Το πρόγραμμα στους δύο ομίλους της Β’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου, η κλήρωση των αγώνων του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας, όσον αφορά τους δυο ομίλους της Ρόδου. Η σέντρα θα δοθεί το διήμερο 19 και 20 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα, είναι το  ακόλουθο:

1ος όμιλος
1η Αγωνιστική 14η

ΕΥΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

2η Αγωνιστική 15η
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

3η Αγωνιστική 16η
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

4η Αγωνιστική 17η
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

5η Αγωνιστική 18η
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

6η Αγωνιστική 19η
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

7η Αγωνιστική 20η
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

8η Αγωνιστική 21η
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

9η Αγωνιστική 22η
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

10η Αγωνιστική 23η
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

11η Αγωνιστική 24η
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
Ρεπό: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

12η Αγωνιστική 25η
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ

13η Αγωνιστική 26η
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

 

 

2ος όμιλος
Αγωνιστική 12η
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΤΗΛΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

2η Αγωνιστική 13η
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΝΗΡΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΤΗΛΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

3η Αγωνιστική 14η
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΝΗΡΕΑΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΤΗΛΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

4η Αγωνιστική 15η
ΝΗΡΕΑΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΤΗΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

5η Αγωνιστική 16η
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΝΗΡΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΤΗΛΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

6η Αγωνιστική 17η
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΤΗΛΟΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΝΗΡΕΑΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

7η Αγωνιστική 18η
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΤΗΛΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

8η Αγωνιστική 19η
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΤΗΛΟΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

9η Αγωνιστική 20η
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΤΗΛΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ

10η Αγωνιστική 21η
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΤΗΛΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΝΗΡΕΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

11η Αγωνιστική 22η
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΤΗΛΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ