Από την Κάλυμνο στην Ιαλυσό

Το δίδυμο διαιτητών που ταξίδεψε την περασμένη Κυριακή στην Κάλυμνο, για την αναμέτρηση ΕΑΚΑ – Ιάλυσος, θα βρεθεί και την προσεχή Κυριακή στην Ιαλυσό για το ντέρμπι του Ιάλυσου με τον Διαγόρα και πρόκειται για τους Γιώργο Αντωνίου και Σταύρο Νικηφορίδη.

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ορίστηκαν ως εξής:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (6η αγωνιστική)
Κυριακή 27/1

Ιαλυσός (19.00’) Ιάλυσος – Διαγόρας
Διαιτητές: Αντωνίου, Νικηφορίδης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (7η αγωνιστική)
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ
Σάββατο 26/1

Βενετόκλειο (20.00’) Γαλάζια Ακαδημία – Κολοσσός
Διαιτητές: Μητσού, Τσατταλιού

Κυριακή 27/1
Ροδίων Παιδεία (19.00’) Ροδίων Άθλησις – Σύμη
Διαιτητές: Ευσταθίου, Θεοδοσίου

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ
Σάββατο 26/1

Κάλυμνος (13.30’) Ακαδημία – ΕΑΚΑ
Διαιτητές: Μάγκος, Εργά

Κυριακή 27/1
Πυλί (16.00’) ΑΕ Δικαίου – Φοίβος
Διαιτητές: Τρουμούσης, Πατμίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2η αγωνιστική)
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ
Σάββατο 26/1

Ιαλυσός (18.00’) Ιάλυσος – Κολοσσός
Διαιτητές: Καρακωνσταντόπουλος, Βράκα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (7η αγωνιστική)
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ
Σάββατο 26/1

Κάλυμνος (11.30’) Ακαδημία – ΕΑΚΑ
Διαιτητές: Μάγκος, Εργά

Κυριακή 27/1
Κλειστό Κω (19.00’) Ιπποκράτης – ΑΕ Δικαίου
Διαιτητής: Πατμίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (7η αγωνιστική)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ
Κυριακή 27/1

Τέντα (11.00’) Διαγόρας Α’ – Ελπίς
Διαιτητές: Μητσού, Βράκα
Ιαλυσός (17.00’) Ιάλυσος – Γαλάζια Ακαδημία
Διαιτητές: Νικηφορίδης, Τσατταλιού

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ
Κυριακή 27/1

Ροδίων Παιδεία (12.00’) Ροδίων Άθλησις – Αθλητική Ακαδημία
Διαιτητής: Ευσταθίου
Τέντα (13.30’) Διαγόρας Β’ – Σύμη
Διαιτητές: Μητσού, Τσατταλιού

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ
Σάββατο 26/1

Καρδάμαινα (12.30’) Ηρακλής 2000 – Φοίβος
Διαιτητής: Τρουμούσης
Κλειστό Κω (17.30’) Ιπποκράτης – ΑΕ Δικαίου
Διαιτητές: Πατμίου, Τρουμούσης

Κυριακή 27/1
Κάλυμνος (13.30’) ΕΑΚΑ – Ακαδημία Καλύμνου
Διαιτητές: Μάγκος, Εργά

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (5η αγωνιστική)
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ
Σάββατο 26/1

Κρεμαστή (18.30’) Πήγασος – Κλεόβουλος
Διαιτητές: Ευσταθίου, Κοντάκος

Όσον αφορά στο τουρνουά μίνι, σημειώνεται πως η αναμέτρηση Ροδίων Άθλησις – Κολοσσός θα διεξαχθεί στις 10.15’ αντί στις 15.30’.

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
Σάββατο 26 Ιανουαρίου

Ροδίων Παιδεία (10.15’) Ροδίων Άθλησις – Κολοσσός
Διαιτητής: Φάκαρος
Τέντα (12.30’) Διαγόρας Α’ – Ιάλυσος
Διαιτητής: Τσατταλιού
Κλειστό Κω (19.30’) Ιπποκράτης – Φοίβος
Διαιτητής: Πατμίου

Κυριακή 27 Ιανουαρίου
Πυλί (12.00’) ΑΕ Δικαίου – Ηρακλής 2000
Διαιτητής: Τρουμούσης
Λίνδος (13.00’) Κλεόβουλος – ΑΟ Σταματίου
Διαιτητής: Μελλίνη
Βενετόκλειο (13.00’) Γαλάζια Ακαδημία – Διαγόρας Β’
Διαιτητής: Βράκα.