Ποια ψηφοδέλτια έχουν κατατεθεί μέχρι τώρα στο Πρωτοδικείο Ρόδου

Μέχρι αύριο τα μεσάνυκτα έχουν δικαίωμα οι υποψήφιοι Δήμαρχοι και Περιφερειάρχες να καταθέσουν τον πλήρη φάκελο με τα δικαιολογητικά του συνδυασμού τους.

Η κατάθεση για τους επικεφαλής των συνδυασμών για τον πρώτο βαθμό τοπικής αυτοδιοίκησης για τα νησιά Ρόδο, Χάλκη, Κάρπαθο, Κάσο, Σύμη, Τήλο, Καστελλόριζο γίνεται στο Πρωτοδικείο της Ρόδου, ενώ για τα υπόλοιπα νησιά του νομού μας στο Πρωτοδικείο της Κω. Σε ό,τι αφορά τις καταθέσεις των συνδυασμών των υποψήφιων Περιφερειαρχών Νοτίου Αιγαίου, αυτές θα γίνουν στις ίδιες ημερομηνίες στην Σύρο.
Ως εκ τούτου, για την καλύτερη εξυπηρέτηση των υποψηφίων, τα αρμόδια γραφεία σε Δήμους, Εφορία και τα Πρωτοδικεία θα παραμείνουν ανοικτά τόσο σήμερα όσο και αύριο.
Μέχρι αργά χθες το μεσημέρι στο Πρωτοδικείο της Ρόδου κατέθεσαν τους συνδυασμούς τους, ο υποψήφιος για τον δήμο Τήλου κ. Εμμανουήλ Χατζηφούντας του Ιωάννη με το συνδυασμό «ΤΗΛΟΣ- ΝΕΑ ΠΝΟΗ», η νυν δήμαρχος και εκ νέου υποψήφια για τον Δήμο Τήλου κ. Μαρία Καμμά επικεφαλής της παράταξης «ΤΗΛΟΣ ΜΑΖΙ – ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ», ο υποψήφιος δήμαρχος Ηρωικής Νήσου Κάσου κ. Εμμανουήλ Νικολάκης του Γεωργίου με τον συνδυασμό «ΑΝΕΜΟΣ ΕΛΠΙΔΑΣ», ο υποψήφιος δήμαρχος Χάλκης κ. Μιχαήλ Σταματιάδης του Ανάργυρου με τον συνδυασμό «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΗ ΧΑΛΚΗ», αλλά και αρκετοί ανεξάρτητοι συνδυασμοί για τις κοινότητες των νησιών μας.

Αναλυτικά οι συνδυασμοί των υποψηφίων έχουν ως εξής:
ΤΗΛΟΣ
«ΤΗΛΟΣ – ΝΕΑ ΠΝΟΗ» 
Υποψήφιος Δήμαρχος: 
ΧΑΤΖΗΦΟΥΝΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΛΑΜΠΡΟΥ 
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ – ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 
5. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΒΑΓΙΑΝΟΣ (ΒΑΪΟΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 
6. ΚΑΜΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 
7. ΛΑΡΔΟΥΤΣΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
8. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 
9. ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΝΙΚΗΤΑ 
10. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 
11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
12. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ  -  ΓΙΑΝΝΟΥΡΑΚΗΣ      ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
13. ΡΟΔΙΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 
15. ΣYΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 
16. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ 
17. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
18. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ    ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ  του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 
19. ΧΑΤΖΗΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  ΙΩΑΝΝΗ 
20. ΧΑΤΖΗΦΟΥΝΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΗΛΟΥ:
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ –ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 
2. ΛΑΡΔΟΥΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ  ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
4. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -ΠΙΠΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 

«ΤΗΛΟΣ ΜΑΖΙ-ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» 
Υποψήφιος Δήμαρχος: 
ΚΑΜΜΑ-ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ALTROCCHI FRANCESCA MARIA VITTORIA του CARLO
3. BARAN ALAIN MICHEL J. του STANISLAW
4. ΒΑΣΙΛΑΡΑ-ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΚΑΜΜΑ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΚΑΜΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΚΑΜΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΡΟΚΟΣ)
9. ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
10. ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΟΥΛΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΖΑΦΕΙΡΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13 ΠΑΡΛΙΑΡΑ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. TRAINOR SUSAN ROSE του RICHARD EDMOND
15. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
16. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
17. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΧΑΛΚΗ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΗ ΧΑΛΚΗ» 
Υποψήφιος Δήμαρχος: 
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΒΑΛΑΝΤΗΣ) ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΒΑΛΗΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΒΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΗΛΙΑ
4. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΣΤΕΜΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΛΟΥΣΑ του ΓΙΑΣΗΜΑΚΗ
10. ΞΑΝΘΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΙΩΣΗΦ
11. ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΙΒΑΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΡΟΥΣΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
13. ΣΦΥΡΙΟΥ ΒΛΑΧΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
14. ΣΦΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
15. ΤΣΟΥΡΟΥΤΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
16. ΦΑΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΤΟΥ ΠΑΛΑΙΟΥ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
18. ΧΕΙΜΩΝΕΤΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΕΙΜΩΝΕΤΤΟΥ
19. ΧΕΙΜΩΝΕΤΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΜΕΤΑΞΑ
20. ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΚΙΤΡΑΚΗΣ του ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ

ΗΡΩΙΚΗ ΝΗΣΟΣ ΚΑΣΟΣ
«ΑΝΕΜΟΣ ΕΛΠΙΔΑΣ» 
Υποψήφιος Δήμαρχος: 
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΒΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΜΗΝΑ
3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΔΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΔΙΑΚΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
6. ΕΜΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
7. ΖΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΛΙΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ
12. ΜΑΡΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΜΗΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΜΗΝΑ
15. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΤΟΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΟΥΙΤΖΙ
18. ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
19. ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
20. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΤΗΛΟΥ
«ΤΗΛΟΣ ΜΑΖΙ-ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» 
Υποψήφιος Δήμαρχος: 
ΚΑΜΜΑ-ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΚΟΥΜΠΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4. ΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΦΟΥΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΥΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΤΗΛΟΥ
«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΤΣΑΚΚΙΡΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΥΜΠΑΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΝΕΤΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
«ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΝΕΤΩΝ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΗΝΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΟΘΕΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΣΠΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ
«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΘΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΑΝΝΩΝ
«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΑΛΕΟΝΤΟΣ
2. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΙΠΟΛΕΩΣ
«ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ» 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΚΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
4. ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΛΑΣΤΟΥ
6. ΣΤΕΛΛΑ ΡΟΔΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
7. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
«ΕΝΩΣΗ ΚΟΣΚΙΝΟΥ» 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΑΤΤΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΛΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΜΟΥΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΑΓΚΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΑΦΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΣΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΦΛΟΚΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ 
«ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ» 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΕΡΝΑΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΛΑΤΣΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΣΥΡΙΜΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ» 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
3. ΚΑΛΙΟΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΑΓΓΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΛΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΣΑΡΙΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ
7. ΤΟΜΑΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΤΟΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ
«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ» 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΠΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΩΝΑΣ
«ΑΝΟΙΞΗ» 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΛΟΥΚΑ
3. ΜΙΓΚΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΕDMONDS LORRAINE του ROBERT
5. KOSTOVA IVELINA του TODOROVA

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΝΙΘΑΣ
«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΤΙΟΥ
«ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΑΤΙΟΥ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΚΑΛΑΠΟΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
2. ΜΕΓΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΨΕΛΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΛΑΧΑΝΙΑΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
«ΤΟ ΓΕΝΝΑΔΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΑΚΚΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΝΙΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΑΚΡΥΛΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ
4. ΜΗΝΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΨΑΡΓΕΛΛΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
«ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΤΣΑΛΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΤΣΑΛΟΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΤΥΜΠΑΝΑΡΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΚΑΛΟΠΕΤΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

«ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 
1. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΤΑΜΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΥΡΛΗ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΑΡΜΑΡΟΚΟΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΑΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΤΣΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΣΤΑΥΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ
7. ΤΡΙΚΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ