Πρωταθλήματα ΕΠΣΔ: Σήμερα κι αύριο το κυρίως «μενού»

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές, οι «βοηθοί» και οι παρατηρητές τους στα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων που θα γίνουν το σαββατοκύριακο. Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα είναι το ακόλουθο:

Α’ Κατηγορία
19η αγωνιστική
Σάββατο 1η Φεβρουαρίου

Βάτι (3μ.μ.): Διαγόρας Βατίου – Ποσειδώνας Καρπάθου: Σπάρταλης, Τσέτσος, Φρατζοπούλου (Λάμπρου)
Μαριτσά (3μ.μ.): Ηρακλής Μαριτσών – Κλεόβουλος Λίνδου: Παπαγιαννίδης, Λάζος, Καλκαβούρας (Καλαθενός)
ΕΑΚ (3μ.μ.): ΑΕ Κατταβιάς – Άρης Αρχαγγέλου: Πατσιόπουλος. Τσιβίτης, Κωτσόπουλος (Κατσιδώνης)
Καλυθιές (3μ.μ.): Απόλλων Καλυθιών – Φοίβος Κρεμαστής: Κυρίτσης, Κόττορος, Ναζιρόπουλος (Τσαγγάρης)

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου
Πυλί (9.15μ.μ.): ΑΟ Πυλίου – Διγενής Κοσκινού: Δημαράκης, Αλέκος, Πατσιαούρας (Αλεξίου)

1ος όμιλος
Παρασκευή 31 Ιανουαρίου

Μάσαρη (1μ.μ.): Αστέρας Μασσάρων – Πολυβώτης: Αυγενικού, Κοκμοτός, Διακοφιλιππής (Καλαθενός)

Σάββατο 1η Φεβρουαρίου
Φάνες (3μ.μ.): Ακουσίλαος – Ταξιάρχης Καλάθου: Ζαρίδας, Μαυρουδής, Ροδίτης (Σακελλαρίδης)
Λάρδος (3μ.μ.): Ηρακλής Λάρδου – Ομόνοια Γενναδίου: Αυγενικού, Τάσης, Γιαννούλης (Ορφανός)
Απόλλωνα (3μ.μ.): Απόλλων Απολλώνων – Δαμάγητος: Πλάτσης, Καραγιάννης, Βλάχος (Στέργου)

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου
Ψίνθος (3μ.μ.): Δόξα Ψίνθου – ΑΕ Κύπρου: Παπαγιαννίδης, Λάζος, Τσιβίτης (Ορφανός)
Άγιοι Απόστολοι (3μ.μ.): ΑΕ Αδελφοσύνη – Δήμητρα Δαματριάς: Κυρίτσης, Κοκμοτός, Τσέτσος (Χρυσανθής)
Ρεπό: Ευκλής Σορωνής

2ος όμιλος
Παρασκευή 31 Ιανουαρίου

Άγιοι Απόστολοι (3μ.μ.): Ορφέας – ΑΣ Τήλος: Πατσιόπουλος, Τσιβίτης, Αναστασοπούλου (Κατσιδώνης)

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου
Σύμη (1.30μ.μ.): ΑΟ Σύμης – Αθλέτικο Αφάντου: Χατζηαλεξίου, Φρατζοπούλου, Αναστασοπούλου
ΕΑΚ (2μ.μ.): Ροδιακός – ‘Αγιος Γεώργιος Μαλώνας: Βλάχος, Καλκαβούρας, Πλάτσης (Στέργου)
Σάλακος (3μ.μ.): Ατρόμητος Διμυλιάς – Νηρέας: Αντωνάς, Μαυρουδής, Κωστόπουλος (Διαμαντέας)
Άγιος Ισίδωρος (3μ.μ.): Άγιος Ισίδωρος – Πολύστρατος: Ατσικνούδας, Διακοφιλιππής, Τάσης (Ζανεττής)
Αφάντου (3μ.μ.): Εθνικός Αρχίπολης – Αναγέννηση Έμπωνας: Δουλγέρης, Κόττορος, Σαρρής (Βακκάς)

Γ’ Κατηγορία
12η αγωνιστική
Κυριακή 2 Φεβρουαρίου

Κρεμαστή (3μ.μ.): Νίκη Ρόδου – Ευαγόρας: Κασιώτης, Ζαννετίδης, Μόσχος (Μίχας)
Καλυθιές (3μ.μ.): ΑΟ Φαληρακίου – Ιππότες: Κυριακίδης, Δημητριάδης, Μίγκλη (Σακελλαρίδης)
Ασκληπειό (3μ.μ.): ΠΑΣ Ασκληπειού – ΟΦ Ιστρίου: Σπάρταλης, Καραγιάννης, Ροδίτης (Κατταβενός)
ΕΑΚ (4.45μ.μ.): Πάνθηρες – ΑΣ Χάλκης: Τσουρούτης, Ντόκος, Στέφος
Ρεπό: Θύελλα – Πυλώνας

Πρωτάθλημα Κ16
15η αγωνιστική
Σάββατο 1η Φεβρουαρίου

Μάσαρη (12μ.): Αστέρας Μασσάρων – Διαγόρας: Τσουρούτης, Μίγκλη, Σαρούκος (Ορφανός)
Άγιος Σουλάς (4μ.μ.): Ευκλής – ΑΣ Χάλκης: Στέφος, Αναστασοπούλου, Τσακμακίδης (Βακκάς)

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου
ΕΑΚ (11π.μ.): ΑΣ Ρόδος – Φοίβος Κρεμαστής: Τσέτσος, Συμιακάκης, Τσακμακίδης (Διαμαντέας)
Καλυθιές (11π.μ.): Απόλλων Καλυθιών – ΑΣ Αρένα: Πλάτσης, Δημητριάδης, Μίγκλη (Μίχας)

Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου
ΕΑΚ (3.30μ.μ.): Νίκη Ρόδου – Πάνθηρες: Μόσχος, Ντάκο, Κατσίδης (Μίχας)