Ευτυχισμένος στη Λάτσιο ο Σισέ (video)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΚΕ 201 ΦΟΡΕΣ

Ο Τζιμπρίλ Σισέ σκόραρε σε ακόμα ένα φιλικό παιχνίδι με τη Λάτσιο και δήλωσε ευτυχισμένος μέχρι τώρα στη νέα ομάδα του (video).

Ο Τζιμπρίλ Σισέ κερδίζει τις καρδιές και των φιλάθλων της Λάτσιο. Ο Γάλλος σταρ πέτυχε ακόμη ένα γκολ στα φιλικά της ιταλικής ομάδας και συγκεκριμένα στη νίκη με 2-0 επί της Ρεάλ Σοσιεδάδ.

Ο Σισέ ξεκίνησε στην αρχική ενδεκάδα και άνοιξε το σκορ για την ομάδα του μόλις στο 4ο λεπτό, με κεφαλιά. Το 2ο γκολ των "λατσιάλι" πέτυχε στο 82ο λεπτό ο Τζιουζέπε Σκούλι.

"Είμαι πολύ ευχαριστημένος, επειδή αυτό είναι το 2ο γκολ μου με το κεφάλι και το 1ο τέρμα μου στο 'Ολίμπικο' μπροστά στους φίλους της Λάτσιο", είπε χαρακτηριστικά ο πρώην αρχηγός του Παναθηναϊκού.

Αστέρας Παστίδας: Αποχωρεί ο Λιαμής, σήμερα η Γ.Σ.

Η εμπιστοσύνη στον Ντόστανιτς και το πλάνο του Διαγόρα τη νέα σεζόν

Μικτές ΕΠΣΔ: Έτοιμοι να πάνε στον τελικό

Για μια θέση στον τελικό του Final Four Ανδρών στο μπάσκετ

Επιπλέον παιχνίδια στο πρόγραμμα του τοπικού βόλεϊ

Τα αποτελέσματα της αντοχής στο τοπικό πρωτάθλημα ποδηλασίας δρόμου

Η ήττα του Κολοσσού H Hotels Collection στο Περιστέρι και οι… διασωθέντες Γκάουντλοκ και Μπραΐκοβιτς