Όλοι οι συνδυασμοί και τα ονόματα των υποψηφίων στις Κοινότητες Ρόδου, Καρπάθου και Τήλου

Το Πρωτοδικείο Ρόδου ανακήρυξε χθες όλους τους συνδυασμούς που κατέρχονται ως υποψήφιοι στις Κοινότητες των νησιών της Ρόδου, της Καρπάθου και της Τήλου.

Δείτε αναλυτικά όλα τα ονόματα των υποψηφίων ανά χωριό:

Δήμος Ρόδου

Συνδυασμοί Κοινοτήτων άνω των 300 κατοίκων δήμου Ρόδου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Α. "ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟ ΜΑΣ"

1. ΓΙΑΝΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ  

2. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ         

3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ  

4.  ΔΙΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     

5. ΚΟΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      

6. ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    

7. ΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

8. ΠΙΝΝΙΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ       

9. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΚΟΚΩΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ         

10. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ  

11. ΧΡΗΣΤΟΥ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ


Β.  "ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ"                      

1.  ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  

2. ΓΕΡΟΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ     

3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΥ ΖΩΗ του ΣΑΒΒΑ         

4. ΚΟΣΚΙΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        

5. ΜΑΓΚΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           

6. ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  

7. ΜΠΟΖΙΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      

8. ΠΑΤΣΑΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9. ΣΑΡΙΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΩΝΟΣ

Α. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΝΩΜΕΝΗΣ ΜΑΛΩΝΑΣ (Α.Σ.Ε.Μ.)" 

1. ΓΑΖΕΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ      

2.  ΚΑΚΚΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ      

3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΚΙΕΚΚΑ - ΚΑΪΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      

5. ΚΟΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      

6. ΚΟΥΡΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ - ΘΩΜΑΣ του ΣΑΒΒΑ   

7. ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ         

8. ΠΑΤΟΥΧΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ           
 

Β. "ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΛΩΝΑ ΜΑΣ"

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΑΣΤΡΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ     

3. ΚΟΥΜΠΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

4. ΚΟΥΣΟΥΛΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ         

5. ΜΟΣΧΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΗ   

6. ΜΟΥΣΤΑΚΕΛΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     

7. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ - ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΒΒΑ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣΑΡΩΝ

Α. "ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ"

1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ       

2. ΚΑΜΠΑΣΤΑΝΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ        

3. ΛΕΒΕΝΤΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΩΚΡΑΤΗ  

4. ΠΑΪΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      
 

Β. "ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ"    

1. ΖΑΝΝΕΤΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  

2. ΛΟΥΠΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΧΟΥ         

3. ΝΙΚΗΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     

4. ΠΕΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         

5. ΤΖΟΥΒΑΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

Α. "ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΣΙΔΩΡΟ ΜΑΣ"

1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ     

2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ - ΜΙΧΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

3. ΔΙΑΚΟΝΑΣΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ  

4. ΔΙΑΚΟΝΑΣΤΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

5. ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 
Β. "ΟΡΑΜΑ & ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ"  

1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ                       

2. ΒΟΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ

3. ΚΑΛΑΕΝΤΖΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΤΑΡΙΑ - ΧΑΝΝΕΛΕ του ΣΤΙΚ ΧΕΝΔΡΙΚ ΜΙΚΑΕΛ

6. ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ

7. ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΜΠΩΝΑ

 "ΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΝΩΜΕΝΟΙ" 

1. ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ       

2. ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΟΥΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ           

4. ΣΕΒΔΑΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ        

5. ΦΕΣΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 

6. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

 "ΚΡΗΤΗΝΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ" 

1. ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 

3. ΚΑΡΝΑΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           

4. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ           

5. ΑΠΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΙΠΟΛΕΩΣ

"ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ" 

1. ΚΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       

2. ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    

3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

4. ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ      

5. ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΛΑΣΤΟΥ  

6. ΣΤΕΛΛΑ ΡΟΔΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ  

7. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ        

8. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ

Α. "Αφάντου_είσαι" 

1. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ         

3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  

4. ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ           

5. ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       

6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ 

7. ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ    

8. ΠΕΡΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        

9. ΠΕΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   

10. ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

11. ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


Β.  "ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΑΓΗΣ" 

1. ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ    

2. ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ     

3. ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ    

4. ΔΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  

5. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ          

6. ΚΑΖΑΓΚΡΑΝΤΕ ΙΩΑΝΝΑ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΑΤΟΛΙΟ

7. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΤΕΡΓΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      

8. ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ    

9. ΝΙΚΟΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      

10. ΣΕΝΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ  

11. ΧΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ

Α. "ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΛΥΣΟ ΜΑΣ" 

1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ     

2. ΔΕΛΟΥΔΗ - ΠΙΧΙΒΕ ΧΡΥΣΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ      

3. ΚΑΛΟΨΥΧΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ     

4. ΚΑΡΑΔΑΓΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

5. ΚΑΡΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ     

6. ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ           

7. ΚΙΛΑΣΙΝ ΓΙΑΧΙΑΡ του ΜΕΧΜΕΤ  

8. ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ      

9. ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         

10. ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ

11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΑΝΑΣΗ    

12. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΗΤΑ - ΜΙΧΑΗΛ 

13. ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      

14. ΣΤΑΓΚΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ         

15. ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          

16. ΤΑΒΕΡΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ


Β. "ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΡΟΔΙΩΝ ΟΡΑΜΑ" 

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ     

2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

3. ΔΡΑΚΑΚΗ - ΓΙΟΥΡΤ  ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΗ           

4. ΚΑΡΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ           

5. ΚΑΤΣΙΑΡΔΗ - ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΜΠΙΛΛΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

6. ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΗΛΙΑ         

7. ΜΑΓΚΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ     

8. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

9. ΠΟΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        

10. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ         

11. ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          

12. ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ 

13. ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ - ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ


Γ. ¨ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ¨ 

1. ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ         

2. ΚΙΛΑΣΙΝ ΓΙΛΜΑΣ του ΧΑΛΗΛ      

3. ΚΡΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ         

4. ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       

5. ΜΑΝΩΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ      

6. ΜΑΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΗΝΑ      

7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΥΒΒΟΝΗ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ           

8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     

9. ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ          

10. ΣΑΧΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ   

11. ΤΣΑΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΘΟΔΩΡΗ          

12. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΗΤΑ


*ΔΕΝ ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ  τον υποψήφιο σύμβουλο της Κοινότητας Ιαλυσού της Δημοτικής Ενότητας Ιαλυσού του Δήμου Ρόδου με το συνδυασμό "ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ" Μιχαήλ Τσίκκη του Γεωργίου. 


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Α.  "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΛΥΘΙΩΝ"

1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ 

2. ΑΝΤΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        

3. ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ       

4. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ - ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ

5. ΚΩΣΤΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ         

6. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ       

7. ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ     

8. ΣΑΒΒΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ          

9. ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΡΓΟΥ     

10. ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ      

11. ΦΤΑΚΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ


Β. "ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΥΘΙΕΣ ΜΑΣ"    

1. ΓΙΩΡΓΑΣ ΒΑΓΙΑΝΟΣ (ΒΑΓΙΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

2. ΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ      

4. ΚΑΤΕΒΑΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ - ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

5. ΚΙΟΤΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      

6. ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ    

7. ΣΑΒΒΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ         

8. ΣΑΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ          

9. ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ      

10. ΧΑΣΙΛΑ ΜΟΣΧΟΥΛΑ του ΚΟΣΜΑ

11. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Α. "ΕΝΩΣΗ ΚΟΣΚΙΝΟΥ"     

1. ΑΤΤΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΛΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      

3. ΜΟΥΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      

4. ΠΑΓΚΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         

5. ΣΑΦΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   

6. ΤΣΟΥΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   

7. ΦΛΟΚΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         

8. ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ


Β. "ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΜΑΣ"      

1. ΑΧΙΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ     

2. ΔΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ         

3. ΜΑΝΩΛΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          

4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  

5. ΜΠΑΛΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6. ΠΑΡΑΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΛΟΥΚΑ  

7. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΜΗΝΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΨΙΝΘΟΥ

Α.  "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΨΙΝΘΟΥ"

1. ΙΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         

2. ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

3. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     

4. ΜΠΡΟΚΟΥ ΔΙΚΑΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         

5. ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ    

6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7. ΠΛΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΣΤΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


Β.  "ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΙΝΘΟ ΜΑΣ",

1. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ - ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ       

2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

3. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 

4. ΝΤΑΡΑΝΤΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ           

5. ΠΛΙΓΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ         

6. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΗΛΙΑ 

7. ΤΣΟΥΛΛΟΣ ΘΑΡΕΝΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           

8. ΤΣΟΥΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ 


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑ

Α. "ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ" 

1. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ          

2. ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           

3. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ           

4.  ΠΕΡΝΑΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ           

5. ΠΛΑΤΣΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     

6.  ΣΥΡΙΜΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 

7. ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  

8. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 


Β. "ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ" 

1. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ         

2. ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ        

3. ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΠΙΣΣΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ    

5. ΠΟΝΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ          

6. ΤΣΟΠΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

Α. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ" 

1. ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ           

2. ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ      

3. ΚΑΛΙΟΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   

4. ΜΑΓΓΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ       

5. ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΛΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         

6. ΣΑΡΙΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ    

7. ΤΟΜΑΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ      

8. ΤΟΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ


Β. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

1. ΓΚΙΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       

2. ΚΑΛΙΒΟΥΡΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ         

3. ΚΟΣΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ          

5. ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΚΕΥΟΥ    

6. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ    

7. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΒΑΡΔΑ

Α. "ΚΑΛΑΒΑΡΔΑ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ"     

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          

3. ΣΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ           

4. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ        

5. ΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. "ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑΒΑΡΔΑ ΜΑΣ"

1.         ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2.         ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     

3.         ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ

4.         ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ   

5.         ΠΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΛΑΚΟΥ

Α. "Η ΣΑΛΑΚΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ"

1. ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ          

2. ΒΙΕΡΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

3. ΖΟΥΓΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  

4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ    

5. ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ    

6. ΠΛΑΤΕΛΛΑΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       

7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ    

8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ


Β. "ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ"

1. ΑΓΡΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ     

2. ΚΑΨΟΥΛΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

3. ΤΡΟΥΛΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         

4. ΖΩΡΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       

5. ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΡΩΝΗΣ

"ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΣΟΡΩΝΗΣ"

1. ΚΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 

2. ΚΥΡΜΙΧΑΛΗ ΛΟΥΚΙΑ - ΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ    

3. ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    

4. ΠΙΠΙΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΩΝ

Α. "Για τις Φάνες, για το ΣΥΝΟΛΟ, ώρα αλλαγής"

1. ΓΚΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   

2. ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ    

3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ             

4. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

5. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 

Β. "ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ"

1. ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        

2. ΜΠΑΡΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   

3. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ          

4. ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

5. ΧΟΥΡΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


Γ. "ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΩΝ ΦΑΝΩΝ"

1. ΑΓΡΥΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΡΙΝΟΥ         

2. ΚΟΜΙΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 

3. ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       

4. ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ    

5. ΣΚΛΑΒΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΙΩΝ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΘΟΥ

"ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ"

1. ΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

2. ΓΕΡΟΚΟΥΝΑ ΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ          

3. ΕΛΛΗΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ          

4. ΚΑΝΥΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

5. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     

6. ΜΕΛΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         

7. ΞΥΠΟΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       

8. ΣΩΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΕΡΜΩΝ

"ΕΝΩΣΗ ΛΑΕΡΜΩΝ"

1. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΑΒΒΑ   

2. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΙΛΗΜΩΝΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          

3. ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ         

4. ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         

5. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΡΔΟΥ

Α. "Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΛΑΡΔΟΣ"

1. ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           

2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ     

3. ΚΑΜΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ          

4. ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗ ΦΛΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ        

5. METULLARI LOUISE του STEVEN
 

Β. "ΠΡΩΤΑ Η ΛΑΡΔΟΣ ΜΑΣ"

1. ΑΓΡΙΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ      

2. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       

3. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4. ΚΟΥΚΟΥΒΑΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ        

5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

6. ΠΑΧΟΥ ΣΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΡΓΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. WINSER KAY του JAMES
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΟΥ

Α. "ΛΙΝΔΙΩΝ ΩΡΑ ΕΛΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ"

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΟΣΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ        

3. ΔΙΑΚΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ  

4. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  

5. ΛΑΜΠΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ          

6. ΜΟΥΣΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ          

7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΝΕΣΣΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ          

8. ΠΡΑΣΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ
 

Β. "ΠΡΩΤΑ Η ΛΙΝΔΟΣ"

1. ΔΙΑΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ      

2. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΝΙΚΑ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ        

3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        

4. ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ  

5. ΚΟΝΤΟΤΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ        

6. MYERS NATALIE του CLIFFORD

7. ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ

8. ΦΟΥΡΤΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΩΝΟΣ

 "ΑΝΟΙΞΗ"

1. EDMONDS LORRAINE του ROBERT

2. ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ       

3. ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΛΟΥΚΑ

4. KOSTOVA IVELINA του TODOROVA

5. ΜΙΓΚΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

"ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ"

1. ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ     

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ       

3. ΠΑΤΡΑΚΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΟΝΤΟΣ          

4. ΠΟΚΚΙΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     

5. ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ

"ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟ ΜΑΣ" 

1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ     

2. ΚΟΥΓΚΡΑ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ    

3. ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ        

4. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ           

5. ΠΑΠΠΑ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ     

6. ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ     

7. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ  

8. ΧΕΙΡΑΚΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΤΙΟΥ

"ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΑΤΙΟΥ"

1. ΚΑΛΑΠΟΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ      

2. ΛΑΧΑΝΙΑΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      

3. ΜΕΓΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ         

4. ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ       

5. ΨΕΛΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

"ΤΟ ΓΕΝΝΑΔΙ ΜΠΡΟΣΤΑ"

1. ΑΚΚΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   

2. ΜΑΚΡΥΛΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ         

3. ΜΑΝΙΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ        

4. ΜΗΝΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           

5. ΠΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ        

6.  ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ     

7. ΨΑΓΡΕΛΛΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

Α. "ΚΑΤΤΑΒΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ"

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΖΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΧΑΛΗΛ του ΑΛΗ 

3. ΖΑΝΝΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4. ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         

5. ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ           

6. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ       

7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ          

8. ΡΙΖΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
 

Β. "ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΚΑΤΤΑΒΙΑ" 

1. ΑΓΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ -      ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        

3. ΖΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΗΣ του ΧΑΛΗΛ          

4. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  

5. ΚΟΛΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      

6. ΚΟΥΦΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  

7. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    

8. ΤΑΝΤΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ (ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΦΙΛΙΑΣ

Το συνδυασμό "ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΦΥΛΙΑΣ" άνευ εμβλήματος,  του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω: 

1. ΜΑΚΙΑΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ      

2. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ          

3. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ           

4. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ           

5. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ - ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

Α. "ΑΛΜΑ ΠΡΟΟΔΟΥ" 

1. ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ     

2. ΖΕΡΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  

3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      

4. ΠΗΔΙΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ   

5. ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ 

6. ΦΡΟΥΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ


Β. "ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΑΜΑΤΡΙΑ ΜΑΣ"

1. ΚΑΛΛΙΣΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ - ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΑΒΒΑ           

2. ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ       

3. ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ           

4. ΛΟΛΑΚΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ      

5. ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           

6. ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

7. ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ           

8. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Α. "ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ"

1. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  

2. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΑΝΤΑΜΣ του ΜΙΧΑΗΛ       

3. ΚΥΡΛΗ - ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     

4. ΜΑΡΜΑΡΟΚΟΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ     

5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΤΣΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ        

6. ΣΤΑΥΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ  

7. ΤΡΙΚΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ           

8. ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 

Β. "ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ"

1. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          

2. ΚΑΛΟΠΕΤΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ          

3. ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ       

4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ          

6. ΤΣΑΛΩΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ       

7. ΤΣΑΛΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      

8. ΤΥΜΠΑΝΑΡΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Α. "ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑΣΤΗ"   

1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΛΕΡΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ  

3. ΜΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ          

4. ΤΑΚΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ       

5. ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ      

6. ΤΣΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ         

7. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ


Β. "ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑΣΤΗ"

1. ΔΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ     

2. ΖΑΪΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ         

3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ        

4. ΜΟΥΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ  

5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ    

6. ΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ          

7. ΣΜΑΡΑΓΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ    

8. ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ        

9. ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗ ΖΩΟΠΗΓΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        

10. ΤΣΙΜΕΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         

11. ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΠΡΙ) του ΜΙΧΑΗΛ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Α. "ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΡΙΤΣΑ ΜΑΣ"   

1. ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ         

2. ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         

3. ΛΟΡΕΝΖΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ 

4. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ         

5. ΜΠΙΛΙΑΣ ΘΑΡΡΕΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ        

6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ       

7. ΦΥΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ
 

Β. "ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ"           

1. ΖΕΡΒΟΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 

2. ΚΑΡΑΛΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ     

3. ΛΟΛΑΚΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ    

4. ΜΗΛΙΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ

5. ΜΠΙΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    

6. ΣΟΚΟΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ        

7. ΤΣΑΒΑΡΗ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

"ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ ΜΑΣ"

1. ΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         

2. ΜΕΣΤΟΥΣΑΚΗ - ΑΡΦΑΡΑ ΗΛΕΚΤΡΑ - ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          

3. ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    

4. ΝΕΣΦΥΓΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ     

5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΤΑΛΕΟΝΤΟΣ           

6. ΠΑΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ       

7. ΠΟΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     

8. ΣΑΡΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ          

9. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        

10. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Α. "ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΣΤΙΔΑ ΜΑΣ" 

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       

2. ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ           

3. ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ   

4. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΙΚΗ) του ΜΙΧΑΗΛ

5.  ΚΡΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ  

6. ΜΑΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ    

7. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
 

Β. "ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ" 

1. ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ - ΠΑΤΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ     

2.  ΚΟΣΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΑΪΚ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      

3. ΚΥΖΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ          

4. ΜΟΡΦΩΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ           

5. ΜΟΣΧΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΤΗΒ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ   

6. ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ         

7. ΦΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ

Α. "ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΔΟ ΜΑΣ"     

1. ΓΑΛΟΥΖΗΣ ΜΙΚΕΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ         

2. ΓΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ    

3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

4. ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                   

5.  ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΖΙΩΓΟΥ ΜΑΝΘΑ του ΦΩΤΙΟΥ      

7. ΙΝΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    

8. ΚΑΛΑΦΑΤΑ ΜΕΒΛΟΥΝΤΕ (ΕΜΥ) του ΜΟΥΣΤΑΦΑ      

9. ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  

10. ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ - ΑΡΝΙΤΑΛΛΗ ΧΡΥΣΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     

11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ    

12. ΛΟΪΖΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ     

13. ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

14. ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ         

15. ΜΑΝΩΛΑΚΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ          

16. ΜΠΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ          

17. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

18. ΝΤΙΝΟΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ        

19. ΝΤΟΓΚΟΥΣ ΙΜΠΡΑΗΜ του ΟΡΧΑΝ        

20. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ   

21. ΡΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ      

22. ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ    

23. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ
 

Β. "ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΡΟΔΙΩΝ ΟΡΑΜΑ" 

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ          

2. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

3. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 

4. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ     

5. ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ - ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

6. ΚΟΜΙΝΑΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        

7. ΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ        

8. ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  

9. ΜΑΛΛΙΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ         

11. ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ         

12. ΜΠΟΝΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ    

13. ΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ         

14. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ      

15. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΗΝΑ    

16. ΠΑΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

17. ΠΕΤΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    

18. ΠΟΝΗΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         

19. ΠΟΡΤΣΕΛΛΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΙΤΟ        

20. ΣΤΕΡΓΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             

21. ΣΦΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      

22. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

* ΔΕΝ ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τον υποψήφιο σύμβουλο της Κοινότητας Ρόδου της Δημοτικής Ενότητας του Δήμου Ρόδου με το συνδυασμό "ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΡΟΔΙΩΝ ΟΡΑΜΑ" Ηλία Σωτηράκη του Μιχαήλ.
 

Γ. "ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ"

1. ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΗΛΙΑ  

2. ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        

3. ΔΗΜΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    

4. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ            

5. ΚΙΑΜΑΛΗ - ΚΟΛΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΙΡΕΝΤΙΝ     

6. ΚΟΥΜΠΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ           

7. ΚΟΥΤΟΥΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ         

8. ΚΟΥΦΟΜΑΝΩΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ          

9. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      

10. ΜΑΣ ΥΒΟΝΗ - ΕΛΙΑΝΑ - ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 

11. ΜΕΛΛΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ         

12. ΜΠΑΡΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   

13. ΜΠΕΛΙΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ          

14. ΟΣΜΑΝΤΖΙΚ ΖΑΔΕ ΜΕΧΜΕΤ του ΙΛΤΕΡ           

15. ΠΙΧΙΒΕ ΓΙΟΥΣΟΥΦ του ΙΜΠΡΑΗΜ          

16. ΠΟΠΟΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΑΓΙΑ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ       

17.  ΡΟΪΛΙΔΟΥ - ΤΣΙΤΣΟΥΛΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ        

18. ΣΤΑΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΡΟΥΣΣΟΥ        

19. ΤΟΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ         

20. ΤΡΕΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ     

21. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ     

22. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 

23. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινοτήτων κάτω των 300 κατοίκων του Δήμου Ρόδου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ

Α. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ

1. ΘΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   

2. ΚΟΝΙΣΣΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 

Β. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΑΝΩΝ  

1.  ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΑΛΕΟΝΤΟΣ  

2. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ           
 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ           

1. ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 

2. ΠΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

Α. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΝΙΘΑΣ

ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΘΩΜΑ
 

Β. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΣΤΡΙΟΥ  

1. ΒΟΥΚΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ         

2. ΚΑΖΩΝΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
 

Γ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΧΑΝΙΑΣ                       

1. ΖΕΡΒΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ         

2. ΜΑΚΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ      

3. ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΗΝΑΓΟΡΑ
 

Δ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑΝΑΓΡΟΥ  

1. ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ

2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ           

3. ΜΙΧΑΗΛ ΘΩΜΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ


Δήμος Καρπάθου

Συνδυασμοί Κοινοτήτων άνω των 300 κατοίκων του Δήμου Καρπάθου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΕΡΙΟΥ

"ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

1. ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        

2. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        

3. ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΕΡΙΚΛΗ 

4. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ      

5. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         

6. ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΚΑΣΑΣ

Α. "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΡΚΑΣΑΣ" 

1. ΛΥΡΙΣΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ 

3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΝΤΖΥ) του ΜΙΧΑΗΛ          

4. ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         

5. ΠΙΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        

6. ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΜΗΝΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ       
 

Β. "ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΕΑ ΑΡΧΗ"

1.  ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ       

2. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ        

3.  ΜΑΣΤΡΟΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΠΙΤΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ      

4. ΜΗΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ      

5. ΜΟΣΤΡΗ - ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  

6. ΠΡΟΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         

7. ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ        
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Α. "ΠΗΓΑΔΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΠΟΛΗ"

1. ΒΙΤΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ     

2. ΒΙΤΩΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. JACOBUS ESMERALDA MARCELINA του ROBERT

4. ΚΟΥΤΟΛΟ ΦΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ  

5. ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΦΛΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       

6. ΝΙΚΟΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤΑ του ΜΙΧΑΛΗ          

7. ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   

8. ΣΕΒΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ    

9. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           

10.  ΧΗΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΧΑΡΡΥ       

11. ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΗΛΙΑ       
                

Β. "ΠΗΓΑΔΙΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ"

1. ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ        

2. ΓΚΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ          

3. ΔΙΑΚΟΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

4. ΕΞΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        

5. ΜΠΕΡΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ        

6.  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ      

7. ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ       

8. ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 

9. ΧΑΛΚΙΑ ΕΙΡΗΝΗ - ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΣΑΡΡΗ    

10. ΧΑΤΖΗΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ       
               

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΝΕΤΩΝ

Το συνδυασμό "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΝΕΤΩΝ" άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΗΝΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           

2. ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ          

3. ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ         

4. ΟΘΕΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ          

5. ΣΠΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        
 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

Α. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ" 

1. ΚΑΡΑΜΗΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  

2. ΜΑΛΤΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΝΙΚΗΤΑ 

3. ΝΟΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   

4.  ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

5. SCHUMACHER - MARGETIS ELKE - DORIS του MANFRED          

6. ΦΑΝΤΑ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      

7. ΧΑΛΚΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           
 

Β. "ΤΟ ΜΕΣΟΧΩΡΙ ΑΛΛΑΖΕΙ" 

1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ    

2. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΑΦΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΣΑΜΑΡΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ      

6. ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ      

7. ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ          
 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΛΥΜΠΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΛΥΜΠΟΥ

Α. Το συνδυασμό "ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΤΩΝ" άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

1.     ΚΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.     ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΟΜΙΚΟΥ          

3.     ΛΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

4.     ΜΗΝΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ    

5.     ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6.     ΧΑΤΖΗΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          

7.     ΧΗΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

8.     ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΜΥΡΟΦΟΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ


Β. "ΟΛΥΜΠΟΣ - ΔΙΑΦΑΝΙ" 

2.     ΛΙΟΡΕΪΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3.     ΜΑΚΡΥΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           

4.     ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ      

5.     ΟΡΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           

6.     ΠΑΡΑΓΥΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   

7.     ΦΟΥΡΤΙΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ         

8.     ΧΗΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΔΡΕΑ

 

Υποψηφίοι πρόεδροι Κοινοτήτων κάτω των 300 κατοίκων του Δήμου Καρπάθου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Α. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΩΛΑΔΑΣ

ΛΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Β. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΘΟΥΣ

ΧΑΨΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ     


Γ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΩΝ    

ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  


Δ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΟΩΝ

1.  ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2.  ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ


Δήμος Τήλου

Υποψήφιοι συνδυασμοί Κοινοτήτων άνω των 300 κατοίκων του Δήμου Τήλου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΙΩΝ

Α. “ΤΗΛΟΣ ΜΑΖΙ - ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ”

1. ΚΟΥΜΠΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ      

2. ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ        

3. ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ          

4. ΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         

5. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   

6. ΦΟΥΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 

7. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΥΛΟΥ      
 

Β. "ΤΗΛΟΣ ΝΕΑ ΠΝΟΗ" 

1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

2. ΛΑΡΔΟΥΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ      

3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

4. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       

5. ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΠΙΠΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ           


Υποψμοήφιοι πρόεδροι Κοινοτήτων κάτω των 300 κατοίκων του Δήμου Τήλου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

1. ΓΙΑΝΝΟΥΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ    

2. ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ   

3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ      

4. ΚΟΥΜΠΑΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ         

5. ΤΣΑΚΚΙΡΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ