Αρχίζουν τα ματς για τις Μικτές Δωδεκανήσου

Τις υποχρεώσεις τους στο πλαίσιο του πρωταθλήματος προεπιλογής των Εθνικών ομάδων, αρχίζουν σήμερα στη Χίο οι Μικτές ομάδες U12 και U14 της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου.

Τα αντιπροσωπευτικά συγκροτήματα της περιοχής μας θα παίξουν στις 6μ.μ. και στις 7.30μ.μ. με τα αντίστοιχα συγκροτήματα της Σάμου.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα από σήμερα μέχρι και τις 11 Ιανουαρίου είναι το ακόλουθο:
U12
2η αγωνιστική

Παρασκευή 3/1: ΕΠΣ Χίου- ΕΠΣ Λέσβου
Σάββατο 4/1: ΕΠΣ Δωδεκανήσου- ΕΠΣ Σάμου
Ρεπό: ΕΠΣ Κυκλάδων

3η αγωνιστική
Τρίτη 7/1: ΕΠΣ Σάμου- ΕΠΣ Κυκλάδων
Τρίτη 7/1: ΕΠΣ Λέσβου- ΕΠΣ Δωδεκανήσου
Ρεπό: ΕΠΣ Χίου

4η αγωνιστική
Κυριακή 5/1: ΕΠΣ Κυκλάδων- ΕΠΣ Λέσβου
Κυριακή 5/1: ΕΠΣ Δωδεκανήσου- ΕΠΣ Χίου
Ρεπό: ΕΠΣ Σάμου

5η αγωνιστική
Σάββατο 11/1: ΕΠΣ Χίου- ΕΠΣ Κυκλάδων
Σάββατο 11/1: ΕΠΣ Λέσβου- ΕΠΣ Σάμου
Ρεπό: ΕΠΣ Δωδεκανήσου

U14
2η αγωνιστική

Παρασκευή 3/1: ΕΠΣ Χίου- ΕΠΣ Λέσβου
Σάββατο 4/1: ΕΠΣ Δωδεκανήσου- ΕΠΣ Σάμου
Ρεπό: ΕΠΣ Κυκλάδων

3η αγωνιστική
Τρίτη 7/1: ΕΠΣ Σάμου- ΕΠΣ Κυκλάδων
Τρίτη 7/1: ΕΠΣ Λέσβου- ΕΠΣ Δωδεκανήσου
Ρεπό: ΕΠΣ Χίου

4η αγωνιστική
Κυριακή 5/1: ΕΠΣ Κυκλάδων- ΕΠΣ Λέσβου
Κυριακή 5/1: ΕΠΣ Δωδεκανήσου- ΕΠΣ Χίου
Ρεπό: ΕΠΣ Σάμου

5η αγωνιστική
Σάββατο 11/1: ΕΠΣ Χίου- ΕΠΣ Κυκλάδων
Σάββατο 11/1: ΕΠΣ Λέσβου- ΕΠΣ Σάμου
Ρεπό: ΕΠΣ Δωδεκανήσου

Οι αποστολές των Μικτών μας
Τα παιδιά που συμμετέχουν στις αποστολές των Μικτών μας ομάδων, είναι τα ακόλουθα:
U12: Μανώλης Παπακωνσταντής, Αποστόλης Παπαντωνίου, Κέϊντι Πούπα (Φοίβος), Ευθύμιος Φαρμάκης, Άγγελος Κυριόπουλος (Αθλοπαιδιές Κω), Θανάσης Παπαχαραλάμπους, Σπύρος Γραμματικός (ΑΕ Κως), Ρένος Καραγιάννης (ΑΟ Σύμης), Δημήτρης Νικολάου, Δημήτρης Γιαννίκος (ΑΣΤΙΡ), Άγγελος Καγιάς, Αλέξανδρος Αλιμερκάϊ (Ρόδος), Παναγιώτης Κουλούρης (Αρένα), Βασίλης Θεοδοσίου, Σταύρος Κωστομοίρης (ΑΕΡΑ) και Κώστας Θυριάκης (Ευκλής)

U14: Νίκος Γιάννος (Άρης Αρχαγγέλου), Γιάννης Πιπέρης, Σταμάτης Τούτσης, Σάββας Κυριαζάκος (Ευκλής Σορωνής), Θωμάς Λεονταρόπουλος (Απόλλων Καλυθιών), Σταύρος Μανίκαρος, Μιχάλης Καραγιάννης (Φοίβος Κρεμαστής), Γιάννης Θυριάκης (Διαγόρας), Φίλιππος Χαρίτος (Ρόδος), Χρήστος Αποστολάκης, Χρύσανθος Καλογήρου (ΑΕΡΑ), Μιχάλης Βασιλείου, Μανώλης Θεοδωράκης, Μανώλης Βασιλώτος (ΑΣ Χάλκης), Σταμάτης Σαρηγιάννης (Αναγέννηση Ασφενδιού), Άγγελος Σπατιώτης (ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω), Αλέξανδρος Σκουφετζής (Αντίμαχος), Ευθύμης Φραγκονικόλας, Στρατής Δεναξάς (Αργοναύτες Καλύμνου) και Χρήστος Κανέλλης (Άγιος Γεώργιος Καλύμνου).