Οι εφορευτικές επιτροπές στην Κάρπαθο

Ορίστηκαν τα μέλη των εφορευτικών επιτροπών στην Κάρπαθο.  Συγκεκριμένα ανά τμήμα, τα μέλη των εφορευτικών επιτροπών είναι:
ΔΗΜΟΣ ΚαρπΑθου
91o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΙΜΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΙΑΚΟΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΔΙΑΚΟΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΗΝΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΜΑΝΕΖΗ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΒΙΤΩΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΔΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΟΓΟΘΕΤΗ

91o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΑΜΑΝΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΑΣΠΡΟΜΑΤΗ ΝΤΟΡΙΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΓΙΑΛΙΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΑΣΠΡΟΜΜΑΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

92o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΙΛΑ ΑΝΤΕΛΙΝΑ του ΒΑΣΙΛ
3. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΙΩΑΝΝΗ  

Αναπληρωματικοί
1. ΖΑΒΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ
2. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΛΑΘΟΥΡΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΗΛΙΑ
4. ΛΕΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΜΗΝΑ

92o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
 Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΖΟΥΛΟΥΦΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΚΑΖΗΛΙΕΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΖΗΛΙΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟY
2. ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
3. ΚΑΡΑΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚOY
4. ΚΕΛΛΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

93o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΛΥΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ
2. ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΑΜΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΥΛΟY
4. ΝΙΟΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΝΙΟΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

93o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
2. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY
3. ΜΑΡΓΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ
4. ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΛΩΛΗ ΜΙΛΙΤΣΑ του ΓΙΩΡΓΟY
3. ΜΑΓΡΙΠΛΗ ΑΝΝΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
4. ΜΑΛΟΦΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

94o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY
4. ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΟΥΜΕΡΟΣΚΙ ΣΑΜΠΕΤΙΝ του ΕΝΒΕΡ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
3. ΠΑΧΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY

94o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ

Τακτικοί
1.  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΚΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΩΜΑ
3. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΣΕΒΔΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟY
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
3. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΠΑΧΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΣΕΝΙΟY

95o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΤΟΥΡΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟY
3. ΧΑΛΚΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΤΑΜΠΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΟΜΙΚΟY
3. ΤΟΥΡΛΑ ΧΑΙΔΙΤΣΑ του ΑΛΕΚΟY
4. ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΦΙΛΟΘΕΗ του ΑΝΔΡΕΑ

95o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
 Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
2. ΤΣΙΓΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΦΕΛΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΧΑΤΖΗΚΟΥΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΤΖΩΡΤΖΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΤΣΙΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟY
3. ΦΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΙΑΝΝΗ
4. ΧΑΤΖΗΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

96o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΑΠΕΡΙΟΥ

Τακτικοί
1. ΔΡΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟ
3. ΜΠΕΡΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟY
4. ΜΠΟΚΙΝΟ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΡΑΛΦ ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1.  ΔΙΑΚΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΛΥΡΙΣΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΜΙΚΡΟΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΣ ΚΩΣΤΗΣ του ΜΗΝΑ

96o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΑΠΕΡΙΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΖΑΡΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3.ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΜΙΚΡΟΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΙΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΑΚΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ
4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY

97o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΑΠΕΡΙΟΥ
Τακτικοί
1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΗΓΟΠΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΗΛΙΑ
Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΧΟΥΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΠΕΛΕΓΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
3. ΠΕΠΕΛΑΣΙ ΓΚΕΡΙ του ΙΛΟ
4. ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

97o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΑΠΕΡΙΟΥ

Τακτικοί
1. ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΡΗΓΟΠΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΗ
4. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΝΙΟΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

98o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΑΡΚΑΣΑΣ

Τακτικοί
1. ΚΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΚΑΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΜΑΝΑΡΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY
4. ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOY

Αναπληρωματικοί
1. ΓΕΡΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY

98o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΑΡΚΑΣΑΣ

Τακτικοί
1. ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΑΣΠΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΗΝΑ
4. ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΕΜΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
2. ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

99o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΑΡΚΑΣΑΣ

Τακτικοί
1. ΠΕΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΗΝΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΙΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟY
2. ΠΥΛΙΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

99o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΑΡΚΑΣΑΣ

Τακτικοί
1. ΝΟΥΑΡΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
3. ΠΙΤΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Αναπληρωματικοί
1. ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΥΛΙΑΡΗ ΤΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟY
3. ΦΡΑΓΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΗΝΑ

100o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΒΩΛΑΔΑΣ
Τακτικοί
1. ΑΝΝΟΥΣΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΚΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟY
3. ΚΩΣΤΗ ΖΩΗ του ΜΗΝΑ
4. ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΣΗΜΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
2. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

100o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΒΩΛΑΔΑΣ

Τακτικοί
1. ΓΙΑΚΑΜΟΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΕΛ ΜΑΝΤΥΟΥΝΙ ΛΑΙΛΑ του ΛΑΡΜΠΙ
3. ΖΑΒΟΛΑΣ ΜΗΝΑΣ του ΗΛΙΑ
4. ΧΡΥΣΑΦΙΝΗ ΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
2. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΗΛΕΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

101o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΣΠΟΩΝ

Τακτικοί
1. ΔΑΝΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΔΙΑΚΟΜΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΠΙΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΚΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
4. ΧΑΛΚΙΑ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ του ΜΗΝΑ

101o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΣΠΟΩΝ

Τακτικοί
1. ΛΙΓΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΜΗΛΟ ΛΟΡΕΤΑ του ΣΤΑΥΡΟY
3. ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΕΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΧΑΛΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΔΙΑΚΟΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΡΗΓΟΠΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΣΙΣΑΜΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY

102o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΟΘΟΥΣ
Τακτικοί
1. ΑΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΗΝΑ
2. ΕΠΙΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΙΚ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΗΛΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΛΑΓΩΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΗΝΑ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΩΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΛΑΓΩΝΙΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
4. ΛΥΡΙΣΤΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

103o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΟΘΟΥΣ

Τακτικοί
1.  ΤΣΑΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΗΝΑ
2. ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΧΑΨΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΧΑΨΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΑΣΣΑΡΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟY
4. ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ

103o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΟΘΟΥΣ

Τακτικοί
1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΤΣΟΥΓΚΡΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟY
3. ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΣΚΟΥΛΛΟΥ ΦΡΑΓΚΙΤΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΧΙΩΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

104o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΡΑΜΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΛΥΤΟΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΑΛΤΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΝΙΚΗΤΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΔΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY

105o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
 ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

Τακτικοί
1. ΡΕΙΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΡΕΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΖΑΧΑΡΙΑ
4. ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΝΟΤΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΣΑΡΡΗ ΤΖΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΣΑΡΡΗΣ ΤΖΟΡΝΤΑΝ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

106o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΜΕΝΕΤΩΝ

Τακτικοί
1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΟΥΡΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΗΛΙΑ
3. ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΖΑΒΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ
3. ΚΑΤΩΓΥΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

106o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΜΕΝΕΤΩΝ

Τακτικοί
1. ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΝΙΚΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟY
2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΠΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΠΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΓΙΑΛΙΖΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΚΟΥΤΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY

107o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΜΕΝΕΤΩΝ

Τακτικοί
1. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΣΑΚΕΛΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΕΒΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΠΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΟΘΕΙΤΗ ΠΑΝΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΡΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

107o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΜΕΝΕΤΩΝ

Τακτικοί
1. ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΗΝΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΡΟΥΣΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΣΑΚΕΛΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

108o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΠΥΛΩΝ

Τακτικοί
1. ΛΑΧΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΣΤΡΟΛΕΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΜΑΣΤΡΟΛΕΩΝ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΗΛΙΑ
4. ΦΟΥΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

108o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΠΥΛΩΝ

Τακτικοί
1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΘΕΤΕΚΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΣΑΚΕΛΛΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΦΟΥΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΡΗΣΤΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΜΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY

109o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου ΕΝΙΑΙΟ - Ε.Δ. ΟΛΥΜΠΟΥ
Τακτικοί
1. ΑΝΤΙΜΙΣΙΑΡΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΖΟΥΛΟΥΦΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΚΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
2. ΚΑΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY
3. ΚΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΛΕΝΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

110o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΟΛΥΜΠΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΗΝΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΠΑΛΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΤΣΑΠΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΟΜΝΗΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΛΙΠΟY
3. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

110o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - Ε.Δ. ΟΛΥΜΠΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΑΡΟΥΚΛΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΝΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΛΑΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΗΝΑ
2. ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΗΝΑ
3. ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY

111o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Α' ΤΜΗΜΑ - (ΔΙΑΦΑΝΙ)

Τακτικοί
1. ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΝΙΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΓΑΠΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

111o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Β' ΤΜΗΜΑ - (ΔΙΑΦΑΝΙ)

Τακτικοί
1. ΝΙΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΦΟΥΡΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ ΦΟΥΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΧΗΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΙΟΥΤΛΟΥ ΖΩΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΠΑΡΑΓΥΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ