Τα αποτελέσματα στην ημερίδα κλειστού στίβου στη Ρόδο

Η νέα αγωνιστική χρονιά ξεκίνησε με κλειστό στίβο την περασμένη Κυριακή στο προπονητήριο του Κορακόνερου και τη συνάντηση της ΕΑΣ Δωδεκανήσου με την ονομασία «Δωδεκανησιακός Χειμώνας 2019».

Στους αγώνες αυτούς συμμετείχαν αθλητές-αθλήτριες από Παμπαίδες-Παγκορασίδες έως και Έφηβους-Νεανίδες στα 60μ., τα 60μ. μ’ εμπόδια, το μήκος και το τριπλούν, με τα αποτελέσματα να είναι τα παρακάτω:

 

60Μ  - Κ20 - ΕΦΗΒΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

7''24

2

ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

7''29

3

ΜΗΛΙΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

7''69

 

60Μ  -Κ18 - ΠΑΙΔΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

7''69

2

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8''08

 

60Μ -Κ16- ΠΠΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

7''94

2

ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

9''19

3

ΣΚΙΩΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

9''23

 

60Μ -Κ14- ΠΠΒ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΝΕΙΡΟΣ 2009

8''86

2

ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8''88

3

ΤΣΙΓΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

9''33

4

ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

9''50

5

ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΝΕΙΡΟΣ 2009

9''82

6

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΣ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

10''22

7

ΝΤΟΝΓΚΟΥΣ ΟΡΧΑΝ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

10''63

8

ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΝΕΙΡΟΣ 2009

12''43

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ -Κ20- ΕΦΗΒΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΗΛΙΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

8''95

2

ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

9''34

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ -Κ18- ΠΑΙΔΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

9''14

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ -Κ16- ΠΠΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

8''99

2

ΠΕΤΣΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

9''50

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ -Κ14- ΠΠΒ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΑΛΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

11''13

2

ΠΡΕΚΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

13''78

3

ΓΟΜΠΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

15''13

 

 

 

 

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.

6,79Μ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ -Κ20- ΕΦΗΒΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

6,22Μ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ -Κ14- ΠΠΒ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4,42Μ

 

 

 

 

 

6ΟΜ -Κ20- ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ.

1

ΜΩΡΑΊΤΗ  ΣΜΑΡΑΓΔΗ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

8''02

2

ΚΛΩΝΑΡΗ  ΜΙΧΑΕΛΑ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

8''55

3

ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8''78

 

6ΟΜ -Κ18- ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8''12

2

ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8''61

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

9''03

 

6ΟΜ -Κ16- ΠΚΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8''45

2

ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8''53

3

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8''58

4

ΜΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

8''88

5

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

9''31

6

ΑΦΑΝΤΕΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

9''55

7

ΚΑΤΣΙΚΑΝΤΑΗ ΒΙΟΛ. - ΣΤΕΦ.

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

9''91

8

ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

10''06

9

ΦΕΛΕΓΚΑΚΗ ΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10''81

 

6ΟΜ -Κ14- ΠΚΒ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8''97

2

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

9''18

3

ΜΠΟΤΣΟΡΙΣΒΙΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΝΕΙΡΟΣ 2009

9''25

4

ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

9''34

5

ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

9''46

6

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

9''51

7

ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

9''53

8

ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΛΑΪΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

9''62

9

ΜΑΤΖΑΝΟΥ ΣΤΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΝΕΙΡΟΣ 2009

9''67

10

ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΝΕΙΡΟΣ 2009

9''79

11

ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ ΖΩΗ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

9''91

12

ΧΑΣΜΟΥΤΣΑ ΤΖΕΝΙΣΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

9''99

13

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ  ΜΑΡΙΑ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΚΟΝΙΚΕΣ

10''02

14

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10''24

15

ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΝΕΙΡΟΣ 2009

10''43

16

ΚΟΡΟΒΕΣΙ ΑΛΜΠΑΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10''44

17

ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

11''21

18

ΤΣΕΡΩΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

11''26

19

ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΝΕΙΡΟΣ 2009

11''32

20

ΔΑΝΕΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

11''36

 

6ΟΜ ΕΜΠΟΔΙΑ -Κ20- ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΩΡΑΊΤΗ  ΣΜΑΡΑΓΔΗ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

9''36

2

ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

10''68

3

ΚΛΩΝΑΡΗ  ΜΙΧΑΕΛΑ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

12''03

 

6ΟΜ ΕΜΠΟΔΙΑ -Κ18- ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

11''10

 

6ΟΜ ΕΜΠΟΔΙΑ -Κ16- ΠΚΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9''77

2

ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10''00

3

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

11''43

 

6ΟΜ ΕΜΠΟΔΙΑ -Κ14- ΠΚΒ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΑΓΟΥ  ΛΥΔΙΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

11''10

2

ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

13''15

3

ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΕΛΛΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

15''13

 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ -Κ16- ΠΚΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9,73Μ

2

ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9,26Μ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ -Κ20- ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4,78Μ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ -Κ18- ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

5,14Μ

2

ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΙΝΤΙΚΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4,40Μ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ -Κ16- ΠΚΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4,85Μ

2

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4,49Μ

3

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

4,33Μ

4

ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4,08Μ

5

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4,05Μ

6

ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3,80Μ

7

ΓΚΕΛΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3,76Μ

8

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

3,70Μ

9

ΒΛΑΧΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3,55Μ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ -Κ14- ΠΚΒ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΙΣΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

4,08Μ

2

ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3,98Μ

3

ΓΙΑΚΟΥΠΙ ΤΖΟΥΛΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3,54Μ

4

ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

3,16Μ

5

ΚΕΡΙ ΕΛΕΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3,10Μ

6

ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

3,02Μ

7

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

3,01Μ

8

ΖΗΦΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

2,69Μ