Ξανά ο Σχινιάς με Ρέθυμνο

Όπως πέρυσι έτσι και φέτος, ο Χρυσόστομος Σχινιάς θα είναι ο ένας από τους τρεις διαιτητές του αυριανού αγώνα στο Βενετόκλειο, ανάμεσα στον Κολοσσό και το Ρέθυμνο. Ο διεθνής Αθηναίος ρέφερι θα έχει μαζί του και τους Τζαφλέρη (Βόλος), Θεονά (Αττική).

 Την αναμέτρηση της 11ης αγωνιστικής, Περιστέρι- Κολοσσός (29/12) θα διευθύνουν οι Παπαπέτρου, Συμεωνίδης και Καλογερόπουλος.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 
ΤΗΣ 10ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ (22/12):

Βενετόκλειο (15:00): Κολοσσός Ρόδου- Ρέθυμνο (ΕΡΤ2 Β.L. Show)
(Σχινάς- Τζαφλέρης- Θεονάς/ Βιτζηλαίος)
Λαύριο (15:30): Γ.Σ. Λαυρίου- Προμηθέας Πάτρας (ΕΡΤ2 B.L. Show)
(Παπαπέτρου- Σταματόπουλος- Πουρσανίδης Κ./ Τεφτίκης)
Ν. Σαμαράς (15:30): Ήφαιστος Λήμνου- Γ.Σ. Κύμης
(Σώμος- Συμεωνίδης- Τσώνος/ Ντίνος)
Αλεξάνδρειο (17:30): Άρης- Χολαργός (ΕΡΤ2 Live)
(Καρακατσούνης- Μαγκλογιάννης- Παντελίδης/ Μήτσιου)
ΚΥΡΙΑΚΗ (23/12):
Σ.Ε.Φ. (15:00): Ολυμπιακός- Περιστέρι (Cosmotesport 4)
(Μάνος- Ψαριανός- Τζιοπάνος/ Ορφανός)
Νέα Σμύρνη (17:00): Πανιώνιος- Π.Α.Ο.Κ. (ΕΡΤ2 Live)
(Αναστόπουλος Π.- Τσαρούχα- Κάρδαρης/ Βιδάλης)
Ο.Α.Κ.Α. (21:00): Παναθηναϊκός- Α.Ε.Κ. (Cosmotesport 4)
(Πουρσανίδης Γ.- Παναγιώτου- Ανδρικόπουλος/ Ελευθεριάδης)

TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 
ΤΗΣ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ (29/12):

Α. Παπανδρέου (15:45): Περιστέρι- Κολοσσός Ρόδου (ΕΡΤ2 B.L. Show)
(Παπαπέτρου- Συμεωνίδης- Καλογερόπουλος Φ./ Ντάβαρης)
Μ. Μερκούρη (15:45): Ρέθυμνο- Ήφαιστος Λήμνου (ΕΡΤ2 B.L. Show)
(Κορομηλάς- Διαμαντής- Καλδίρης/ Μαχαιριανάκης)
Αντ. Τρίτσης (15:45): Χολαργός- Γ.Σ. Λαυρίου (ΕΡΤ2 B.L. Show)
(Πουρσανίδης Γ.- Μαλαμάς- Αναστόπουλος Α./ Ελευθεριάδης
Ο.ΑΚ.Α. (19:00): Α.Ε.Κ.- Πανιώνιος (Cosmotesport 4)
(Σχινάς- Πιτσίλκας- Χαλαμπαλάκης/ Παλάτος)
Τ. Καμπούρης (18:00): Γ.Σ. Κύμης- Άρης (ΕΡΤ2 Live)
(Μάνος- Παναγιώτου- Ζαχαρής/ Δεσάρτης)
ΚΥΡΙΑΚΗ (30/12):
Π.Α.Ο.Κ. (17:00): Π.Α.Ο.Κ.- Ολυμπιακός (ΕΡΤ2 Live)
(Καρακατσούνης- Σώμος- Ανδρικόπουλος/ Σιμητόπουλος)
Δ. Τόφαλος (19:00): Προμηθέας Πάτρας- Παναθηναϊκός (ΕΡΤ2 Live)
(Αναστόπουλος Π.- Τσαρούχα- Μπήτης/ Θεοδωρόπουλος)