Βράβευση μαθητών και μαθητριών από τη Μαθηματική Εταιρεία

Το Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, για να τιμήσει τους μαθητές και τις μαθήτριες από το νησί της Ρόδου που διακρίθηκαν στους μαθηματικούς διαγωνισμούς το σχολικό έτος 2017-18 διοργανώνει εκδήλωση βράβευσης το Σάββατο 21 Απριλίου 2018. Η βράβευση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κτίριο «Κλεόβουλος» και ώρα 6:00 μ.μ. 

Κεντρικός ομιλητής στην εκδήλωση θα είναι ο Σχολικός Σύμβουλος Μαθηματικών Δωδεκανήσου κ. Ιωάννης Καριαγιάννης. Το θέμα της ομιλίας του είναι «Αρχαίοι Ρόδιοι Μαθηματικοί και Αστρονόμοι. Η ζωή και το έργο τους».
Αναλυτικά θα βραβευθούν οι μαθητές που διακρίθηκαν στους τοπικούς διαγωνισμούς με την επωνυμία ΕΥΔΗΜΟΣ και ΙΠΠΑΡΧΟΣ και στους Εθνικούς διαγωνισμούς με τις επωνυμίες ΘΑΛΗΣ, ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ και ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ.

Αξίζει να αναφέρουμε και να συγχαρούμε για μια ακόμη φορά τους δύο μαθητές ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΑ και ΝΙΚΟ ΑΓΓΕΛΟ ΣΚΟΥΜΙΟ που διακρίθηκαν στην Ελληνική Ολυμπιάδα με την επωνυμία Αρχιμήδης, κατακτώντας ΑΡΓΥΡΟ και ΧΑΛΚΙΝΟ μετάλλιο αντίστοιχα.
Αναλυτικά, τα ονόματα των διακριθέντων μαθητών και μαθητριών ανά διαγωνισμό είναι:

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ 78ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ "ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ"
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ        ΝΗΣΙ

1 ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ    ΡΟΔΟΣ
2 ΣΚΟΥΜΙΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ 78ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ"
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ        ΝΗΣΙ

1 ΚΟΝΤΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
2 ΜΑΚΡΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ     ΡΟΔΟΣ
3 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ    ΘΕΟΛΟΓΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ    ΛΕΡΟΣ
4 ΜΑΡΚΕΤΑΚΗ    ΕΙΡΗΝΗ    3ο ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
5 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ    ΡΟΔΟΣ
6 ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    1ο ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
7 ΣΚΟΥΜΙΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ 78ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ "ΘΑΛΗΣ"
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ        ΝΗΣΙ

1 ΓΑΡΥΦΑΛΛΗ    ΒΑΛΙΑ    ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ     ΡΟΔΟΣ
2 ΔΙΑΚΟΥ    ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΩΤΗΡΙΑ    ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ     ΡΟΔΟΣ
3 ΚΕΛΛΑΡΗΣ    ΙΑΣΟΝΑΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
4 ΚΟΝΤΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ    ΑΘΗΝΑ    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ     ΡΟΔΟΣ
6 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ    ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ     ΡΟΔΟΣ
7 ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
8 ΠΑΣΤΡΗΣ    ΦΙΛΙΠΠΟΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
9 ΠΑΣΤΡΗΣ    ΣΑΒΒΑΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
10 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ

11 ΨΑΡΑ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ     ΡΟΔΟΣ
12 ΒΑΡΔΕΛΛΗ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
13 ΕΓΓΛΕΖΟΥ    ΚΑΡΟΛΙΝΑ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
14 ΚΙΑΠΟΚΑΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ    ΚΩΣ
15 ΚΟΣΑΡΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ    ΚΩΣ
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
17 ΜΑΚΡΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ     ΡΟΔΟΣ
18 ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ    ΝΙΚΟΣ    3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
19 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ

20 ΠΕΡΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ    ΡΟΔΟΣ
21 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ    ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
22 ΠΡΕΚΑΣ    ΚΩΣΤΑΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    ΚΑΛΥΜΝΟΣ
23 ΡΟΥΣΟΣ    ΣΤΑΜΑΤΗΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
24 ΣΚΟΥΜΙΟΥ    ΑΡΓΥΡΩ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
25 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ    ΘΕΟΛΟΓΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ    ΛΕΡΟΣ
26 ΑΝΑΝΙΑΣ    ΘΕΟΔΩΡΟΣ    ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
27 ΓΚΑΝΤΟΛΟΥΔΗΣ    ΑΡΓΥΡΗΣ    1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ    ΚΩΣ
28 ΓΛΥΝΟΥ    ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ     ΡΟΔΟΣ
29 ΕΛΛΗΝΑΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΡΟΥ    ΛΕΡΟΣ

30 ΖΕΡΒΑ    ΣΤΥΛΙΑΝΗ    3ο ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
31 ΚΩΣΤΑ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    3ο ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
32 ΚΩΣΤΑ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    3ο ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
33 ΜΑΡΚΕΤΑΚΗ    ΕΙΡΗΝΗ    3ο ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
34 ΠΑΜΠΙΔΗ    ΕΥΓΕΝΙΑ    3ο ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
35 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ    ΡΟΔΟΣ
36 ΨΑΡΑΣ    ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ     ΡΟΔΟΣ
37 ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    1ο ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
38 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ    ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ    ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
39 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    3ο ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ

40 ΚΑΝΙΑΡΟΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ    ΠΑΤΜΟΣ
41 ΜΑΤΘΑΙΟΥ    ΑΛΕΞΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ    ΠΑΤΜΟΣ
42 ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    1ο ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
43 ΜΠΑΧΑ    ΟΥΡΑΝΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ    ΠΑΤΜΟΣ
44 ΣΚΟΥΜΙΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
45 ΚΑΡΑΒΑΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
46 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ    ΑΓΑΠΗΤΟΣ    ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ     ΡΟΔΟΣ

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ 8ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ "ΙΠΠΑΡΧΟΣ"
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ        ΝΗΣΙ

1 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ     ΜΙΧΑΛΗΣ    6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΡΟΔΟΣ
2 ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ     ΣΤΑΥΡΟΣ    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ    ΝΙΣΥΡΟΣ
3 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ     ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ      ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΡΒΑΡΑ    4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΡΟΔΟΣ
  ΡΟΥΣΣΟΥ     ΜΑΡΙΑ ΥΔΝΑ    ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
  ΠΟΤΣΑΚΗΣ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ    ΡΟΔΟΣ
  ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ     ΜΑΝΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΡΟΔΟΣ

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ 8ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ "ΕΥΔΗΜΟΣ"
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ        ΝΗΣΙ

1 ΓΑΛΙΟΥΔΑΚΗ      ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΑ    6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΡΟΔΟΣ
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ      ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΡΒΑΡΑ    4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΡΟΔΟΣ
3 ΓΚΑΝΤΟΛΟΥΔΗΣ     ΦΙΛΙΠΠΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΩΣ
4 ΓΡΥΛΛΗ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΜΟΥ    ΠΑΤΜΟΣ
5 ΔΙΩΤΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΩΣ
6 ΕΞΑΡΧΟΥ     ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ
7 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ     ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΩΣ
8 ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ     ΜΑΝΩΛΗΣ    6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΡΟΔΟΣ
9 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ      ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΤΖΙΝΑ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
10 ΚΑΝΕΛΛΗΣ     ΕΥΘΥΜΙΟΣ    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΜΟΥ    ΠΑΤΜΟΣ

11 ΚΑΡΑΤΖΑ     ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ
12 ΚΛΩΝΑΡΗΣ     ΝΟΜΙΚΟΣ    2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ
13 ΚΟΥΜΑ    ΑΝΝΑ    2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ
14 ΚΡΗΤΙΚΟΥ     ΤΟΝΙΑ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΡΟΔΟΣ
15 ΜΑΤΣΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΡΟΔΟΣ
16 ΜΕΪΜΑΡΗ     ΚΑΛΛΙΟΠΗ     3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ
17 ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ     ΜΑΝΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΡΟΔΟΣ
18 ΜΟΥΣΣΑΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ
19 ΜΠΑΚΛΑΓΗΣ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ    ΚΑΣΟΣ
20 ΜΠΕΖΑΣ     ΣΥΜΕΩΝ    4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΡΟΔΟΣ

21 ΜΠΟΥΡΑΚΗ     ΞΑΝΘΙΠΠΗ    3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ
22 ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ     ΣΤΑΥΡΟΣ    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ    ΝΙΣΥΡΟΣ
23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΩΣ
24 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΗΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
25 ΠΑΡΣΩΤΑΚΗΣ     ΑΛΚΙΝΟΟΣ    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ    ΡΟΔΟΣ
26 ΠΕΡΝΑΡΗΣ     ΧΑΡΗΣ                 ΡΟΔΟΣ
27 ΠΙΤΤΟΦΑ     ΜΑΡΙΕΤΤΑ    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ    ΚΩΣ
28 ΠΛΑΤΑΝΙΤΣΑΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΩΣ
29 ΠΟΤΣΑΚΗΣ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ    ΡΟΔΟΣ

30 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ    ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
31 ΠΟΥΛΛΟΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ
32 ΡΟΥΣΣΟΥ     ΑΝΝΑ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΛΕΡΟΣ
33 ΡΟΥΣΣΟΥ     ΜΑΡΙΑ ΥΔΝΑ    ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ    ΡΟΔΟΣ
34 ΣΑΤΡΑΒΕΛΗ      ΒΑΣΙΛΙΚΗ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΛΕΡΟΣ
35 ΣΟΥ     ΑΓΓΕΛΟΣ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
36 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ     ΣΤΕΦΑΝΙΑ    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ    ΡΟΔΟΣ
37 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ     ΘΟΔΩΡΗΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΛΕΡΟΣ
38 ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ     ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ
39 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ     ΜΙΧΑΛΗΣ    6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΡΟΔΟΣ

40 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ
41 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ     ΚΑΘΟΛΙΚΗ    6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΡΟΔΟΣ    
42 ΦΡΑΡΑΚΗ     ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΡΟΔΟΣ
43 ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ     ΣΤΑΥΡΟΣ    2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ
44 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     ΓΙΩΡΓΟΣ    6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΡΟΔΟΣ
45 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΛΕΡΟΣ
46 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ     ΚΑΛΛΙΟΠΗ    3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ