Η κλήρωση του Εφηβικού πρωταθλήματος Ρόδου

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου η κλήρωση των αγώνων του Εφηβικού πρωταθλήματος όσον αφορά τον όμιλο της Ρόδου.

Το πρωτάθλημα θα είναι πολύ μεγάλο μιας και φέτος δήλωσαν συμμετοχή 17 ομάδες. Το πρόγραμμα είναι το ακόλουθο:

1η Αγωνιστική 18η
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ                                                                                             
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                                      
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                    
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ                                                                                                            
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.                                                                                                    
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                          
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΧΑΛΚΗ                                                                                                
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ                                                                                                       
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

2η Αγωνιστική 19η
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                                     
ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                        
Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΑΝΘΗΣ                                                                                                  
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                           
ΧΑΛΚΗ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ                                                                                                      
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                   
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                                                     
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ                                                                                                   
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

3η Αγωνιστική 20η
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ                                                                                                       
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – Α.Ε.Ρ.Α.                                                                                                   
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                         
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΧΑΛΚΗ                                                                                                    
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ                                                                                                      
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ                                                                                                 
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ                                                                                                          
ΕΥΚΛΗΣ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                                               
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

4η Αγωνιστική 21η
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΣ ΑΡΕΝΑ                                                                                                     
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                        
ΧΑΛΚΗ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                                     
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                                    
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ                                                                                              
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                   
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ                                                                                               
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

5η Αγωνιστική 22η
Α.Ε.Ρ.Α. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                      
ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΧΑΛΚΗ                                                                                                       
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ                                                                                                 
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ                                                                                                
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ                                                                                            
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                                                      
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                            
ΕΥΚΛΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                           
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

6η Αγωνιστική 23η
ΧΑΛΚΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                        
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.                                                                                               
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                               
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                             
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                  
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ                                                                                                         
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                                  
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ                                                                                                     
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΕΝΑ

7η Αγωνιστική 24η
ΧΑΛΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ                                                                                                 
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ                                                                                             
ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ                                                                                               
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                                                 
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                              
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ                                                                                             
ΕΥΚΛΗΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                               
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

8η Αγωνιστική 25η
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΧΑΛΚΗ                                                                                               
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.                                                                                               
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ                                                                                                            
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                             
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                               
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                 
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΕΥΚΛΗΣ                                                                                                  
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

9η Αγωνιστική 26η
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ                                                                                                           
ΧΑΛΚΗ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                                                 
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                           
Α.Ε.Ρ.Α. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                             
ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ                                                                                                
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                                
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ                                                                                            
ΕΥΚΛΗΣ – ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                            
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

10η Αγωνιστική 27η
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ                                                                                                         
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ                                                                                                      
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΧΑΛΚΗ                                                                                             
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                 
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – Α.Ε.Ρ.Α.                                                                                              
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ                                                                                              
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                            
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΕΥΚΛΗΣ                                                                                                    
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

11η Αγωνιστική 28η
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                                                           
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                    
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ                                                                                                            
ΧΑΛΚΗ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                                
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ                                                                                               
Α.Ε.Ρ.Α. – ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                            
ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                               
ΕΥΚΛΗΣ – ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

12η Αγωνιστική 29η
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                      
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ                                                                                                       
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ                                                                                                          
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ                                                                                                          
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΧΑΛΚΗ                                                                                            
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.                                                                                                           
ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΕΥΚΛΗΣ                                                                                                     
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

13η Αγωνιστική 30η
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                  
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ                                                                                                            
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                                          
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ                                                                                                        
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                                           
ΧΑΛΚΗ – ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                             
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ                                                                                                  
ΕΥΚΛΗΣ – Α.Ε.Ρ.Α.                                                                                                         
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

14η Αγωνιστική 31η
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ                                                                                                        
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                      
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                                                          
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ                                                                                                      
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ                                                                                                         
ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ                                                                                                             
Α.Ε.Ρ.Α. – ΧΑΛΚΗ                                                                                                           
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ                                                                                                      
Ρεπό: ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ

15η Αγωνιστική 32η
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                                            
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ                                                                                                      
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                 
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                                           
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                     
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ                                                                                                           
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                            
ΕΥΚΛΗΣ – ΧΑΛΚΗ                                                                                                           
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

16η Αγωνιστική 33η
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ                                                                                                         
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ                                                                                                       
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                       
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                
ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                                                             
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ                                                                                                   
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ                                                                                                            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΕΥΚΛΗΣ                                                                                               
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

17η Αγωνιστική 34η
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                                           
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                      
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ                                                                                                         
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.                                                                                              
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                            
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΧΑΛΚΗ                                                                                                     
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ                                                                                                     
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                     
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ