Βήμα για ανάπτυξη από τον Έλαφο

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το περασμένο Σάββατο το απόγευμα ο διασυλλογικός αγώνας ποδηλασίας πίστας  του Έλαφου στο Στάδιο «Διαγόρας» με την ονομασία «Elafos Pista Challenge 2019». 

Έλαβαν μέρος 62 αθλητές και αθλήτριες φυσικά από τον διοργανωτή, αλλά κι από Διαγόρα, Ροδήλιο, Άθλο, Ανταίο, ΠΟ Βόλο και ΠΟ Κω για τις κατηγορίες Ανδρών, Εφήβων-Νεανίδων και Παίδων-Κορασίδων, όπως επίσης τις αναπτυξιακές.

Τους αγώνες παρακολούθησε αρκετός φίλαθλος κόσμος, γονείς και φίλοι από τα σωματεία.   Το Δ.Σ. του  Έλαφου ευχαριστεί τις αθλήτριες και τους αθλητές που συμμετείχαν και έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό, χαρίζοντας στο κοινό σπουδαίο αγωνιστικό θέαμα, ενώ απέδειξαν άλλη μια φορά ότι η ποδηλασία στη Ρόδο αναπτύσσεται  και κερδίζει συνεχώς περισσότερους θαυμαστές. Οι αγώνες έκλεισαν με απονομές, πυροτεχνήματα και παγωτά προσφορά του Ζαχαροπλαστείου “ΜΙΛΤΟΣ” για τους μικρούς και μεγάλους αθλητές. 

Ο  Έλαφος ευχαριστεί επίσης:  
Τον κ. Δημήτρη Κωνσταντόπουλο, επίσημο Κριτή της Ε.Ο.Π. Αλυτάρχη των αγώνων, τους Χρονομέτρες  Γιάννη Βαγιανάκη και Χαρόβα  Ηλία, τον Γιατρό–Ορθοπεδικό κ. Χάρη Νικολάου,  καθώς και όλους τους γονείς της ομάδος για τη μεγάλη   τους βοήθεια στο στήσιμο του αγώνα και στη γραμματεία. 
Ένα μεγάλο ευχαριστώ επίσης στους χορηγούς ΒΙΟΠΛΑΖ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, POPEYE΄S SUPPLEMENT, WHEEL BIKE SHOP και ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ “ΜΙΛΤΟΣ”. 

Τα αποτελέσματα του αγώνα: 

200 μ. Ταχύτητα  ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

1

ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

2.

ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ

Π.Ο. ΚΩ

3.

ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

Π.Ο. ΒΟΛΟΣ

4.

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

5.

ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

6.

ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

7.

ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

8

ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Ο.ΑΝΤΑΙΟΣ

9.

ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

10.

ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

11

ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

12

ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

13

ΤΣΙΦΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ

Π.Ο. ΚΩ

14

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ

Α.Ο.ΑΝΤΑΙΟΣ

 

ΣΚΡΑΤΣ  ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

 1

ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 2.

ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

Π.Ο. ΒΟΛΟΣ

 3.

ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

 4.

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 5.

ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 6.

ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 7.

ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Ο.ΑΝΤΑΙΟΣ

 8

ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

 9.

ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

10.

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ

Α.Ο.ΑΝΤΑΙΟΣ

11

ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

 

1000 Μ. ΑΤΟΜΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ  ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ–ΝΕΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 1

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

1.09.73

 2

ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

1.11.21

 3

ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

Π.Ο. ΒΟΛΟΣ

1.12.43

 4

ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

1.13.81

 5

ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

1.14.46

 6

ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

1.14.59

 7

ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

1.15.51

 8

ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Ο.ΑΝΤΑΙΟΣ

1.19.22

 9

ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

1.20.39

10

ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

1.24.84

11

ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

1.25.82

12

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

1.26.92

 

200 Μ. ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

 1

 ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 2

 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 3

 ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 4

 ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

 5

 ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΡΟ

 

ΣΚΡΑΤΣ ΠΑΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

 1

 ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 2

 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 3

 ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

 4

 ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 5

 ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 

ΣΚΡΑΤΣ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

 1

 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

Α.Ο. ΑΘΛΟΣ

 2.

 ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 3.

 ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 4.

 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

 5.

 ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 6.

  ΚΑΡΝΕΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Π.Ο. ΚΩ

 7.

 ΣΙΦΩΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ

Α.Ο. ΑΘΛΟΣ

 8

 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Ο. ΑΘΛΟΣ

 9.

 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

10.

 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ

Α.Ο.ΑΘΛΟΣ

11

 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ά.Ο.ΑΝΤΑΙΟΣ

12.

ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

13

ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

14

ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Α.Ο.ΑΝΤΑΙΟΣ

200 Μ. ΑΤΟΜ. ΧΡΟΝΟΜEΤΡΗΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

`1

 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 

 14.66

 2

 ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 14.67

 3

 ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 14.77

 4

 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

 14.92

 5

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 

Α.Ο ΑΘΛΟΣ

15.63

 6

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

 16.00

 7

ΚΑΡΝΕΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Π.Ο. ΚΩ

16.30

 8

ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α.Ο.ΑΝΤΑΙΟΣ

16.84

 9

ΣΙΦΩΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ

Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 

16.90

10

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Ο. ΑΘΛΟΣ

16.98

11

ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

17.21

12

ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

17.61

13

ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

 20.41

14

ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

 20.64

200 Μ. ΑΤΟΜΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

 ΕΠΙΔΟΣΗ

 1

ΜΠΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

17.59

 2

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

18.05

 3

ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΗ ΙΩΛΗ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

18.92

 4

ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

20.55

 5

ΓΑΒΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

20.62

 6

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΜΕΛΙΝΑ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

22.61

ΑΤΟΜΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ 1 LAP  ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

 ΕΠΙΔΟΣΗ

 1

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

41.01

 2

ΜΠΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

41.16

 3

ΓΑΒΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

44.48

 4

ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

46.22

 5

ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΗ ΙΩΛΗ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

46.87

 6

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΜΕΛΙΝΑ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

56.34

 

ΑΤΟΜΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ 200 Μ.  ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

 ΕΠΙΔΟΣΗ

 1

ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 

Α.Σ.Ρ. ΕΛΑΦΟΣ

 17.38

 2

ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

 18.91

 3

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

19.34

 4

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 22.60

 5

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 25.88

 6

ΝΤΙΑΝΤΣΕΝΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

 28.78

 

ΑΤΟΜΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ  1 LAP   ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

 ΕΠΙΔΟΣΗ

 1

ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 

Α.Σ.Ρ. ΕΛΑΦΟΣ

 39.15

 2

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 42.69

3

ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

  45.35

 4

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 22.60

 5

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 52.52

 6

ΝΤΙΑΝΤΣΕΝΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

 59.75

ΑΤΟΜΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ 200 Μ.    ΜΙΝΙ ΜEΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

 ΕΠΙΔΟΣΗ

 1

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ  

Α.Σ.Ρ. ΕΛΑΦΟΣ

 16.23

 2

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 16.41

 3

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗ  

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 17.24

 4

ΜΠΟΥΣΔΡΑ ΑΡΓΥΡΩ  

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

  17.30

 5

ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ  

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ 

  18.93

 6

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

  19.32

ΑΤΟΜΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ  1 LAP     ΜΙΝΙ ΜEΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

 ΕΠΙΔΟΣΗ

 1

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ  

Α.Σ.Ρ. ΕΛΑΦΟΣ

37.45

 2

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

37.55

3

ΜΠΟΥΣΔΡΑ ΑΡΓΥΡΩ  

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

38.96

4

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗ  

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 40.68

5

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ

42.96

6

ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ  

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ 

44.47

ΑΤΟΜΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ 200 Μ.    ΜΙΝΙ ΜEΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

 ΕΠΙΔΟΣΗ

 1

ΣΙΦΟΥΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

Α.Ο . ΑΘΛΟΣ 

 15.55

 2

ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Ο. ΑΘΛΟΣ

 16.90

3

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

  17.46

4

ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

17.54

5

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

  17.66

6

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    

Α.Ο. ΑΘΛΟΣ

  17.68

 7

ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Ο. ΑΘΛΟΣ

  18.46

 8

ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

  18.97

 9

ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

  20.33

10

ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

  20.79

 

ΑΤΟΜΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ  Ι LAP     ΜΙΝΙ ΜEΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ

 ΕΠΙΔΟΣΗ

 1

ΣΙΦΟΥΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

Α.Ο . ΑΘΛΟΣ 

35.54

 2

ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Ο. ΑΘΛΟΣ

38.78

3

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔ ΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

39.84

4

ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

40.86

5

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

41.58

6

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    

Α.Ο. ΑΘΛΟΣ

42.08

 7

ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

43.64

 8

ΠΕΡΔΙΚΑΚΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΑΘΛΟΣ

 43.90

 9

ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ

 49.56