Η κλήρωση του παιδικού πρωταθλήματος

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣΔ η κλήρωση των αγώνων των δύο ομίλων της Ρόδου όσον αφορά το παιδικό πρωτάθλημα.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα είναι το ακόλουθο:

 

1ος όμιλος
1η Αγωνιστική 12η

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ                                                                                                           
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                                           
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
Ρεπό: ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

2η Αγωνιστική 13η
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                                           
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ                                                                                                           
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ                                                                                                           
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ                                                                                                           
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

3η Αγωνιστική 14η
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ                                                                                                           
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ                                                                                                           
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ                                                                                                           
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

4η Αγωνιστική 15η
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ                                                                                                           
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ                                                                                                           
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

5η Αγωνιστική 16η
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ                                                                                                           
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ                                                                                                           
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ                                                                                                           
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.                                                                                                           
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ                                                                                                           
Ρεπό: ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ

6η Αγωνιστική 17η
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
Α.Ε.Ρ.Α. - ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                                           
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ                                                                                                           
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

7η Αγωνιστική 18η
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ                                                                                                           
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.                                                                                                           
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ                                                                                                           
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

8η Αγωνιστική 19η
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ                                                                                                           
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ                                                                                                           
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ                                                                                                           
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

9η Αγωνιστική 20η
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.                                                                                                           
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ                                                                                                           
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                                           
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

10η Αγωνιστική 21η
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.                                                                                                           
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ                                                                                                           
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ                                                                                                           
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ                                                                                                           
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ                                                                                                           
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

11η Αγωνιστική 22η
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ                                                                                                           
Α.Ε.Ρ.Α. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

2ος όμιλος
1η Αγωνιστική 12η

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗ                                                                                                           
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                           
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                                           
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΝΗΡΕΑΣ                                                                                                           
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

2η Αγωνιστική 13η
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ                                                                                                           
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ                                                                                                           
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ                                                                                                           
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣ                                                                                                           
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                                                           
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΕΝΑ

3η Αγωνιστική 14η
ΝΗΡΕΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                                           
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                           
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΧΑΛΚΗ                                                                                                           
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                           
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ                                                                                                           
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

4η Αγωνιστική 15η
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                           
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ                                                                                                           
ΕΥΚΛΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ                                                                                                           
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                                                           
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

5η Αγωνιστική 16η
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΧΑΛΚΗ                                                                                                           
ΝΗΡΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                           
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ                                                                                                           
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ                                                                                                           
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ                                                                                                           
Ρεπό: ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

6η Αγωνιστική 17η
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                           
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                                           
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΝΗΡΕΑΣ                                                                                                           
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                                                           
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

7η Αγωνιστική 18η
ΧΑΛΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                           
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ                                                                                                           
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ                                                                                                           
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ                                                                                                           
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

8η Αγωνιστική 19η
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                           
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗ                                                                                                           
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                           
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                                           
ΝΗΡΕΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                                                           
Ρεπό: ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

9η Αγωνιστική 20η
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ                                                                                                           
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ                                                                                                           
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ                                                                                                           
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ                                                                                                           
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                                           
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

10η Αγωνιστική 21η
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ                                                                                                           
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ                                                                                                           
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                           
ΝΗΡΕΑΣ - ΧΑΛΚΗ                                                                                                           
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                                                           
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

11η Αγωνιστική 22η
ΧΑΛΚΗ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ                                                                                                           
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ                                                                                                           
ΕΥΚΛΗΣ - ΝΗΡΕΑΣ                                                                                                           
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ                                                                                                           
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ                                                                                                           
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ