω του Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων Ρόδου (Στεφάνου Καζούλη 30, ΕΚΡ, Ρόδος Τ.Κ. 85100, Τηλ. 2241032220 9:00-14:00) και

3. Στην ηλεκτρονικής της μορφή μέσω της επίσημης ανακοίνωσης του Υπουργείου Τουρισμού που περιλαμβάνει τόσο τα οριστικά αποτελέσματα όσο και την ηλεκτρονική μορφή της Αίτησης Εγγραφής. Δείτε την επίσημη ανακοίνωση σε αυτή τη σελίδα: www.mintour.edu.gr

Οι επιτυχόντες που δεν θα παρουσιαστούν εντός της προθεσμίας που αναγράφεται παραπάνω διαγράφονται αυτοδίκαια και ειδοποιούνται οι επόμενοι στη σειρά κατάταξης των επιλαχόντων μέχρι να συμπληρωθεί ο ανώτατος αριθμός μετεκπαιδευομένων κάθε τμήματος».

ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ
ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΣ

ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ    ΕΜΜΑΝ.-ΝΕΚΤΑΡ.
ΜΕΛΕΞΕΝΗΣ    ΣΤΕΛΙΟΣ
ΣΤΡΟΥΓΓΑΡΗ    ΑΘΗΝΑ
ΤΣΕΥΓΑ    ΕΦΗΜΙΑ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΗΣ    ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΛΕΜΟΝΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ    ΖΩΗ
ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ    ΧΑΡΙΤΩΜ.-ΓΕΩΡΓΙΑ
ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΣΑΜΑΤΗ    ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΚΑΦΕΝΤΖΑΚΗ    ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΤΣΟΥΛΛΟΥ    ΑΙΜΙΛΙΑ
ΜΙΛΙΑ    ΝΤΕΝΙΣΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ    ΑΝΘΟΥΛΑ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ    ΚΥΡΙΑΚΗ
ΜΑΝΩΛΑ    ΤΣΑΜΠΙΚΑ
ΜΠΟΡΟΠΟΥΛΟΥ    ΑΓΝΗ
ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ    ΝΙΚΗΤΑΣ-ΠΑΝΟΡΜ
ΣΚΑΛΤΣΑΣ    ΦΩΤΙΟΣ
ΤΣΕΛΙΟΥ    ΕΜΜΑΝ.-ΝΙΚΟΛ.
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ    ΤΣΑΜΠΙΚΑ
ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΙΟΥ    ΕΙΡΗΝΗ
ΚΟΚΑ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ-ΤΣΙΜΠΙΡ ΜΙΧΑΗΛ
ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ    ΚΡΑΛΛΗΣ
ΑΝΘΟΥΛΑΣ    ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ
ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΚΑΚΗ    ΒΑΛΑΣΙΑ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ    ΣΟΛΩΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΕΪΤΗΣ    ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ    ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΚΟΣΜΑ    ΙΩΑΝΝΑ
ΞΕΝΑΚΗ    ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ    ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ
ΜΟΣΧΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ

Για την 39η και 40ή θέση πραγματοποιήθηκε κλήρωση από την αρμόδια επιτροπή επιλογής μετεκπαιδευομένων για τα Τμήματα Μετεκπαίδευσης Ρόδου, σύμφωνα με την παρ. 5 του άρθρου 5 του Κανονισμού Λειτουργίας (Υ.Α. 11506/2-7-2018, ΦΕΚ Β' 2705), λόγω ισοβαθμίας. Τις θέσεις καταλαμβάνουν οι ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ με αρ. πρωτ. 63 και ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ με αρ. πρωτ. 54

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
ΛΕΚΚΑΣ    ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΟΥΜΡΙΧΙΝΑ    ΕΛΕΝΑ
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΛΙΝΔΟΣΛΟΥ    ΙΜΠΡΑΗΜ
ΕΛΛΗΝΑ    ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ    ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΥΚΟΠΑΝΤΗΣ    ΑΓΑΠΗΤΟΣ

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ    ΑΘΑΝ.-ΠΑΝΤΕΛΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΙΣΚΑ    ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ    ΕΙΡΗΝΗ
ΒΟΛΑΣ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ    ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΖΕΪΜΠΕΚΗ    ΑΝΘΟΥΛΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ    ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΠΑΠΑΣ    ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΦΥΛΛΗ    ΦΩΤΕΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΗΡΥΚΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΛΩΝΑΡΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΟΔΙΤΟΥ    ΖΩΟΠΗΓΗ
ΣΕΝΤΗ    ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

ΤΖΙΑΜΠΑΖΗ    ΑΘΗΝΑ
ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ    ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΓΙΔΑΡΗ    ΑΝΘΟΥΛΑ
ΧΙΤΖΙΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΥΓΟΥΛΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΠΑΣΤΑ    ΕΥΔΟΚΙΑ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗ    ΣΜΑΡΑΓΔΗ
ΛΙΒΙΣΙΑΝΟΣ    ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΤΕΧΝΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ
ΠΑΡΑΡΑ    ΜΑΡΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ    ΣΕΒΑΣΤΗ
ΚΑΣΙΩΤΗΣ    ΠΕΤΡΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ    ΕΥΤΥΧΙΑ
ΝΤΟΛΓΚΟΒΑ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΜΑΡΑΓΔΙΟΥ    ΣΑΒΒΑΣ

ΞΥΡΗ    ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΠΟΤΗΡΗ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΘΑΝΑΣΗ    ΜΠΕΛΤΙΝΑ
ΟΥΖΟΥΝΗ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ    ΑΝΝΑ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ    ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΒΡΟΥΛΛΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΔΟΥΛΟΥΜΠΑΚΑ    ΟΛΓΑ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ    ΣΑΒΒΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΩΤΗ    ΕΥΔΟΞΙΑ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΥΨΗΛΑΝΤΗ    ΣΩΤΗΡΙΑ-ΜΑΡΘΑ

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
ΠΑΝΑΓΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ    ΦΩΤΙΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΤΟΓΙΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗ    ΣΩΤΗΡΙΑ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ    ΜΑΡΙΑ
ΧΑΡΙΛΑΟΥ    ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ
ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ

ΜΑΡΚΙΟΥ    ΚΑΝΑΡΗΣ
ΠΟΥΛΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΒΟΥΡΑΣ    ΠΑΝΑΓ.-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΑΡΡΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΒΕΡΓΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΖΟΥΡΟΥΔΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΕΜΠΕ    ΜΕΧΜΕΤ
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ    ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΓΚΟΥΜΑ    ΕΙΡΗΝΗ
ΚΡΙΠΙΝΤΙΡΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΜΠΕ    ΕΜΡΑΧ

ΟΡΟΦΟΚΟΜΙΑ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ    ΕΙΡΗΝΗ
ΛΟΓΓΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΞΑΡΛΗ    ΜΑΡΙΑ
ΜΠΙΛΛΙΑ    ΕΥΣΕΒΙΑ
ΝΙΚΟΛΙΤΣΗ    ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ    ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ
ΧΡΥΣΟΧΟΥ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΠΥΡΑΚΗ    ΧΡΥΣΟΒ.-ΕΙΡΗΝΗ
ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΕΡΑΝΤΙΝΟΥ    ΕΙΡΗΝΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    ΘΕΟΔΩΡΑ
ΜΕΓΛΕΝΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΙΜΙΤΣΗ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΠΑΛΛΑ    ΕΥΑ-ΓΚΟΥΝΙΛΛΑ
ΜΠΛΗΖΙΩΤΗ    ΜΑΡΙΑ
ΔΡΟΣΟΥ    ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΠΟΛΥΖΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΠΑΡΤΑΛΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΟΥΚΟΥΒΑ    ΣΕΒΑΣΤΗ
ΣΠΑΝΟΥ    ΤΣΑΜΠΙΚΑ