Ρόδος: Ποιοι μαθητές βραβεύθηκαν στον διαγωνισμό «παιχνίδι και μαθηματικά»

Σε μία «ζεστή» εκδήλωση, το απόγευμα του περασμένου Σαββάτου 13 Οκτωβρίου, στην κατάμεστη από γονείς-κηδεμόνες και παιδιά αίθουσα «Κλεόβουλος» του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Ρόδο, πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση βράβευσης 12ου διαγωνισμού «Παιχνίδι και Μαθηματικά», που διοργάνωσε το παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας.

Κατά την εκδήλωση, βραβεύτηκαν οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν στον 12ο Πανελλήνιο μαθηματικό διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά» από όλα τα νησιά της Δωδεκανήσου. Κεντρικός ομιλητής ήταν ο τ. Σχολικός Σύμβουλος, Συντονιστής ΕΕ Μαθηματικών Νομού Δωδεκανήσου κ. Ιωάννης Καραγιάννης που ανέπτυξε το με θέμα «Μαθηματικοί Διαγωνισμοί: η παιδαγωγική και η διδακτική αξιοποίησή τους».
 


Σημειώνεται ότι παρόντες ήταν ο Αντιδήμαρχος Παιδείας κ. Γιάννης Κορωναίος και η εντεταλμένη περιφερειακή σύμβουλος κα Χαρούλα Γιασιράνη που έδωσαν και βραβεία. Επίσης, παρέστησαν και έδωσαν βραβεία οι προϊστάμενοι της Α’ βάθμιας και Β’ βάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου, κ.κ. Νίκος Ράπτης και Γιάννης Παπαδομαρκάκης αντίστοιχα.

Η αίθουσα ήταν ασφυκτικά γεμάτη με όλους να καταχειροκροτούν τα παιδιά που παρέλαβαν τους επαίνους και ιδιαίτερα εκείνα που ήρθαν από την Ψέριμο και την Κω.

Υπενθυμίζεται ότι ο διαγωνισμός είχε διεξαχθεί στις 9 Μαρτίου 2018 στα Δημοτικά σχολεία του νομού και συμμετείχαν σε αυτόν οι μαθητές και οι μαθήτριες της Ε’ και ΣΤ’ τάξης.
 


Αναλυτικά με αλφαβητική σειρά οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν είναι:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΜΗΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΣΤ

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Ε

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Ε

ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΑΜΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΑΜΑΝΕΖΗ ΖΩΗ-ΡΑΦΑΗΛΑ

Ε

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΤ

2ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤ

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΣΤ

4ου ΚΩ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ

Ε

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΑΝΤΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΓΑΒΡΙΗΛ

Ε

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΤ

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΚΑΛΗ

ΣΤ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

ΒΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

ΜΑΣΑΡΩΝ

ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΣΤ

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Ε

ΠΥΛΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΤ

ΠΥΛΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΒΕΛΙΤΣΚΟΦΣΚΙ ΑΝΝΑ

ΣΤ

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΙΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΒΥΖΕΝΤΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ

ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Ε

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ ΝΑΣΟΣ

ΣΤ

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Ε

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΒΛΑΣΗΣ

Ε

ΜΑΣΑΡΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

Ε

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤ

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ

ΣΤ

ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ

Ε

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΣΗΦΙΝΑ

Ε

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε

ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΚΑΒΑΪΣΕ ΣΕΜΕΛΗ

ΣΤ

ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ

ΓΚΙΟΛΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

ΚΑΣΟΥ

ΓΚΟΥΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

2ου ΚΩ

ΓΚΥΛΜΕΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΣΤ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΓΛΥΚΟΚΑΛΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΓΡΙΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΣΤ

3ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΔΑΝΑΗ ΚΑΡΑΒΙΑ

Ε

3ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΔΕΡΕΜΠΕΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΤ

ΕΜΠΩΝΑ

ΔΙΑΚΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

Ε

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΔΙΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΣΤ

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΔΙΑΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Ε

2ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΔΡΑΚΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ

Ε

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΔΡΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΤ

ΠΥΛΙΟΥ

ΔΡΑΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΣΤ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΔΡΟΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ

ΣΤ

ΠΥΛΙΟΥ

ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ

ΖΑΚΟ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΖΙΑΚΗ ΔΙΚΑΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΖΙΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ-ΑΝΝΑ

Ε

ΕΜΠΩΝΑ

ΖΩΓΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΤ

4ου ΚΩ

ΖΩΤΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

Ε

4ου ΚΩ

ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Ε

ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ

Ε

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΘΙ-ΚΙΕΟΥ-ΑΝ ΛΑΜ

Ε

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΘΥΡΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΙΑΤΡΙΔΗ ΣΤΕΡΓΙΑ

Ε

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

ΚΑΣΟΥ

ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Ε

ΠΥΛΙΟΥ

ΚΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΣΤ

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΥ ΝΟΜΙΚΗ

ΣΤ

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΓΑΠΗ

Ε

ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΝΑΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΤ

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

Ε

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΑΡΑΘΩΜΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΣΤ

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΣΤ

2ου ΚΩ

ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗ ΜΑΡΙΑ

Ε

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΑΡΥΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΤ

ΠΥΛΙΟΥ

ΚΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΚΑΤΙΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΣΤ

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

Ε

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΛΙΝΤΑ

Ε

4ου ΚΩ

ΚΕΛΕΚΗ ΜΑΡΟΥΣΑ-ΑΝΝΑ

Ε

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΕΝΕΝΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΤ

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΣΤ

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΚΕΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Ε

6ου ΚΩ

ΚΙΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΙΧΑΗΛΙΑ

Ε

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΕΑ ΧΟΤΖΑΙ

ΣΤ

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΩΝΑΡΗ ΧΡΥΣΗ

Ε

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

Ε

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ

Ε

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤ

ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ

ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

Ε

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΣΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΤ

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΤΖΑΟΓΛΑΝ ΣΕΝΤΑ

Ε

6ου ΚΩ

ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Ε

ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΥΓΚΡΑ ΕΙΡΗΝΗ

Ε

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΛΒΑ

ΣΤ

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΤ

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΣΟΥΡΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

3ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΚΟΥΤΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΝΙΚΗ

ΣΤ

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΥΦΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Ε

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΤ

ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ε

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΣΤ

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΤ

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΥΜΠΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΣΤ

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Ε

ΦΑΝΩΝ

ΚΥΡΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΤ

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΥΡΤΑΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Ε

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Ε

ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΚΩΤΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΣΤ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤ

ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΛΑΜΑΡΗ ΑΡΤΕΜΗΣ

ΣΤ

1ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΛΕΣΙ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΖΕΝΕΠΕ

Ε

14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΛΙΑΓΟΥΡΗ ΜΑΓΙΑ

Ε

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

Ε

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΛΙΘΑΡΗ ΕΒΕΛΙΝΑ

Ε

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΛΙΝ ΧΟΝΓΚ ΓΙΟΥΝ

Ε

2ου ΚΩ

ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ε

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

ΛΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΤ

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΑΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Ε

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΪΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ

Ε

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΚΑΡΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΑΚΡΗ ΣΟΦΙΑ

Ε

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΚΧΛΟΥΦ ΕΜΕΛΥ

Ε

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΜΑΝΙΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ

ΣΤ

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΣΤ

ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

Ε

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ε

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

ΣΤ

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ

ΜΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΣΤ

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΜΕΪΜΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

Ε

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΕΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΣΤ

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΕΜΟ ΚΑΛΑΡΑ

ΣΤ

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΤ

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

Ε

1ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΜΟΥΣΕΛΛΗ ΝΙΚΗ

ΣΤ

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΟΥΣΕΛΛΗ ΠΕΤΡΑΝΤΑ

Ε

ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΟΥΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Ε

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ε

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΜΠΟΣΓΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ

Ε

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΡΑΧΑΣΑΝΗ ΜΑΡΙΟΣ

Ε

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΤ

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΣΤ

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΝΙΚΟΛΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

ΣΤ

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΝΤΕΝΤΑ ΝΙΚΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΤ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΝΤΙΚΟΥ ΚΛΕΝΑΡΝΤ

Ε

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΝΤΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤ

3ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ε

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΞΥΛΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΟΡΔΑΝΗΣ

Ε

14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ

2ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΠΑΖΑΪΤΗΣ ΑΔΑΜ

Ε

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΠΑΝΑ ΕΡΣΙΝΤΑ

Ε

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Ε

ΜΑΣΑΡΩΝ

ΠΑΠΑΔΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΣΤ

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΤ

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

Ε

ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ

Ε

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

Ε

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΤΣΙΜΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΤ

ΦΑΝΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Ε

ΠΥΛΙΟΥ

ΠΑΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ

ΣΤ

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΑΡΟΙΚΑΚΗΣ ΕΦΡΑΙΜ

ΣΤ

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΣΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΕΜΙΡ

ΣΤ

6ου ΚΩ

ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΠΑΤΟΥΔΗ ΧΑΡΟΥΛΑ

ΣΤ

ΜΑΣΑΡΩΝ

ΠΑΤΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Ε

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΠΑΤΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΣΤ

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΠΕΛΛΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ

Ε

1ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΕΡΝΕΖΑ ΝΙΚΟΛΙΝ

ΣΤ

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΠΙΠΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ

Ε

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΠΛΑΚΙΩΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤ

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΛΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΠΟΛΩΝΙΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

ΣΤ

ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΟΥΡΓΙΑΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

Ε

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ

Ε

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΡΕΠΕΛΙΤΣΑ ΣΙΛΒΙΑΝΑ ΜΙΚΑΕΛΑ

Ε

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΡΑΜΜΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΤ

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ

ΣΤ

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΡΑΣΑ ΛΟΡΙΑΝ

ΣΤ

ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΡΕΝΕΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΣΤ

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΡΗΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Ε

1ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΡΟΤΣΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΣΤ

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ

ΣΤ

ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΑΧΙΝΗ ΜΑΙΡΗ

ΣΤ

1ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΣΕΪΜΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΤ

14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΕΛΙΜΑΙ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

Ε

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΣΚΑΡΤΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε

ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΣΚΕΜΠΕ ΕΙΡΗΝΗ

Ε

2ου ΚΩ

ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

Ε

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

Ε

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΚΟΥΦΕΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΤ

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

ΣΤ

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΣΤ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Ε

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΣΤ

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

Ε

14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΥΝΤΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

Ε

1ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

Ε

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΣΧΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ε

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΣΧΟΥΡΜΑΝ ΔΟΥΡΑΚΑ

ΣΤ

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

Ε

ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ

ΤΑΜΠΑΚΙΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Ε

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΤΖΑΡΤΖΑΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΟΜΑΝΙ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ε

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΤΡΑΜΠΟΥΛΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ

ΣΤ

ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ

ΤΡΕΠΣΕΝΙΣΗ ΝΤΑΝΙΕΛ

Ε

2ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

ΠΥΛΙΟΥ

ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

2ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΣΑΝΙ ΛΑΟΥΡΑ

ΣΤ

ΠΥΛΙΟΥ

ΤΣΑΠΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΣΤ

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΤΣΕΛΑ ΜΑΡΙΟ

Ε

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΤΣΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΣΙΝΤΣΙΝΚΛΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ε

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΤΣΙΡΙΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ

Ε

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤ

ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ

ΦΑΜΗΛΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ

Ε

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ε

1ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΦΡΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Ε

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΦΤΑΚΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ε

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΧΑΛΚΙΑ ΔΩΡΑ

Ε

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ ΛΙΝΤΑ

Ε

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΤΟΥΛΑ

ΣΤ

ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΓΙΩΡΓΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ

ΣΤ

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΚΑΡΑ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ

ΣΤ

6ου ΚΩ

ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΤ

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΣΤ

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

Ε

2ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΨΥΛΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Ε

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ