Στις κάλπες την Πέμπτη οι εκπαιδευτικοί πρωτοβάθμιας της Ρόδου για ανάδειξη νέων εκπροσώπων

Τους νέους τους εκπροσώπους θα αναδείξουν οι εκπαιδευτικοί πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης του νησιού μας, στις εκλογές που έχουν προγραμματιστεί για την ερχόμενη Πέμπτη,  6 Ιουνίου,  στην περιοχή μας.

Οι παρατάξεις και οι υποψήφιοι που θα πάρουν μέρος σε αυτές έχουν ως εξής:

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ
Δ.Α.Κ.Ε. Π.Ε.

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΓΩΝΑ (ΝΙΤΣΑ)
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
ΖΗΝΔΡΟΥ ΚΕΡΑΣΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ)
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΑΡΑΜΟΥΣΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΚΟΖΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΥ)
ΛΑΖΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΝΤΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΑΡΑΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΧΑΤΖΗΑΓΑΠΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗ Δ.Ο.Ε.
ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΓΩΝΑ (ΝΙΤΣΑ)
ΓΚΟΥΤΖΙΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
ΚΑΡΑΜΟΥΣΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΚΟΖΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΛΑΖΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΤΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΡΟΔΟΥ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΔΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΡΔΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΧΜΕΤ ΣΟΥΧΑ
ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΝΑΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΟΣΧΟΒΙΑ (ΜΟΣΧΑ)
ΤΣΙΛΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΦΩΤΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗ Δ.Ο.Ε.
ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΡΔΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΧΜΕΤ ΣΟΥΧΑ
ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΑΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΑΚΑΛΕ ΕΙΡΗΝΗ

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΞΥΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ)
ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΔΙΤΣΑ
ΠΑΠΑΤΣΙΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΛΑ)
ΣΚΥΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗ Δ.Ο.Ε.
ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΑΚΑΛΕ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
ΞΥΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ)
ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΔΙΤΣΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΠΑΤΣΙΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΛΑ)
ΣΚΥΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΓΙΑΝΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΥΡΩ)
ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗ Δ.Ο.Ε.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΓΙΑΝΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΡΗΣ ΧΡΥΣΟΒ. (ΒΑΛΑΝΤΗΣ)
ΣΑΒΒΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ