Στους 731 ανέρχονται συνολικά οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι για τον ενιαίο δήμο της Ρόδου και από τις τέσσερις παρατάξεις που συμμετέχουν στις εκλογές της 7ης Νοεμβρίου.

Το περασμένο Σάββατο, σε ειδική συνεδρίαση που πραγματοποίησε το Πολυμελές Πρωτοδικείο της Ρόδου (εκουσία δικαιοδοσία) έγινε η επίσημη ανακήρυξη των παρατάξεων αλλά και των ονομάτων των υποψηφίων, ενώ χθες σημειώθηκαν ορισμένες αλλαγές που οφείλονταν κυρίως σε λάθος διατύπωση των ονομάτων.

Επίσης σημειώθηκαν και τρεις αντικαταστάσεις υποψηφίων στη παράταξη «Η Ρόδος Μπροστά» του κ. Γ. Χατζημάρκου και συγκεκριμένα παραιτήθηκαν οι κ.κ. Χαράλαμπος Σαρρής του Γεωργίου, Παγώνα Αργυρού του Σάββα και Θεόδωρος Κατταβενός του Νικολάου και αντικαταστάθηκαν από τους κ.κ. Τσαμπίκα Τζημοπούλου – Καλατζή του Αποστόλου, Παναγιώτη Αργυρού – Ρούφα του Στεφάνου και Ευθύμιο Πλίγκο του Ιωάννη, αντίστοιχα.

Αναλυτικά οι υποψήφιοι που απαρτίζουν το ψηφοδέλτιο του Γιώργου Χατζημάρκου για τον ενιαίο Δήμο της Ρόδου έχουν ως εξής:

«Η Ρόδος Μπροστά»
Χατζημάρκος Γιώργος του Αντωνίου – Υποψήφιος Δήμαρχος


Εκλογική Περιφέρεια Αρχαγγέλου
1. ΑΡΓΥΡΟΥ-ΡΟΥΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΕΛΕΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ατταβύρου
1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΣΑΒΒΕΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΥΡΙΑΛΛΗ

Εκλογική Περιφέρεια Αφάντου
1 ΔΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΜΑΧΡΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΠΕΛΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΣΤΕΛΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5 ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Ιαλυσού
1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ-ΠΑΤΤΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
2 ΔΙΑΚΑΝΘΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ
3 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4 ΚΟΥΦΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΣΤΑΓΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΣΑΒΒΑ
6 ΣΥΚΟΦΥΛΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιθέας
1 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΜΑΝΩΛΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4 ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΥ- ΚΑΛΑΤΖΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καμείρου
1 ΔΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΙΣΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΒΒΑ
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λινδίων
1 ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ

Εκλογική Περιφέρεια Νότιας Ρόδου
1 ΑΚΚΟΥΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΚΑΝΑΡΗ
2 ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πεταλούδων
1 ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΑΧΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΙΝΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΚΑΤΑΞΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4 ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΚΟΥΚΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
6 ΠΑΝΑΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
7 ΠΑΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
8 ΠΙΣΚΑΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ρόδου
1 ΑΛΑΚΙΩΤΟΥ-ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΤΑΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΝΤΗ
3 ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4 ΖΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΧΜΕΤ του ΑΡΙΦ
5 ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
7 ΚΑΚΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ
9 ΚΑΡΑΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10 ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΚΟΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
12 ΚΥΖΑΛΛΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14 ΛΕΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
15 ΛΕΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΑΒΒΑ
16 ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑ ΚΛΕΙΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
17 ΜΗΝΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18 MOODY ANNA LOUISE του ALLEN
19 ΜΠΟΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ
21 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
23 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
24 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
25 ΠΕΛΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
26 ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΘΕΜΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
27 ΡΟΥΣΟΥ-ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
28 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
29 ΣΩΤΡΙΛΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30 ΤΑΡΑΣΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
31 ΤΙΚΑ-ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
32 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
33 ΤΣΟΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ
35 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Αρχαγγέλου
1 ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΟΛΕΤΑ) του ΣΑΒΒΑ
2 ΔΕΜΕΛΛΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
3 ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4 ΜΑΥΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΝΤΑΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΠΟΜΠΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Αφάντου
1 ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΜΠΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
3 ΜΠΟΡΜΠΟΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6 ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημτοτική Κοινότητα Έμπωνας
1 ΔΙΑΚΟΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΖΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
3 ΘΑΡΡΕΝΟΥ ΜΑΝΩΛΙΤΣΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
4 ΜΠΑΚΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5 ΣΕΒΔΑΛΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
6 ΦΛΟΣΚΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Ιαλυσού
1 ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
2 ΚΙΛΑΣΙΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑΣ του ΙΜΠΡΑΗΜ
3 ΛΙΑΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ
4 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΠΡΟΒΑΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6 ΣΑΚΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7 ΣΑΧΙΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8 ΣΚΟΥΛΟΥΚΑ ΣΤΕΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9 ΤΑΒΕΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10 ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΝΕΖΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Καλυθιών
1 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2 ΚΑΣΤΑΜΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΚΩΣΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4 ΜΟΣΧΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΤΑΜΥ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5 ΣΑΒΒΙΟΥ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6 ΣΥΡΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Κοσκινού
1 ΑΤΤΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΒΕΝΕΤΗ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3 ΚΟΥΤΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
4 ΛΟΪΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
5 ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ-ΜΑΡΙΟΥ
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΜΗΝΑ

Δημοτική Κοινότητα Κρεμαστής
1 ΑΝΑΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ
2 ΚΟΚΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΠΟΔΙΩΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5 ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Λάρδου
1 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΓΚΑΦΟΥΛΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΑΝΥΧΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΚΟΝΤΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4 ΛΟΥΠΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
6 WOOD AMANDA του ANTHONY

Δημοτική Κοινότητα Λίνδου
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΔΙΑΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
5 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6 ΧΟΥΪΡΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΝΕΣΣΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Μαλώνας
1 ΑΜΠΕΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΜΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΚΟΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΚΟΥΤΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΠΑΤΟΥΧΕΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

Δημοτική Κοινότητα Μαριτσών
1 ΔΕΛΛΑΣΕΡΑ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗ ΕΛΕΝΑ του ΙΩΣΗΦ
2 ΚΑΝΔΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΚΑΣΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΚΛΕΙΣΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΛΙΑ
5 ΚΡΟΜΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6 ΜΠΑΚΑΛΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δημοτική Κοινότητα Παραδεισίου
1 ΚΑΠΑΡΟΥΔΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3 ΠΑΛΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
6 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

Δημοτική Κοινότητα Παστίδας
1 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΠΑΝΤΕΛΑΤΟΥ-ΤΣΑΚΟΥΔΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ
5 ΠΑΤΛΑΚΑ ΘΕΑΝΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΠΑΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Ρόδου
1 ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
2 ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4 ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5 ΚΛΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6 ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7 ΛΕΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
8 ΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9 ΜΠΑΤΖΟΥΚΗ-ΜΑΤΣΑΜΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10 ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11 ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12 ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
13 ΤΑΧΛΙΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14 ΤΣΑΓΓΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
15 ΦΩΚΙΑΛΗ ΙΣΜΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΟΥ
16 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Σορωνής
1 ΚΑΛΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΚΟΣΜΑ
2 ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΛΕΤΑ) του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Ψίνθου
1 ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2 ΠΛΙΓΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΠΛΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΤΣΟΥΛΛΟΣ ΘΑΡΡΕΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ισιδώρου
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΤΑΡΙΑ-ΧΑΝΕΛΛΕ του ΣΤΙΚ-ΧΕΝΔΡΙΚ

Τοπική Κοινότητα Απολακκιάς
1 ΛΕΡΓΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΣΑΒΒΑ
2 ΝΑΚΚΑ-ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΑΣΩ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Τοπική Κοινότητα Απολλώνων
1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2 ΚΟΥΤΡΟΥ-ΠΕΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3 ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΡΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Αρνίθας
1 ΛΕΡΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΜΕΓΓΙΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΣΑΒΒΑ

Τοπική Κοινότητα Αρχίπολης
1 ΚΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΤΣΙΧΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
3 ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Τοπική Κοινότητα Ασκληπειού
1 ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2 ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΑΧΟΣ του ΗΛΙΑ
4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

Τοπική Κοινότητα Βατίου
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Γενναδίου
1 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΣΙΑΛΑΣ-ΓΙΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

Τοπική Κοινότητα Δαματριάς
1 ΑΥΓΕΝΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2 ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΜΟΣΧΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Διμυλιάς
1 ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΚΕΦΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΠΥΡΟΥ
3 ΤΟΜΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Θεολόγου
1 ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΜΑΝΟΥΡΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
3 ΣΤΡΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΤΡΙΚΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ιστρίου
1 ΓΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2 ΓΙΑΚΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ
3 ΧΩΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Τοπική Κοινότητα Καλαβάρδων
1 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΕΛΕΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
3 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Τοπική Κοινότητα Καλάθου
1 ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2 PAXTON SUSAN του BARRY
3 SWINNERTON SALLY JANE του CLIVE-JERRY
4 ΨΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Τοπική Κοινότητα Κατταβιάς
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2 ΖΑΝΝΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4 ΠΟΚΚΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ

Τοπική Κοινότητα Κρητηνίας
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2 ΜΑΝΑΚΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΜΟΣΧΑΚΗ-ΠΙΡΠΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4 ΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λαέρμων
1 ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
3 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λαχανιάς
1 LACUNES JUTTA-MARIA του JOSEF
2 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ
3 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Τοπική Κοινότητα Μασσάρων
1 ΚΙΕΚΚΑ-ΚΑΪΡΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΝΙΚΗΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
4 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Τοπική Κοινότητα Μεσαναγρού
1 ΘΑΡΡΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΚΑΛΑΝΤΖΗ-ΜΑΡΑΣΙΩΤΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
3 ΜΑΝΩΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Μονολίθου
1 ΗΡΩΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΘΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
3 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΠΙΖΗΜΟΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Τοπική Κοινότητα Πλατανιών
1 ΚΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΠΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΠΟΥΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Προφύλιας
1 ΑΣΠΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πυλώνας
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΦΛΟΥΡΗ (ΦΛΩΡΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2 ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4 ΦΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Σαλάκου
1 ΚΑΛΟΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
3 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Σιαννών
1 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ

Τοπική Κοινότητα Φανών
1 ΑΡΦΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
2 ΚΥΡΙΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3 ΜΕΤΑΞΕΝΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΕΤΑΞΑ
4 ΣΑΒΒΑ ΜΟΣΧΟΥΛΑ (ΜΕΝΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ