Οι αριστεύσαντες μαθητές των γυμνασίων Καλυθιών και Παραδεισίου

Ανακοινώθηκαν από το γυμνάσιο Καλυθιών και το γυμνάσιο Παραδεισίου οι μαθητές που αρίστευσαν και στις τρεις τάξεις.

Ειδικότερα, οι μαθητές είναι οι εξής: 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΤΑΞΗ Α'

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Όνομα μητέρας Μέσος Όρος
1 ΤΣΙΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΙΜΟΖΑ 19,6
2   ΧΑΡΙΖΙ ΜΕΛΙΝΑ ΒΟΥΛΛΝΕΤ ΜΕΡΙΕΜΕ 19,4
3 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΣΑΒΒΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΓΑ 18,12
4   ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΙΚΑΙΑ 18,7
5 ΚΕΦΑΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ 18,7
6 ΜΠΙΛΑΪ ΕΝΤΡΙ ΝΤΡΙΤΑΝ ΡΑΪΜΕ 18,7
7 ΣΤΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ 18,7

ΤΑΞΗ Β'

1 ΓΙΑΝΤΣΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ 19,12
2 ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ 19,9
3 ΧΑΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19,5
4 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ 19,4
5 ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΙΔΡΑ 18,13
6 ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 18,12
7 ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 18,12
8 ΜΗΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18,12
9 ΧΙΑΜΕ ΜΙΑ ΤΖΑΑΝΟΥΣ ΚΑΛΙΟΛΑ 18,11
10 ΓΙΑΝΝΑΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ 18,10
11 ΜΟΥΣΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΓΕΝΙΑ 18,8
12 ΠΡΕΛΑ ΛΟΥΙΖΑ ΛΙΡΙΜ ΓΚΟΥΣΤΙΝΑ 18,7
13 ΒΕΛΑΪ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟ ΑΛΜΠΕΡΤ ΦΕΛΛΕΖΕ 18,7

ΤΑΞΗ Γ' 

1 ΠΑΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19,6
2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 19,3
3 ΠΑΝΤΕΛΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19
4 ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΝΑ 18,13
5 ΣΤΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΒΕΤΛΑΝΑ 18,12
6 ΤΑΒΟΥΛΑ-ΚΑΒΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 18,10

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Α ' ΤΑΞΗ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΕΡΑ

ΒΑΘΜΟΣ

1

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19  6/13

2

ΠΑΝΑΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

19  3/13

3

ΠΕΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ - ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19  3/13

4

ΝΙΣΥΡΙΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

19  2/13

5

ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ

ΜΑΡΙΑ - ΑΝΔΡΙΑΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19  1/13

6

ΠΟΤΣΟΥ

ΚΑΘΟΛΙΚΗ

ΜΙΧΑΗΛ

18  8/13

Β' ΤΑΞΗ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΕΡΑ

ΒΑΘΜΟΣ

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19 10/13

2

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19  6/13

3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ- ΚΩΝ/ΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19  6/13

4

ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

19  2/13

5

ΓΕΩΡΓΑΤΖΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

19

Γ' ΤΑΞΗ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΕΡΑ

ΒΑΘΜΟΣ

1

ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

19 12/13

2

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19 10/13

3

ΤΡΟΥΛΛΗ

ΕΥΔΟΚΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19  1/13

4

ΘΥΡΙΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΙΧΑΗΛ

18 10/13