Ποιοι διορίστηκαν προϊστάμενοι στα ολιγοθέσια δημοτικά σχολεία της Δωδεκανήσου

Με απόφαση του διευθυντή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου κ. Νίκου Ράπτη, ορίστηκαν οι προϊστάμενοι στα ολιγοθέσια δημοτικά σχολεία και νηπιαγωγεία της Δωδεκανήσου.

Ειδικότερα η απόφαση αναφέρει τα εξής:
2ΘΕΣΙΑ & 3ΘΕΣΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ
Α/Α    Σχολική Μονάδα    Προϊστάμενος/η

1    ΝΓ ΣΓΟΥΡΟΥ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
2    ΝΓ ΠΑΣΤΙΔΑΣ    ΚΑΛΙΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
3    2ο ΝΓ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΚΑΤΙΝΑ
4    3ο ΝΓ ΠΟΛΕΩΣ ΚΩ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
5    2ο ΝΓ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ    ΚΟΥΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ
6    ΝΓ ΛΙΝΔΟΥ    ΠΛΙΑΦΑ ΕΛΕΝΗ
7    ΝΓ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ    ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
8    ΝΓ ΚΑΛΑΘΟΥ    ΠΛΥΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
9    ΝΓ ΛΑΡΔΟΥ    ΛΥΚΟΥΡΕΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
10    2ο ΝΓ ΣΥΜΗΣ    ΧΡΟΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
11    7ο ΝΓ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    ΦΡΑΖΗ ΜΑΡΙΑ
12    1ο ΝΓ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    ΚΑΜΠΟΥΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΗ
13    ΝΓ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΛΟΤΙΝΑ
14    ΝΓ ΑΛΙΝΤΩΝΛΕΡΟΥ    ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
15    1ο ΝΓ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ    ΚΑΡΚΑΛΑΚΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ
16    1ο ΝΓ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΚΩ    ΠΑΠΑΜΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
17    1ο ΝΓ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    ΠΡΑΝΤΣΙΔΟΥ ΡΟΔΟΠΗ
18    ΝΓ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

2ΘΕΣΙΑ & 3ΘΕΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
1    ΔΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ    ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2    ΔΣ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ    ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΝΑΤΣΗΣ
3     ΔΣ ΑΡΚΑΣΑΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ    ΜΠΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4    ΔΣ ΔΙΑΦΑΝΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ    ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ
5    ΔΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ-ΣΠΥΡΙΔ.
6    ΔΣ ΤΗΛΟΥ    ΓΛΑΡΟΥ ΣΟΦΙΑ
7    ΔΣ ΧΑΛΚΗΣ    ΑΓΓΕΛΟΥΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
8    ΔΣ ΚΑΜΠΟΥ ΠΑΤΜΟΥ    ΦΟΥΣΕΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
9    ΔΣ ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ    ΖΙΑΣΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
10     Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    ΚΑΖΑΒΟΥΛΗ ΝΟΜΙΚΗ
11    ΕΙΔΙΚΟ Δ.Σ. ΚΑΡΠΑΘΟΥ    ΜΑΡΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ΘΕΣΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ
1    4ο ΝΓ ΡΟΔΟΥ    ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2    5ο ΝΓ ΡΟΔΟΥ    ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
3    8ο ΝΓ ΡΟΔΟΥ    ΠΙΤΣΑΡΑ ΑΝΝΑ
4    11ο ΝΓ ΡΟΔΟΥ    ΜΑΝΩΛΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
5    12ο ΝΓ ΡΟΔΟΥ    ΑΡΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ
6    18ο ΝΓ ΡΟΔΟΥ    ΤΑΜΒΑΚΑ ΕΛΠΙΔΑ
7    ΝΓ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΑΣΟΥ    ΓΕΝΕΙΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
8    ΝΓ ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ    ΚΑΡΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
9    ΝΓ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ    ΖΕΚΥΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

10    ΝΓ ΑΡΚΑΣΑΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ    ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
11    3ο ΝΓ ΑΦΑΝΤΟΥ    ΚΑΡΑΟΛΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
12    ΝΓ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ    ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ
13    ΝΓ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ    ΔΑΓΚΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
14    ΝΓ ΕΛΕΟΥΣΑΣ    ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
15    ΝΓ ΘΕΟΛΟΓΟΥ    ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΝΑ
16    ΝΓ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ    ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
17    ΝΓ ΜΑΛΩΝΑΣ    ΠΑΝΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ
18    ΝΓ ΜΕΓΙΣΤΗΣ    ΛΑΖΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ
19    ΝΓ ΣΑΛΑΚΟΥ    ΜΠΟΝΙΑΤΗ ΜΙΡΑΝΤΑ

20    1ο ΝΓ ΣΥΜΗΣ     ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
21    ΝΓ ΤΗΛΟΥ    ΚΑΦΕΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
22    ΝΓ ΦΑΝΩΝ    ΞΥΛΟΚΟΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
23    ΝΓ ΦΡΥ ΚΑΣΟΥ    ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΜΑΓΚΑΦΟΥΛΑ
24    ΝΓ ΧΑΛΚΗΣ    ΠΑΤΣΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
25    ΝΓ ΨΙΝΘΟΥ    ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ
26    ΝΓ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    ΚΟΥΡΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
27    ΝΓ ΒΑΘΕΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    ΑΤΣΑ ΝΙΚΗ
28    6ο ΝΓ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    ΜΗΤΡΟΚΩΤΣΑ ΕΛΕΝΗ
29     3ο ΝΓ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    ΣΔΡΕΓΑ ΕΙΡΗΝΗ

30    ΝΓ ΚΑΜΠΟΥ ΠΑΤΜΟΥ    ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
31    2ο ΝΓ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ    ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ
32    ΝΓ ΛΕΙΨΩΝ    ΚΡΑΜΒΟΥΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
33    ΝΓ ΞΗΡΟΚΑΜΠΟΥ ΛΕΡΟΥ    ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
34    ΝΓ ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ    ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
35    ΕΙΔΙΚΟ ΝΓ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    ΜΠΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
36    5ο ΝΓ ΚΩ    ΒΩΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
37    2ο ΝΓ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΚΩ    ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
38    2ο ΝΓ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ    ΔΕΝΗ ΣΟΦΙΑ
39    ΝΓ ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ ΝΙΣΥΡΟΥ    ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ
40    2ο ΝΓ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
41    8ο ΝΓ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
42    ΝΓ ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ    ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1ΘΕΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
1    ΔΣ ΑΡΚΙΩΝ    ΤΣΙΑΛΕΡΑ ΜΑΡΙΑ
2    ΔΣ ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ    ΠΙΤΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
3    ΔΣ ΤΕΛΕΝΔΟΥ    ΤΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ