Οι συνδυασμοί για τον δήμο Καλύμνου και τα ονόματα των υποψηφίων

Κατατέθηκαν στο Πρωτοδικείο της Κω τα ψηφοδέλτιο των συνδυασμών για τον δήμο Καλύμνου.

Δείτε τις παρατάξεις και τα ονόματα των υποψήφιων από τις παρατάξεις του Γιάννη Γαλουζή, του Δημήτρη Διακομιχάλη, του Γιάννη Μαστροκούκου και του Γιώργου Μαύρου, σύμφωνα με το kalymnos-news.gr:

Νέα Κάλυμνος - Γιάννης Γαλουζής

ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΛΟΥΖΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ - Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΒΑΡΔΑΟΥΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΒΟΡΔΟΧΕΙΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΓΑΛΟΥΖΗ ΨΑΡΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΓΕΔΕΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΓΚΟΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΥΛΙ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
9. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
10. ΖΑΪΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΚΑΘΟΠΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
12. ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ ΝΟΜΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
16. ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΥΛΟΥ
17. ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΠΟΘΗΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18. ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
19. ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
20. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΙΩΤΙΣΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΟΥ
21. ΜΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
22. ΜΠΑΝΤΟΥ(ΧΟΥΛΛΗ) ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 
23. ΜΠΕΡΚΕΤΗ ΙΑΚΩΒΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 
24. ΜΠΙΛΛΗ (ΚΟΥΡΟΥΝΗ) ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΠΑΛΑΜΑΡΙΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
26. ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ (ΜΠΑΚΙΡΙ) του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ
27. ΠΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
28. ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΘΕΜΕΛΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
29. ΠΟΝΗΡΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
30. ΡΗΓΑΣ ΜΙΚΕΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
31. ΣΜΑΛΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32. ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33. ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
34. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
35. ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
36. ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 
37. ΤΣΑΤΤΑΡΟΥ ΜΙΧΑ ΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
38. ΤΣΕΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
39. ΤΣΕΣΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
40. ΦΡΑΤΖΗΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
41. ΨΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

Κάλυμνος Δύναμη Προοπτικής - Δημήτρης Διακομιχάλης

ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ελευθερίου - Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί σύμβουλοι

ΑΜΟΡΓΙΝΟΣ ΡΟΥΣΣΕΤΟΣ (ΡΟΥΣΣΟΣ) του Μιχαήλ
ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΟΥΛΑ) του Αντωνίου
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Ιωάννη
ΓΚΟΥΡΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βλάσιου
ΕΛΛΗΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Μιχαήλ
ΕΡΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
ΕΡΓΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Γεωργίου

ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
ΖΗΡΟΥΝΗΣ ΜΙΚΕΣ του Θεοδοσίου
ΖΩΪΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Μιλτιάδη
ΗΛΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ) του Απόστολου
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ του Νομικού
ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
ΚΑΤΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΑΤΣΟΤΟΥΡΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
ΚΟΡΦΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΕΒΑΣΤΟΣ) του Σεβαστού
ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΚΑΤΙΝΑ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του Κωνσταντίνου
ΚΟΥΛΟΥΜΟΥΝΔΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου
ΚΟΥΡΛΑΥΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ιωάννη
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
ΜΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη
ΜΑΓΚΛΗ ΓΑΛΑΤΙΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Σακελλαρίου
ΠΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
ΠΕΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κώστα
ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΦΙΛΙΠΠΗΣ) του Εμμανουήλ
ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του Κωνσταντίνου
ΣΟΥΦΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη
ΣΠΛΑΓΚΟΥΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Θεόδωρου
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΚΕΣ του Κωνσταντίνου
ΣΥΝΔΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΧΙΑ ΝΟΜΙΚΗ του Φανουρίου
ΤΗΛΙΑΚΟΥ ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Στέφανου
ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΑΣΧΑΛΗ) του Μάμμα
ΤΣΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αλέκου
ΤΥΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
FOY MARIA HELLE (ΑΜΠΕΛΑ) του Gerald
ΨΑΡΟΜΠΑ ΣΕΜΙΡΑΜΙΣ του Κυριάκου
ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ιωάννη
 


 

Κάλυμνος Ενότητα Αναγέννηση - Ιωάννης Μαστροκούκος

ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στάθη - Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΒΑΒΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΒΑΒΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΩΡΓΑΝΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΣΠΥΡΟΥ
ΖΕΜΠΙΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ – ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΟΜΙΚΟΥ (ΜΙΚΕ)
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ (ΚΑΛΙΟΡΟΣ) ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΝΑΒΟΥΡΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (MENH) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΑΓΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΛΕΛΕΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΜΕΪΜΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΜΠΙΛΛΗ (ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗ) ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΙΛΛΗΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΥΤΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ (ΜΑΡΙΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ
ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑ
ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΟΝΗΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΟΥΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΑΜΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΣΤΑ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ
ΤΣΑΚΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΟΜΙΚΟΥ
ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΚΕΥΟΥ
 



Η Κάλυμνος Αλλάζει - Γιώργος Μαύρος

ΜΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ - Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΛΑΧΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ
ΑΛΕΥΡΟΦΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΟΜΙΚΟΥ
ΑΣΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΖΑΪΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΤΕΡΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΡΤΕΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΥΚΟΥΒΑΣ ΜΙΚΕΣ – ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΚΑΡΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΡΟΣΟΥ
ΜΟΝΟΚΑΝΔΗΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΛΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΤΟΥΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΞΥΛΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΠΑΝΑΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΟΜΙΚΟΥ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΤΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΚΕΥΟΥ
ΠΙΖΑΝΙΑ ΑΝΝΑ του Γεωργίου
ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΣΚΕΥΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΓΓΕΛΗ
ΦΕΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΡΟΣΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΛΚΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΣΚΕΥΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΡΤΟΦΙΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ