Οι επιτυχόντες της Δωδεκανήσου στον 79ο διαγωνισμό “ΘΑΛΗΣ”

Από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του 79ου διαγωνισμού "ΘΑΛΗΣ" της 10/11/2018.

Οι επιτυχόντες μαθητές και επιτυχούσες μαθήτριες από το νομό Δωδεκανήσου είναι :

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ "ΘΑΛΗΣ" 10/11/2018  ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ SHU HAO YANG ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΥΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΗ ΜΑΡΣΑ ΠΟΡΤΑΪΤΙΣΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ            (1ο ΠΑΤΜΟΥ)
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΤΣΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΦΡΑΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΨΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΠΟΚΟΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΡΜΠΟΥΝΙΩΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΑΡΔΕΛΛΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΑΡΕΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΑΝΑ ΖΩΗ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΙΑΠΟΚΑΣ ΜΑΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΙΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΔΡΙΑΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΟΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΡΟΥΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΑΛΑ ΤΖΟΥΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΚΑΠΡΠΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΦΡΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΡΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΝΑΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΚΑΝΤΟΛΟΥΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΑΛΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΑΘΟΥΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΜΠΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΨΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΚΟΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Δωδεκανήσου συγχαίρει όλα τα παιδιά για τη διάκρισή τους. Υπενθυμίζουμε ότι η επόμενη φάση, ο διαγωνισμός "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" θα διεξαχθεί στις 19/1/2019. Τα εξεταστικά κέντρα του νομού Δωδεκανήσου θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες.