Πέντε συνδυασμοί στις εκλογές του ΤΕΕ Δωδεκανήσου

Πέντε συνδυασμοί πρόκειται να αναμετρηθούν στις εκλογές για την ανάδειξη νέων οργάνων στο ΤΕΕ Δωδεκανήσου.

Οι εκλογές θα πραγματοποιηθούν στις 3 Νοεμβρίου και θα πάρουν μέρος σε αυτές οι εξής συνδυασμοί: (σ.σ. η προθεσμία υποβολής υποψηφιοτήτων έληξε προχθές)
- Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών (ΔΚΜ)
- Δωδεκανησιακή Πρωτοβουλία Μηχανικών (ΔΩ.ΠΡΩ.ΜΗ.)
- Συνεργασία Μηχανικών Δωδεκανήσου
- Μηχανικών Ένωσις
- Πανεπιστημονική-Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Μηχανικών

Ειδικότερα, ανά συνδυασμό, υποψήφιοι είναι οι εξής:
ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
• Συνδυασμός: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΓΛΕΝΤΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ  ΑΡΜΟΝΙΑ
ΖΕΡΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

• Συνδυασμός: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΩΣΙΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΓΚΟΓΚΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
ΖΟΥΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΑΤΩΓΑΣ ΚΛΗΜΗΣ
ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΜΕΛΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΙΧΑΪΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ
ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΥΡΙΑΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΑΛΒΑΡΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΣΕΝΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ-ΘΑΡΡΕΝΗ
ΣΤΕΡΓΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΑΒΕΡΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΦΑΝΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ

• Συνδυασμός: ΔΚΜ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ
ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ    ΑΝΤΩΝΗΣ
ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ  ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΑΡΡΕΝΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΚΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΑΡΘΟΥΡ
ΚΑΜΠΑΣΤΑΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΚΟΥΤΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΑΛΑΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΙΩΤΑΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  ΕΛΕΝΗ
ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΡΑΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΑΒΒΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΤΖΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΥΣΙΔΗ ΑΝΝΑ
ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

• Συνδυασμός: ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΩ.ΠΡΩ.ΜΗ.)
ΑΡΓΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΡΓΑΤΣΟΥΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΙΩΤΑ ΜΑΝΙΑ
ΓΛΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΡΑΚΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΓΟΥΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΖΟΥΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΛΑΦΑΤΑ ΙΑΚΩΒΙΝΑ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΠΝΟΥΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΟΖΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ
ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΩΣΤΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΡΓΙΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΡΟΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΛΙΜΑΝ ΦΩΤΗΣ
ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ
ΣΦΥΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ)

• Συνδυασμός: ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΡΔΙΔΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΡΥΛΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΜΙΚΕΣ
ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΚΟΛΛΙΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΤΛΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΟΥΡΕΠΙΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΛΕΓΑΚΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΜΑΝΤΟΥΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΜΗΤΡΟΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΠΕΡΤΖΟΥΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΘΑ
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΙΛΑΣ
ΠΡΕΚΑ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ
ΣΟΦΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΣΙΓΚΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ
ΧΑΛΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΠΙΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ
Υποψήφιοι για το Πειθαρχικό Συμβούλιο ανά συνδυασμό είναι οι εξής:
• Συνδυασμός: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΩΣΙΣ
ΑΘΕΝΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

• Συνδυασμός: ΔΚΜ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΚΟΣΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΥΡΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΤΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΠΙΛΛΗΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΟΘΕΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΠΡΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

• Συνδυασμός: ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΩ.ΠΡΩ.ΜΗ.)
ΓΕΡΑΣΚΛΗΣ ΔΑΥΙΔ
ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

• Συνδυασμός: ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΖΑΡΙΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
ΠΙΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ.