Οι εφορευτικές επιτροπές  σε Σύμη, Τήλο, Χάλκη, Κάσο και Καστελόριζο

Ορίστηκαν τα μέλη των εφορευτικών επιτροπών στα νησιά Σύμη, Τήλο, Χάλκη, Κάσο και Καστελόριζο.
Συγκεκριμένα ανά τμήμα, τα μέλη των εφορευτικών επιτροπών είναι:

ΔΗΜΟΣ ΣΥΜΗΣ
400o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ

Τακτικοί
1. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟY
2. ΒΙΤΩΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
4. ΓΥΛΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΓΑΠΗΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΥΠΑΠΑΝΤΗ του ΤΑΣΟY
3. ΑΡΤΙΚΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΑΓΗΣΙΛΑΟY
4. ΒΥΖΕΝΤΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY

401o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ

Τακτικοί
1. ΖΟΥΡΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΖΟΥΡΟΥΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΚΑΛΑΦΑΤΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΗΤΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΖΑΝΝΗ ΑΛΕΜΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
2. ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
3. ΖΕΡΒΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

402o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ

Τακτικοί
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΤΣΙΛΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΝΙΚΗΤΑ
3. ΚΕΦΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΙΚΗΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

403o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ

Τακτικοί
1. ΚΟΥΓΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟY
2. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ
3. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΣΤΑΥΡΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΡΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟY
2. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
3. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ
4. ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΗΤΑ

404o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ

Τακτικοί
1. ΚΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
3. ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟY
4. ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

Αναπληρωματικοί
1.  ΚΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΜΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΑΝΙΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΜΑΝΩΛΕΣΚΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΑΓΑΠΗΤΟY

405o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ

Τακτικοί
1. ΜΕΓΑΛΟΥΔΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΜΙΣΣΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
3. ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΣΟΦΙ του ΑΓΓΕΛΟY
4. ΜΠΑΝΦΗΛΝΤ ΙΑΣΩΝ του ΤΖΕΦΡΥ ΑΡΘΟΥΡΟY-ΜΠΟΥΛΕΡ

Αναπληρωματικοί
1) ΜΙΓΚΛΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΗΛΙΑ
2) ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΛΗΜΗ
3) ΜΟΡΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ
4) ΜΠΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY

406o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ

Τακτικοί
1. ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
3. ΝΙΚΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4) ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΑΡΚΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΝΙΚΟΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΟΘΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΖΩΝ
4. ΠΑΤΑΤΟΥ ΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

407o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ

Τακτικοί
1. ΠΕΡΟΥΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΠΟΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
3. ΣΙΒΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

Αναπληρωματικοί
1.  ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΣΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟU

408o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ

Τακτικοί
1. ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ
2. ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΤΣΟΥΒΑΛΛΑ ΖΩΟΠΗΓΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΤΣΑΒΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ
2.. ΤΣΑΚΚΙΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΣΑΚΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΤΣΑΟΥΣΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΦΩΤΙΟY

409o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ

Τακτικοί
1. ΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΧΑΛΚΙΤΟΥ  ΕΛΙΚΟΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ,
3. ΧΑΣΚΑ ΑΛΚΜΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΦΩΤΑΡΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΧΑΡΙΤΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
3. ΧΑΣΑΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY)
4. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟY

ΔΗΜΟΣ ΤΗΛΟΥ
410o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Τήλου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΜΕΓΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΜΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΚΑΤΡΗ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΓΚΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΚΟΥΜΠΑΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΑΥΛΟY
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY

410o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Τήλου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΜΕΓΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΜΜΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΚΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ
4. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΜΜΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
4. ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΑΛΟΥΔΗ

411o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Τήλου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΛΙΒΑΔΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΛΟΥΚΑΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟY
2.  ΜΑΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3) ΡΗΓΑ ΚΛΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4) ΡΟΥΜΠΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΚΟΥΦΟΜΑΝΩΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΗΛΙΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

411o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Τήλου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΛΙΒΑΔΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
2. ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑ
 
Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΛΙΟY
2. ΠΙΕΤΡΙ ΜΑΡΙΝΕΛΑ του ΠΑΛ
3. ΡΩΜΑΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΤΙΜΟΛΕΩΝΤΑ
4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΣ XAΛΚΗΣ
412o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Χάλκης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΧΑΛΚΗΣ

Τακτικοί
1. ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΙΡΗ του ΝΙΚΟΥ
2. ΚΑΝΑΒΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΚΟΤΣΑΚΗ ΝΙΟΒΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΓΑΛΑΝΤΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΔΕΠΟΥΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΖΑΜΠΕΤΟΥΛΑ ΧΑΖΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΤΑΧΑΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΛΙΑΛΙΟΣ ΖΩΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

413o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Χάλκης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΧΑΛΚΗΣ

Τακτικοί
1. ΠΑΝΑΓΗ ΜΠΕΝΕΝΤΕΤΤΑ του ΠΑΝΑΓΗ
2. ΡΗΓΑ ΦΙΛΙΤΣΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟY
3. ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΣΠΥΡΟY
4. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΓΡΙΠΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΣΦΥΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΟΝΥ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΦΕΡΤΕΚΛΗ ΡΟΝΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ


ΔΗΜΟΣ Ηρωικής Νήσου Κάσου
112o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ηρωικής Νήσου Κάσου ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΚΑΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΝΔΡΟΥΛΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΣΗΜΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ,
4.  ΔΟΥΛΦΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
1) ΑΛΒΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2) ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΛΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3) ΒΕΛΟΥΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΜΑΡΤΙΝΟΥ
4) ΓΛΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ


113o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ηρωικής Νήσου Κάσου ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΚΑΣΟΥ
Τακτικοί
1. ΖΑΓΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΕΙΝΟY
2. ΖΑΓΟΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΦΩΤΕΙΝΟY
3. ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΚΟY
4. ΚΑΡΠΑΘΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΖΕΡΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΖΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΗΤΑ
3. ΗΛΙΑΚΩΣΤΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟY
4. ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY

114o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ηρωικής Νήσου Κάσου ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΚΑΣΟΥ
Τακτικοί
1.  ΚΟΥΤΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2.  ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
4. ΜΑΡΙΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΩΣΤΑΡΑ ΔΙΚΑΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΛΑΖΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΛΑΘΟΥΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΜΑΙΚ
4. ΜΑΣΤΡΟΜΑΝΩΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

115o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ηρωικής Νήσου Κάσου ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΚΑΣΟΥ
Τακτικοί
1) ΞΥΔΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΗΝΑ
2) ΞΥΔΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΗΝΑ
3) ΠΕΠΗ ΜΑΓΚΑΦΟΥΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4) ΠΙΠΙΝΟΥ ΘΕΚΛΑ του ΜΟΡΦΩΠΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΠΑΡΑΛΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΕΡΣΕΛΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY

116o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ηρωικής Νήσου Κάσου ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΚΑΣΟΥ
Τακτικοί
1. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΘΕΚΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΣΟΦΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΟΥΣΟΥΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΗΛΙΑ
4. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1.  ΣΕΒΑΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
2. ΣΟΦΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΗΤΑ
4. ΧΑΛΚΙΑΔΗ ΜΑΡΙΚΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY

ΔΗΜΟΣ Μεγίστης
183o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Μεγίστης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΜΕΓΙΣΤΗΣ

Τακτικοί
1. ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟY
2. ΙΑΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΣΤΑ
3. ΚΑΡΥΔΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟY
2. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟY
3. ΚΟΝΤΟΥΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΙΣΙΑ του ΠΑΥΛΟY

184o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Μεγίστης
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΜΕΓΙΣΤΗΣ

Τακτικοί
1. ΜΙΣΟΜΙΚΕ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΡΑΦΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
3. ΡΑΦΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
4. ΤΥΡΕΛΛ ΑΛΙΣΟΝ του ΤΙΜΟΘΥ ΓΟΥΑΙΤ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΙΣΟΜΙΚΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
2. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝA
3. ΡΑΦΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟY
4. ΡΑΦΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ