Ποιοι είναι οι υποψήφιοι του συνδυασμού του Χαράλαμπου Κόκκινου

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των υποψηφίων του συνδυασμού “Πνοή Δημιουργίας Νοτίου Αιγαίου” του κ. Χαράλαμπου Κόκκινου.

Ειδικότερα, κατά περιφερειακή ενότητα οι υποψήφιοι είναι:
Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι
• Περιφερειακή Ενότητα Άνδρου
Ψήτος    Άγγελος    του Δημητρίου
Γκρεκός Δημήτριος του Κωνσταντίνου
 
• Περιφερειακή Ενότητα Θήρας
Βλαβιανού Δήμητρα του Δημητρίου
Ξαγοράρη Καλλιόπη του Ελευθερίου
Πίττος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
Πολυχρονίδου Ελευθερία του Διονυσίου
Τσώτα Αικατερίνη του Αντωνίου
 
• Περιφερειακή Ενότητα Καλύμνου
Γαμπιεράκη Σούλα του Μάρκου
Καλής Ηλίας του Γεωργίου
Μαστροβασίλης Ιωάννης του Βασιλείου
Μήλα Νίκη του Αθανασίου
Μηλιάδης Εμμανουήλ του Μιχαήλ
Φελέκης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
Χλωρός Σταύρος του Γεωργίου
 
• Περιφερειακή Ενότητα Καρπάθου-Ηρωικής Νήσου Κάσου
Αυλωνίτης Νικόλαος του Μηνά
Παπαδοπούλου Παρθένα του Αντωνίου

• Περιφερειακή Ενότητα Κέας-Κύθνου
Βασάλου Αντωνία του Δημητρίου
Γρατσία Έλλη του Σάββα
 
• Περιφερειακή Ενότητα Κω
Βελούτσος Δημήτριος του Ιωάννη
Γιάρεν Ισμαήλ του Χουσεΐν
Γκόνου Ευαγγελία του Παναγιώτη
Γούναρης Δημήτριος του Νικολάου
Ευσταθίου Ευάγγελος του Νικολάου
Καβαξή Ερκάν του Αλής
Καλάβρια Γεωργία του Μιχαήλ
Μπουγιούκα Χρυσούλα του Ευστρατίου
Μυκονιάτη Μέλλω του Νικήτα
 
• Περιφερειακή Ενότητα Μήλου
Ζούλια Σοφία του Ευαγγέλου
Τσιριγωτάκης Εμμανουήλ (Αυγερινός) του Κωνσταντίνου
 
• Περιφερειακή Ενότητα Μυκόνου
Μπαρτζιώκας Ευάγγελος - Φανούριος του Βασιλείου
Ξεναρίου Γεωργία του Κωνσταντίνου
Σκαγιάς Ιωάννης του Κωνσταντίνου

• Περιφερειακή Ενότητα Νάξου
Καραγιάννη Μαρία του Νικολάου
Κουνάδης Ιωάννης του Ματθαίου
Πάπαρης Χρήστος του Γεωργίου
Σκουλάτος Αναστάσιος του Εμμανουήλ
 
• Περιφερειακή Ενότητα Πάρου
Θεοδωροπούλου Ελένη του Θεοδώρου
Χριστοδουλάτου Ειρήνη του Μιχαήλ

 • Περιφερειακή Ενότητα Ρόδου
Αγριδόπουλος Χρήστος του Αθανασίου
Αργυρού Νικόλαος του Σάββα
Διακοναστάσης Σάββας-Χρυσοβαλάντης του Γρηγορίου
Εργά Παρασκευή του Γεωργίου
Ζαχαριάς Ιωάννης του Δημητρίου
Κάλλη Όλγα του Μιχαήλ
Κατσούρης Δράκος - Σπύρος του Γεωργίου
Κολλάτου Τσαμπίκα-Αικατερίνη του Τηλέμαχου
Λαός Μιχαήλ του Ιωάννη
Μακρή Αμαλία του Χριστόδουλου
Μανούσου Ελένη του Δαμιανού
Μανταλιός Μάρκος-Βενιαμίν του Ιακώβου
Μασκιού Σεβαστή του Αντωνίου
Ναθαναηλίδης Νικόλαος του Γεωργίου
Νεοφύτου Τσαμπίκος του Στέργου
Ξυρίσης Ιωάννης του Μιχαήλ
Παπαδημήτρης Ιωάννης του Μιχαήλ
Ποτήρης Δημήτριος του Μιχαήλ
Σαββάκη Μαρία του Σάββα
Σπανουδάκης Παναγιώτης του Εμμανουήλ
Σύρμας Αθανάσιος του Εμμανουήλ
Τεζάρης Ιωάννης του Αντωνίου
Φεσάκη Δέσποινα του Παναγιώτη
Φεσάκης Παναγιώτης του Κυριάκου
Φωταράς Βασίλειος του Αντωνίου
Χαλδαίος Νικόλαος του Σπυρίδων
Χατόλα Αικατερίνη του Ιωάννη
 
•Περιφερειακή Ενότητα Σύρου
Βερόπουλος Μιχαήλ του Ιωάννη
Μανδαλενάκη Αθηνά του Νικολάου
Μουτσέλη Αικατερίνη του Μιχαήλ
Παγώνης Ανδρέας του Μιχαήλ
Πέτρου Ευάγγελος του Ιωάννη
Ρούσσου Φανή του Αντωνίου

• Περιφερειακή Ενότητα Τήνου
Γκούμα Αικατερίνη του Αργύριος
Γκόνος Παναγιώτης του Αντωνίου.