Ποιοι αθλητές συμμετείχαν στο αναπτυξιακό της ΤΕ ΕΟΚ Δωδεκανήσου στην Ιαλυσό

Με απόλυτη επιτυχία διεξήχθη το αναπτυξιακό πρόγραμμα της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου και το All Star στο κλειστό γυμναστήριο της Ιαλυσού.

Συγκεκριμένα, διεξήχθησαν μια προπόνηση και ένα αγώνας μικτών ομάδων σύμφωνα με το πρόγραμμα στο Κλειστό Γυμναστήριο Ιαλυσού στις 18 και 19 Μαΐου 2019, υπό την καθοδήγηση των προπονητών Δημήτρη Τζομάκα και Γιώργου Χατζηκαλημέρη.

Στην τελετή λήξης απονεμήθηκαν στους μικρούς αθλητές που συμμετείχαν στο πρόγραμμα αναμνηστικά μπλουζάκια, αναμνηστικά διπλώματα καθώς και ειδικά μετάλλια. Τις απονομές έκανε ο αντιπρόεδρος της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου κ. Στάμος Καράβας

Η Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ευχαριστεί θερμά:

Το Ξενοδοχείο Rodos Palace και τον Ιδιοκτήτη του Αντώνη Καμπουράκη για την αρίστη δωρεάν φιλοξενία που παρείχε στους μικρούς αθλητές από τα νησιά του βορείου συγκροτήματος Δωδεκανήσου.

Τον Τσάμπικο Μαγιόγλου (Αρχάγγελος) για τη διάθεση τουριστικού λεωφορείου για την κάλυψη όλων των μετακινήσεων των αθλητών.

Το Τυπογραφείο του Νίκου Χατζηκαλημέρη (Ιαλυσός) για την διάθεση του υλικού προβολής του προγράμματος καθώς και των αναμνηστικών διπλωματών των μικρών αθλητών.

Όπως είναι γνωστό, το αντίστοιχο πρόγραμμα για τα κορίτσια πραγματοποιήθηκε με επιτυχία στη Κω στις 3 και 4 Μαΐου 2019 με τη συμμετοχή 31 κοριτσιών. Τέλος σας ανακοινώνουμε ότι πρόκειται να ακολουθήσουν και άλλες δραστηριότητες όσον αφορά το αναπτυξιακό πρόγραμμα της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου.

Τα παιδιά που συμμετείχαν ήταν τα εξής:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΛΕΡΟΥ

2. ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΦΟΙΒΟΣ ΚΩ

3. ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2007 ΕΑΚΑ

4. ΠΟΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000

5. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2006 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000

6. ΜΠΟΤΣΙ ΜΑΤΕΟ 2006 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000

7. ΓΚΕΡΜΕΝ ΘΑΝΑΣΗΣ 2006 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000

8. ΔΡΟΣΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2006 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ

9. ΚΟΥΖΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ

10. ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

11. ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

12. ΛΑΟΥΜΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

13. ΒΑΡΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ 2006 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

14. ΒΙΛΑ ΟΡΕΣΤΗΣ 2006 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

15. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2007 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

16. ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2007 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ

17. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2007 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

18. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2006 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

19. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2006 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ

20. ΠΑΠΠΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 2006 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ

21. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2006 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ

22. ΤΟΝΤΟΡΟΦ ΜΠΟΡΙΣ 2006 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ

23. ΣΧΙΖΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2006 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

24. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

25. ΓΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

26. ΔΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ

27. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 2007 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

28. ΜΠΟΖΙΤΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

29. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2007 ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

30. ΜΙΡΟΣΑΒΙΤΣ ΛΑΖΑΡ 2007 ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

31. ΡΟΥΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

32. ΠΑΖΑΙΤΗΣ ΑΔΑΜ 2007 ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

33. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2007 ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

34. ΚΑΡΠΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2007 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

35. ΚΑΦΑΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2007 ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

36. ΠΟΥΡΓΙΑΖΗΣ ΦΩΤΗΣ 2007 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ