Οι εφορευτικές επιτροπές σε Κάρπαθο, Κάσο, Καστελλόριζο, Σύμη, Τήλο και Χάλκη

Ορίστηκαν από το αρμόδιο δικαστήριο τα μέλη των εφορευτικών επιτροπών για τα νησιά της Δωδεκανήσου σε ό,τι αφορά τις εκλογές της 7ης Ιουλίου. 

Ειδικότερα, ανά εκλογικό τμήμα τα τακτικά και αναπληρωματικά μέλη είναι τα εξής:

ΔΗΜΟΣ Καρπάθου
78o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ
Τακτικοί
ΑΣΠΡΟΜΜΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΦΛΟΥΡΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του  ΜΗΝΑ
ΓΚΙΖΕΛΗ ΜΙΜΟΖΑ του  ΠΕΤΡΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΘΕΟΧΑΡΗ
ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΜΑΙΚ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΝΟΛΙΑ του  ΜΗΝΑ

79o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ
Τακτικοί
ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του  ΑΝΔΡΕΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΣΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΣΑΒΒA
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
Αναπληρωματικοί
ΖΟΤΟ ΓΙΑΝΝΗ του  ΝΙΚΟΛΑ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ του  ΠΑΝΤΕΛΗ
ΚΑΤΩΓΥΡΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

80o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ
Τακτικοί
ΜΑΚΡΗΣ ΜΗΝΑΣ του  ΑΝΔΡΕΑ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΔΙΑΝΥΣΙΟY
ΜΟΥΛΛΝΕΡ ΕΛΕΝΗ του  ΕΥΓΕΝΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΑΡΗ ΑΝΝΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΝΙΟΤΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

81o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
 Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ
Τακτικοί
ΟΥΜΕΡΟΣΚΙ ΝΕΡΜΙΝΑ του  ΕΝΒΕΡ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΚΑΣΤΡΗ
ΡΟΥΣΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,
ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟY
ΠΑΧΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΔΑΝΑΗ του  ΝΙΚΗΤΑ
ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

82o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ
Τακτικοί
ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΦΟΥΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΠΑΥΛΟY

Αναπληρωματικοί
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του  ΗΛΙΑ

83o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΑΠΕΡΙΟΥ
Τακτικοί
ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΛΟΓΟΘΕΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
ΒΑΡΔΑΟΥΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του  ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
ΓΕΡΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΙΑΚΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΚΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  

84o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΑΠΕΡΙΟΥ
Τακτικοί
ΠΕΛΕΓΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΓΩ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΡΗΓΟΠΟΥΛΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΜΕΣΦΙΝ

Αναπληρωματικοί
ΠΕΛΕΓΡΙΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΗΛΙΑ
ΣΚΟΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΦΙΟΡΕΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΧΑΛΚΙΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
85o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΑΡΚΑΣΑΣ
Τακτικοί
ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΚΑΤΩΓΥΡΙΤΗ ΖΩΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΑΛΟΦΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΝΑΡΟΥΛΑ ΥΠΑΠΑΝΤΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

86o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΑΡΚΑΣΑΣ
Τακτικοί
ΠΑΖΑΡΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΑΝΝΑ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΥΛΙΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΑΝΝΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΜΗΝΑΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕΒΔΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΣΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ

87o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΒΩΛΑΔΑΣ
Τακτικοί
ΒΑΡΔΑΟΥΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΠΕΡΔΙΚΟΛΟΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΗΛΙΑ
ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΔΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟY

88o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΣΠΟΩΝ
Τακτικοί
ΔΙΑΚΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΣΑΚΕΛΛΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΣΑΚΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΗΛΙΑ
ΣΚΟΡΔΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΤΑΛΑΡΑΝΤΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

89o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΟΘΟΥΣ
Τακτικοί
ΒΑΣΙΛΕΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΚΩΣΤΗ
ΔΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΑΡΡΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του  ΗΛΙΑ
ΣΟΦΙΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟY
ΚΡΗΤΣΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΨΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

90o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ
Τακτικοί
ΛΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΓΥΙΟΥ ΑΝΝΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Αναπληρωματικοί
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του  ΜΗΝΑ
ΜΟΣΧΟΝΑ ΑΓΑΠΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

91o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
 Ε.Δ. ΜΕΝΕΤΩΝ
Τακτικοί
ΖΑΒΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΡΕΛΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΜΕΛΑ ΣΟΦΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

92o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΜΕΝΕΤΩΝ
Τακτικοί
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΑΝΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΡΗΓΑ ΕΙΡΗΝΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΣΑΚΕΛΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΜΗΝΑ

Αναπληρωματικοί
ΡΗΓΟΠΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΑΚΕΛΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΧΑΖΗΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

93o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΠΥΛΩΝ
Τακτικοί
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΗΛΙΑ
ΚΑΤΣΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΟΥΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΕΚΜΑΛΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΖΑΜΑΛΗΣ ΤΖΟΝ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

94o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
Ε.Δ. ΟΛΥΜΠΟΥ
Τακτικοί
ΑΝΤΙΜΙΣΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΕΡΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΚΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΕΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΔΙΑΚΟΚΟΜΝΗΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΜΗΝΑ
ΚΑΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

95o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
 Ε.Δ. ΟΛΥΜΠΟΥ
Τακτικοί
ΝΙΚΗΤΑ ΜΑΡΙΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΜΗΝΑ ΜΑΡΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
ΠΑΧΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ του  ΠΑΥΛΟY
ΠΥΡΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΝΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

96o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Καρπάθου
(ΔΙΑΦΑΝΙ)
Τακτικοί
ΔΙΑΚΟΚΟΜΝΗΝΟΥ ΜΑΓΚΑΦΟΥΛΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΛΕΝΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΧΗΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΜΗΝΑΤΣΗ ΑΛΕΞΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΡΕΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΜΗΝΑ

ΔΗΜΟΣ Ηρωικής Νήσου Κάσου
97o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ηρωικής Νήσου Κάσου - Ε.Δ. ΚΑΣΟΥ
Τακτικοί
ΑΡΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΑΣΠΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΒΡΕΤΟΥ ΑΓΛΑΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΔΙΑΚΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΔΙΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΖΑΧΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΖΑΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΖΑΧΑΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

98o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ηρωικής Νήσου Κάσου - Ε.Δ. ΚΑΣΟΥ
Τακτικοί
ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του  ΜΗΝΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΚΑΚΟΜΑΝΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

99o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ηρωικής Νήσου Κάσου - Ε.Δ. ΚΑΣΟΥ
Τακτικοί
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΜΗΝΑ
ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΣΤΡΟΠΑΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΑΣΤΡΟΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑΣ του  ΗΛΙΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ

100o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ηρωικής Νήσου Κάσου - Ε.Δ. ΚΑΣΟΥ
Τακτικοί
ΠΕΡΣΕΛΗ ΖΩΓΡΑΦΙΝΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΚΑΡΒΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΑΝΤΩΝΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΠΕΡΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΜΗΝΑ
ΣΟΙΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΓΚΑΦΟΥΛΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΦΕΛΟΥΖΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ


ΔΗΜΟΣ Μεγίστης
163o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Μεγίστης
 Ε.Δ. ΜΕΓΙΣΤΗΣ
Τακτικοί
ΑΜΥΓΔΑΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του  ΣΤΑΥΡΟY
ΓΕΡΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΟΥΤΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΒΗΣΣΑΡΙΟY
Αναπληρωματικοί
ΔΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΔΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΣΤΑΜΑΤΙΟY
ΚΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΗΛΙΑ
ΚΥΡΑΝΗ ΑΝΝΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY

164o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Μεγίστης - Ε.Δ. ΜΕΓΙΣΤΗΣ
Τακτικοί
ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY-ΜΙΧΑΗΛ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ του  ΑΝΔΡΕΑ-ΣΤΑΥΡΟY
ΤΣΟΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ του  ΜΑΞ ΜΑΛΑΞΟY
ΧΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του  ΣΑΒΒΑ
ΜΙΣΟΜΙΚΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΑΝΔΡΕΑ
ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΔΙΑΛΕΚΤΗ του  ΣΤΕΦΑΝΟY
ΧΟΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΔΗΜΟΣ Σύμης
367o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
 Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ
Τακτικοί
ΒΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟY
ΔΑΜΟΝΤΕ ΦΕΡΝΑΝΤΟΣ του  ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΧΟΡΧΕ
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του  ΦΙΛΙΠΠΟY

Αναπληρωματικοί
ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του  ΑΡΓΥΡΙΟY
ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΔΙΑΣΥΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

368o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ
Τακτικοί
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΠΑΝΤΕΛΗ
ΚΑΣΣΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΚΑΚΑΚΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του  ΛΟΥΚΑ
ΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY- ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ

369o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ
Τακτικοί
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ
ΚΑΨΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΚΑΤΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του  ΑΓΑΠΗΤΟΥ
ΚΟΝΤΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ του  ΙΩΑΝΝΗ


370o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ
Τακτικοί
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΝΩΛΕΣΚΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟY

Αναπληρωματικοί
ΛΕΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΜΕΡΚΟΥΡΙΟY
ΛΟΥΠΗ ΑΜΑΛΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟY

371o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ
Τακτικοί
ΜΟΡΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΜΟΣΚΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΜΟΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΡΙΒΑΝΙΛΝΤΑ του  ΡΙΒΑΛΝΤΟ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΔΙΚΑΙΑ του  ΦΩΤΙΟY
ΜΟΡΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΟΣΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

372o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ
Τακτικοί
ΝΙΚΟΛΗ ΔΟΥΚΙΣΣΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΡΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΕΥΘΥΜΙΟY
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΡΙΖΟΥ
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΝΙΚΗΤΑ

Αναπληρωματικοί
ΝΙΚΟΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του  ΑΝΘΙΜΟY
ΝΙΚΟΛΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY

373o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
 Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ
Τακτικοί
ΣΒΥΝΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΣΙΝΗ ΘΩΜΑΙΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΤΙΤΟ ΑΝΤΖΕΛΑ του  ΡΟΚΚΟ ΜΑΟΥΡΟ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟY
ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του  ΜΕΡΚΟΥΡΙΟY

374o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Σύμης
Ε.Δ. ΣΥΜΗΣ
Τακτικοί
ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΦΙΛΗΜΩΝΑ
ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΦΩΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΣΙΚΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΩΤΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΦΛΩΡΑ του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΖΩΟΠΗΓΗ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΣ Τηλου
375o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Τήλου
 Ε.Δ. ΜΕΓΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
Τακτικοί
ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΒΕΡΓΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του  ΑΧΙΛΛΕA
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΓΡΗΓΟΡΙΟY
ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του  ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΚΑΖΟΥΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΜΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΝΤΟΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY

376o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Τήλου
Ε.Δ. ΛΙΒΑΔΙΩΝ
Τακτικοί
ΖΕΡΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΠΑΝΤΕΛΗ
ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του  ΗΛΙΑ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του  ΠΕΤΡΟY
ΜΟΡΦΩΠΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του  ΝΙΚΗΤΑ
ΡΟΥΜΠΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΠΑΥΛΟY

ΔΗΜΟΣ Χάλκης

377o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Χάλκης - Ε.Δ. ΧΑΛΚΗΣ
Τακτικοί
ΑΛΟΓΙΑΝ ΑΣΙΑ του  ΑΡΣΕΝ
ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
ΔΙΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΘΥΜΙΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του  ΛΑΜΠΙΡΗ

378o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Χάλκης
Ε.Δ. ΧΑΛΚΗΣ
Τακτικοί
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΧΕΙΜΩΝΕΤΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΣΤΑΜΑΤΙΟY
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΠΩΛ του  ΘΕΟΔΩΡΟY

Αναπληρωματικοί
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΝΕΔΕΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΚΛΕΑΝΘΗ
ΣΑΜΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΗΛΙΑ