Οι εφορευτικές επιτροπές στην πόλη της Ρόδου

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μελών που θα απαρτίζουν τις εφορευτικές επιτροπές των εκλογικών τμημάτων της περιοχής μας στις εκλογές της 7ης Ιουλίου.
Πράγματι χθες πραγματοποιήθηκε συνεδρίαση στο Πρωτοδικείο της Ρόδου, κατά τη διάρκεια της οποίας επικυρώθηκαν τα ονόματα που κληρώθηκαν από το υπουργείο Εσωτερικών και αφορούν τα τακτικά και αναπληρωματικά μέλη που απαρτίζουν τις εφορευτικές επιτροπές των εκλογικών τμημάτων της περιοχής του Πρωτοδικείου της Ρόδου.
Ειδικότερα, τα μέλη των επιτροπών αυτών σε ό,τι αφορά τα 77 εκλογικά τμήματα της πόλεως Ρόδου έχουν ως εξής:
 
289o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου  
1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΑΜΥΓΔΑΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΑΝΑΜΟΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του  ΗΛΙΑΣ

Αναπληρωματικοί
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΝΑΜΟΥΡΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΠΕΤΡΟΥ
ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ

290o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΒΙΝΤΙΜΗ ΧΟΥΣΕΙΝ του  ΕΜΙΝ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΕΜΕΛΗΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΓΑΛΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΣΤΕΛΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΒΡΕΤΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΣΤΕΡΓΟY
ΓΑΛΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΣΤΕΦΑΝΟY
ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY

291o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του  ΝΕΚΤΑΡΙΟY ΠΑΣΧΑΛΗ
ΕΛΕΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΖΑΜΠΕΛΛΗ ΕΙΟΥΠ του  ΜΕΧΜΕΤ ΜΑΧΜΟΥΤ


Αναπληρωματικοί
ΔΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟY
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του  ΙΩΑΝΝΗΣ
 ΖΑΓΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΠΛΟΥΤΩΝ

292o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου  
1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΖΕΡΕΜΕ ΑΝΝΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΒΙΚΤΩΡ
ΚΑΛΩΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΜΠΙΣΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

293o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΤΣΙΛΗ ΗΛΙΑΝΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΤΣΙΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΙΠΗ ΑΘΗΝΑ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΚΑΤΣΙΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ

294o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου -
1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΕΝΕΝΟΥΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΧΑΡΤΟΦΙΛΗ
ΚΕΦΑΛΑ ΚΥΠΡΙΑΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΝΤΟΥΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΛΤΙΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛΗΜΕΝΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΗΛΙΑ
ΚΟΤΛΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΥΦΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

295o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου -
1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΛΥΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΡΙΝΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΑΜΑΛΙΑ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΙΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΙΓΚΛΗ ΑΘΗΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΙΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

296o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου -
1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΝΤΑΑΝ ΜΥΡΙΑΜ του ΒΑΡΟΥΧ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΚΟΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Αναπληρωματικοί
ΞΑΝΘΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΑΚΙΛΑ
ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΛΕΧΑΝΤΡΟ του ΝΙΚΗΤΑ
ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

297o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΣΤΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
ΤΕΖΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΔΡΟΣΟΥ
ΤΖΙΟΥΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΙΓΚΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΧΗΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΨΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


298o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου -
2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΑΜΙΛΕΡ ΣΕΙΑΝ του ΧΑΛΙΛ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΓΙΛΑΡ ΓΟΥΑΛΤΕΡ του ΓΟΥΑΛΤΕΡΙΟ
ΑΡΦΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΓΕΡΟΝΤΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του  ΝΙΚΗΤΑ
 

299o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου -
2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΓΕΩΡΓΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΔΙΑΚΟΥ ΒΑΛΣΑΜΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΔΟΥΒΑΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΖΑΡΜΠΑΛΑ ΚΛΑΡΑ του ΤΑΛΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΓΕΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΓΟΝΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του  ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του  ΘΕΟΧΑΡΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


300o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου -
2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΑΔΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΒΕΛΗ ΧΟΥΣΕΙΝ του ΑΧΜΕΤ ΤΑΙΦΟΥΝ
ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του  ΠΑΥΛΟΥ
ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΑΙΡΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

301o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου -
 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΛΩΝΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΜΙΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΑΝΔΡΕΑ
ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΖΜΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ
ΚΟΡΟ ΜΠΡΟΥΝΙΛΝΤΟ του ΜΠΕΣΝΙΚ
ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

302o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΥΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΡΜΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΡΚΑΔΙΟΥ
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

303o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου -
2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΛΥΒΙΔΙΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΓΚΑΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΑΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΝΤΕΣΠΙ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ

304o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου  
2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΕΛΝΤΕΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΕΝΤΕΛΕ ΤΖΑΝ του ΣΙΑΜΠΑΝ
ΜΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΡΑΣΛΗ ΡΑΧΙΤ του ΜΕΧΜΕΤ
ΜΑΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΟΡΑΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΜΠΑΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

305o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου  
2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΝΤΕΛΕΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΥΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΛ του ΧΑΜΝΤΗ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΜΙΝΩΑ

Αναπληρωματικοί
ΝΟΜΙΚΟΥ ΝΟΜΙΚΟΣ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΕΣΤΩΡ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
306o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΠΑΤΡΟΥ ΞΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΕΡΣΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΡΕΣΙΤΑΚΗ ΙΝΑΓΕΤ του ΜΟΥΡΑΤ
ΣΑΡΡΗ ΟΛΓΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΤΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

307o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΟΠΟΛΙΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΡΙΤΩΝΟΣ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΕΡΕΠΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΣΟΙΧΑΝ ΧΑΛΙΝΤΕ του ΕΣΡΕΦ ΑΒΝΗ
ΣΟΥΛΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΖΟΥΛΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

308o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΓΛΑΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΦΛΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΑ του ΠΑΡΙ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΣΟΦΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΙΩΣΗΦ,
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΧΡΗΣΤΟΥ


309o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΓΙΑΚΟΜΠ ΜΑΡΓΚΙΤ του ΝΟΡΜΠΕΡΤ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

Αναπληρωματικοί
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
310o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΔΟΥΚΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Αναπληρωματικοί
ΓΚΟΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΑΒΕΛΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

311o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΚΕΣΕΡΤΖΗ ΝΕΡΓΚΙΣ του ΜΕΧΜΕΤ
ΚΟΖΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΚΟΖΑ ΦΑΙΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΜΠΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΤΑΛΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

312o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΛΕΦΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΦΑΙΔΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΙΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΛΟΥΛΟΥΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

313o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΜΕΛΕΞΕΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ
ΜΙΝΤΖΙΡΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΜΙΣΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΠΑΣΤΙΑΛΗ ΝΤΟΥΡΕΦΧΙΑΝ του ΣΕΡΙΦ
ΜΠΕΓΚΟΥ ΜΑΡΚ του ΝΤΡΕΤΣ

314o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΕΜΕΣ ΜΙΝΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝ
ΝΤΟΥΡΟΥΤΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΝΑΠΟΛΕΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΤΟΣ
ΝΤΑ ΣΙΛΒΑ ΙΡΕΝ του ΚΑΡΛΟΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤΟ
ΝΤΟΥΜΑΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

315o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΠΑΛΙΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΛΑΖΑΡ
ΠΑΝΑΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΖΗΣΗ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΙΚΑΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
316o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΕΤΑΛΑ ΜΙΣΕΛ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
ΠΡΕΒΕΝΤΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΡΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕΚΜΕΣΤΖΗ ΜΥΡΙΑΜ του ΦΑΙΚ ΣΑΝΤΙΚ
ΠΙΣΤΟΛΑ ΜΙΧΑΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

317o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΣΑΝΔΑΛΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΣΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΑΦΑΝΙ ΑΛΤΙΝ του ΓΙΩΡΓΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΡΟΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΟΔΙΤΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΑΠ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΒΑΓΙΑΝΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

318o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΟΜΙΚΟΥ
ΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΦΑΡΑ ΚΡΙΣΤΙ του ΦΩΤΟ
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΙΑΡΑΠ ΧΑΤΙΤΖΕ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ


319o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΑΛΒΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΜΕΡΙΚΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ
ΑΠΟΚΟΥΡΑΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΑΛΣΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΒΙΕΡΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΗΤΑ

320o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΠΕΤΡΕ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΓΡΙΣΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΓΑΛΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ


321o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΔΟΥΒΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΜΒΕΡ ΦΕΙΜΗ του ΣΑΛΗ
ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΗΛΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΒΑΣΙΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΝΙΚΗΤΑ
322o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΑΜΠΑΣΤΑΝΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
ΚΑΠΟΓΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΤΗ ΣΩΤΗΡΑΚΗ του ΣΤΑΥΡΟ

Αναπληρωματικοί
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΣΕΜΙ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΗΛΙΑ
ΚΑΣΣΑΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΤΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


323o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΤΣΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΙΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΡΕΤΑ ΒΛΑΣΗ του ΓΙΩΡΓΗ

Αναπληρωματικοί
ΚΑΤΣΟΓΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΡΝΤΑΛΛΙ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΣΣΙΩΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

324o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΛΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΥΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

325o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΛΙΑΡΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΜΑΝΩΛΑΚΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΡΚΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΙΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

326o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΜΠΑΚΑΛΟΥΜΑ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΝΙΛΣΣΟΝ ΕΒΑ του ΓΚΟΥΝΑ

Αναπληρωματικοί
ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΗΝΑ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

327o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΛΩΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΛΛΑΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  

328o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ ΦΑΛΚ του ΝΙΚΗΤΑ
ΡΗΓΑΣ ΝΟΜΙΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΡΟΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΡΩΣΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΛΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
ΡΙΖΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΡΟΔΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

329o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΣΑΝΤΖΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΥΡΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
ΣΙΕΧ ΤΑΝΕΡ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ
ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

330o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΟΥΝΤΑ ΑΡΕΤΗ του ΒΑΣΙΛΗ

Αναπληρωματικοί
ΤΖΑΦΕΡ ΖΑΔΕ ΙΖΑΝ του ΧΑΣΑΝ ΤΟΥΝΑΙ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

331o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΩΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΝΔΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΧΑΡΙΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

332o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΑΜΠΕΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
ΑΝΑΠΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΡΝΙΘΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΓΑΠΗΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΞΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

333o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΑΤΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ_ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΒΑΒΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΑΓΙΑΝΑΚΗΣ ΕΛΠΙΔΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΡΟΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΒΛΑΧΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

334o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΓΑΛΟΥΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
ΓΟΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΓΡΑΜΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΓΚΙΜ

Αναπληρωματικοί
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ  
ΓΙΩΡΓΑ ΥΠΑΠΑΝΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΙΩΡΓΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
ΓΚΙΚΑ ΚΕΣΙΑΝΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ

335o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΜΙΡ ΑΛΗ ΝΙΚΙΑΡ του ΑΜΠΙΔΙΝ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΦΗΣ του ΣΑΧΙΜ
ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

336o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΖΑΜΑΔΑΚΗ ΧΑΜΙΔΕ του ΑΛΗ
ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΒΟΥΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΖΑΜΠΕΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
ΖΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΕΝΤΟΥ
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

337o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΠΑΚΛΗ ΜΙΝΕΒΕΡ του ΑΧΜΕΤ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΚΑΓΚΑΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

338o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΝΤΑΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΣΙΩΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΚΑΡΑΣΙΩΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΡΓΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ
ΚΑΡΙΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΣΤΡΕΝΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ

339o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΙΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΜΠΕΝ
ΚΟΝΤΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΚΙΒΙΛΓΚΙΜ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ
ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
ΚΟΡΔΙΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΥΜΠΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 

340o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΚΟΥΤΡΟΥΛΛΗ ΜΑΤΟΥΛΑ του ΣΚΕΥΟΥ
ΚΡΟΝΓΚΟ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΗ
ΚΩΣΤΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΚΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

341o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΟΥΛΟΥΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΛΥΚΟΘΑΝΑΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΛΥΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΛΕΜΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΕΝΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΛΟΥΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΛΟΥΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

342o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΜΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΜΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΑΝΤΑΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΡΚΑΚΙΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

343o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΕΤΟΥΣΙ ΡΕΝΤΟΝΑ του ΛΟΥΑΝ
ΜΠΕΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Αναπληρωματικοί
ΜΟΣΧΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΟΥΛΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΟΥΝΤΖΟΥΡΗ ΜΕΡΣΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΡΙΑΝΟΥ ΚΟΝΔΥΛΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

344o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΜΠΡΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΝΤΟΥΡΟΥΤΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
ΞΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΞΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΑΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΘΙΜΟΥ

345o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΡΓΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΓΚΡΑΤΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΞΙΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

346o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
ΠΕΡΙΦΗΜΟΥ ΕΛΕΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΟΡΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
ΠΕΜΠΕ ΜΕΧΜΕΤ του ΑΛΗ

347o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΑΠΟ ΕΝΕΙΝΤΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
ΡΕΝΤΖΕΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΡΕΤΖΕΠΑΚΗ ΦΕΡΑΧ του ΓΚΑΛΙΠ

Αναπληρωματικοί
ΠΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΡΕΣΙΤΑΚΗ ΚΟΚΩΝΑ του ΧΑΣΑΝ
ΡΙΖΑ ΑΝΤΩΝ του ΘΩΜΑ
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

348o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΕΛΛΑΒΤΖΗ ΡΕΤΖΕΠ του ΙΜΠΡΑΗΜ
ΣΙΑΜΠΟΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΟΛΙΝΤΑΡΑΚΗ ΑΧΜΕΤ του ΑΛΗ

Αναπληρωματικοί
ΣΑΡΙΚΟΥ ΧΑΦΝΤΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΕΒΔΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΙΟΥΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΣΟΡΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

349o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΣΤΑΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΣΤΕΦΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΟΥΖΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΤΑΜΠΑΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΑΝΤΑΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΘΩΜΑ
ΤΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

350o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΤΣΑΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗΣ ΜΙΚΑΕΛ του ΑΡΓΥΡΗ
ΤΣΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ

Αναπληρωματικοί
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΤΣΙΡΩΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


351o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΦΙΛΙΠΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΧΑΡΤΟΦΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΙΛΗΜΩΝΑ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΦΛΩΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΘΩΜΑ
ΦΟΥΝΤΟΥΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΙΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

352o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
5 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

353o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΑΛΙΣΤΡΑΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΖΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΕΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
ΑΡΦΑΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
ΑΡΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

354o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΓΕΡΟΛΥΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΒΡΟΥΒΗΣ ΘΕΟΦΙΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΑΒΡΙΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

355o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΖΟΡΖΩΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΚΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΔΟΥΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΡΑΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΤΣΙΟ
ΕΚΙΝΕ ΕΙΤΙΛΑ του ΦΙΛΙΠ
ΚΑΛΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ

356o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΑΝΤΑΡΖΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
ΚΑΡΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΚΑΤΣΙΛΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΝΤΙΔΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΕΛΛΕΤΖΙΑΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΡΜΕΝΑΚ
ΚΕΛΛΕΤΖΙΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΜΕΝΑΚ

357o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΟΥΡΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΦΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΥΦΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΚΕΦΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
 

358o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΛΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΛΥΣΣΑΒΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΝΙΚΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΜΑΡΚΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

359o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΙΤΙΛΛΙΛΗ ΣΙΝΤΙΚΑ του ΕΜΙΝ
ΜΠΑΛΑ ΜΠΛΕΡΙΝΑ του ΜΙΛΤΟ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

360o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΞΕΝΟΦΩΝ ΤΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΜΗΝΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΝΤΙΣΟ ΦΛΩΡΑ του ΒΑΓΓΕΛΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΙΜΩΝΟΣ
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

361o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕΤΣΙΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΛΑΓΓΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΡΟΝΤΙΝΟΝΕ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΠΗΛΑΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΑΛΕΠΤΖΗ ΕΡΤΖΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ

362o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΣΚΟΥΜΒΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΤΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΕΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΡΟΥ ΔΙΚΑΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

363o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου -
6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΣΩΠΑΣΗ ΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΕΛΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΣΤΑΥΡΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

364o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΤΣΙΑΚΗΡ ΟΓΛΟΥ ΖΕΙΝΕΠ του ΦΕΡΗΤ
ΤΣΙΚΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΕΣΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΤΣΑΚΙΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΛΟΥΚΑ
ΤΣΙΑΓΚΑ ΣΕΜΡΑ του ΑΛΗ
ΦΕΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΦΕΡΣΟΥΛΑ ΕΜΙΝΕ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ

365o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΧΑΝΔΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΦΙΛΙΝΤΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΡΤΟΦΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

366o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 6 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

ΧΟΥΡΔΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΗΤΑ
 ΧΥΚΑ ΤΖΕΙΝΙ του ΣΠΕΤΙΜ


Αναπληρωματικοί
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ