Τέσσερις συνδυασμοί στις εκλογές των καθηγητών της Δωδεκανήσου

Τέσσερις συνδυασμοί πρόκειται να αναμετρηθούν στις εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπων των εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στο Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβούλιο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου.

Οι εκλογές θα γίνουν στις 7 Νοεμβρίου και υποψήφιοι από κάθε συνδυασμό είναι:

Α. Από το Συνδυασμό  «Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικών Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το Π.Α.ΜΕ (Πανεργατικό Αγωνιστικό Μέτωπο)»
Κοταλακίδης  Γρηγόρης του Γεωργίου
Κρητικός Δημήτριος του Εμμανουήλ
Κριαράς Στέλιος του  Παύλου
Μαρκάκης Ιωάννης του Μιχαήλ
Παπαστάμος Ευστάθιος του Αλεξάνδρου
Παύλου Ιωάννης του Ασημάκη
Πετράκης Παναγιώτης του  Γεωργίου
Σακελλαρίδη Ασημένη  (Μένη) του Νικολάου
Τσικνής Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Β.  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ (ΠΥΣΔΕ)
Αργυρός Κωνσταντίνος του Ηλία
Βαλατσός Γεώργιος του Νικολάου
Γεωργιλάς Δημήτριος του Αλεξίου
Διμέλης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
Ζαννέττος Μιχαήλ  του  Τριαντάφυλλου
Κλαδογένης Δημήτρης του Παναγιώτη
Κλιάρη Ιωάννα του Αποστόλου
Κολώνιας Απόστολος του Ιωάννη
Κορφιάς  Στέφανος του Γεωργίου
Κουμεντής Φώτιος του Σσαμπίκου  
Κούτσης Παναγιώτης του Νικολάου
Κρητικός Ιωάννης του Παναγιώτη
Μανέττας Βασίλειος του Ιωάννη
Μαρίνος  Ανδρέας του Χρήστου
Παπαδημητράκη Αικατερίνη του  Αντωνίου
Παπανικολάου  Φίλιππος του Νικολάου
Πολυζώης Γεώργιος του Δημητρίου
Σάρλης Ιωάννης του Κωνσταντίνου  
Σολδάτος  Θωμάς του Ευσταθίου
Στεργενάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
Τάτση Παρασκευή του Διονυσίου
Φιρογλάνης Μόσχος του Γεωργίου
Χαικάλη Ευτυχία του Γεωργίου
Χατζηνικόλας  Μιχαήλ του Γεωργίου
Χατζόπουλος Αναστάσιος του Αλεξάνδρου
Χριστινάκης   Βασίλειος   του  Βασιλείου
Χρυσοχόος  Νικήτας-Νικόλαος του Παντελή

Γ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ν. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΠΥΣΔΕ
ΓΕΡΟΦΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΙΑΚΩΒΟΥ
ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΑΛΥΨΩ του ΙΩΑΝΝΗ
ΘΩΜΙΔΗΣ ΒΕΝΕΤΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
ΚΑΒΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΠΟΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΑΛΙΑΡΔΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΚΕΦΑΛΑ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΡΦΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΠΑΡΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΞΑΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΠΕΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΗΛΙΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ

Δ. ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ - ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ Α.Ε.Κ.Κ.
Αθανασόπουλος  Παναγιώτης  του Γεωργίου
Αυγουστή  Δέσποινα του Κυριάκου
Αχθοφορίδου Γεωργία του Δημητρίου
Βασιλείου  Δημήτριος του Βασιλείου
Βολονάκη Ελπινίκη του Ιωάννη
Γιαννιτόπουλος Κωνσταντίνος του Χρυσοστόμου
Καρανικόλας Μιχάλης του Νικολάου
Ντάτσιου  Αγλαΐα  του Ευσταθίου
Παπαμεντζέλου  Δημήτριος του Νεοκλή
Παρασού  Μαριάνθη του Παράσχου
Ρακόπουλος  Κωνσταντίνος του Αλεξάνδρου
Σαρικάκη Παναγιούλα του Ιωάννη
Σαρούκος  Νομικός του Εμμανουήλ
Στυλιανίδης Αθανάσιος του Γαρύφαλλου
Σωτηράκης  Αναστάσιος του Πανταλέων
Τσακογιάννης  Εμμανουήλ του Χρήστου