Το πρόγραμμα των αγώνων του πρωταθλήματος της Γ’ κατηγορίας

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων της Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Δωδεκανήσου το οποίο θα ξεκινήσει στις 20 Οκτωβρίου.

Οι νέες ομάδες είναι τα Ελάφια Ρόδου και ο ΑΟ Φαληρακίου ενώ επανεμφανίζονται μετά από αρκετά χρόνια ο ΟΦ Ιστρίου και ο ΠΑΣ Ασκληπιού. Αναλυτικά, όλοι οι αγώνες είναι οι ακόλουθοι:

1η Αγωνιστική 12η
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ                                                                                                           
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΙΠΠΟΤΕΣ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ                                                                                                           
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                         
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ

2η Αγωνιστική 13η
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ                                                                                                           
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ                                                                                                           
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ                                                                                                           
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΘΥΕΛΛΑ - ΧΑΛΚΗ                                                                                                           
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

3η Αγωνιστική 14η
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ                                                                                                           
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ                                                                                                           
ΧΑΛΚΗ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
Ρεπό: ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ

4η Αγωνιστική 15η
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ                                                                                                           
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                       
ΘΥΕΛΛΑ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ                                                                                                           
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ                                                                                                           
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ                                                                                                           
Ρεπό: AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ

5η Αγωνιστική 16η
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ                                                                                                           
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΧΑΛΚΗ - ΙΠΠΟΤΕΣ                                                                                                           
Ρεπό: ΔΩΡΙΕΑΣ

6η Αγωνιστική 17η
ΘΥΕΛΛΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ                                                                                                           
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ                                                                                                           
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΧΑΛΚΗ                                                                                                           
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

7η Αγωνιστική 18η
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ                                                                                                           
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ                                                                                                           
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ                                                                                                           
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
Ρεπό: ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ

8η Αγωνιστική 19η
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ                                                                                                           
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΔΩΡΙΕΑΣ                                                                                                           
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΧΑΛΚΗ                                                                                                           
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

9η Αγωνιστική 20η
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΘΥΕΛΛΑ - ΙΠΠΟΤΕΣ                                                                                                           
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ                                                                                                           
ΔΩΡΙΕΑΣ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ                                                                                                           
ΧΑΛΚΗ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
Ρεπό: ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ

10η Αγωνιστική 21η
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ                                                                                                           
AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΧΑΛΚΗ                                                                                                           
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

11η Αγωνιστική 22η
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ                                                                                                           
ΘΥΕΛΛΑ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ                                                                                                           
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ                                                                                                           
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ