Σήμερα η Συνάντηση Ρίψεων στο Κορακόνερο

Αθλητές κι αθλήτριες στίβου κάθε κατηγορίας θα συμμετάσχουν σήμερα από τις 9.00 έως τις 13.00 στην Εαρινή Συνάντηση Ρίψεων του ΑΟ Σταματίου σε συνεργασία με την ΕΑΣ Δωδεκανήσου στο ΔΑΚ «Καλλιπάτειρα». Είναι η δεύτερη συνεχόμενη χρονιά διεξαγωγής της συγκεκριμένης συνάντησης με αναπτυξιακό καθαρά σκοπό ώστε να ενισχυθούν συγκεκριμένα αγωνίσματα στην περιοχή μας. Ο αριθμός συμμετοχών κρίνεται ικανοποιητικός, περισσότερο για τις μικρές κατηγορίες και έχουν όπως παρακάτω:

 

 

 

 

 

VORTEX ΠΠΒ Κ14

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΤΣΙΓΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

2

ΒΑΓΓΕΡ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

3

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

4

ΚΑΛΥΒΑΣ  ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

5

ΓΚΟΓΚΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

6

ΠΡΕΚΕΖΕΣ ΠΑΡΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

7

ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

VORTEX ΠΚΒ Κ14

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΔΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

2

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

3

ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

4

ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

5

ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

6

ΡΙΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

7

ΤΣΕΡΩΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

8

ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

9

ΧΑΣΜΟΥΤΣΑ ΤΖΕΝΙΣΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

10

ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

11

ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

12

ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

13

ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

14

ΖΗΦΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

15

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

16

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

17

ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

18

ΚΕΡΙ ΕΛΕΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

19

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ Κ16

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

2

ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

3

ΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

4

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ Κ16

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

2

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ18

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

2

ΣΤΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

3

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

4

ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

5

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

6

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

7

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Κ20

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ18

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

2

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

3

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

4

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

5

ΤΖΕΛΑΪ ΑΝΝΙΤΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

6

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΚΑ Κ16

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΛΕΟΡΓΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

2

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

3

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΒ Κ14

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

2

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

3

ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Κ18

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

2

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ Κ20

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ Κ16

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΚΑΝΑΝΙ ΙΣΑΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

2

ΑΜΑΡΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ ΛΙΤΣΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

3

ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

4

ΚΥΡΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

5

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

6

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ18

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

2

ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

3

ΧΥΣΑ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

4

ΤΣΟΥΒΑΛΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Κ20

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

 

 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Κ20

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ Κ16

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

2

ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Κ18

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

2

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ Κ16

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

2

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

3

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ16

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

1

ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

2

ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

3

ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

4

ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ