Bράβευση μαθητών της Δωδεκανήσου από τη Μαθηματική Εταιρεία

Το παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας διοργανώνει το Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 17:30 εκδήλωση βράβευσης των μαθητών και μαθητριών που διακρίθηκαν στον 13ο Πανελλήνιο μαθηματικό διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά».

Η εκδήλωση θα διεξαχθεί στην αίθουσα «Κορνήλιος Καστοριάδης», κτήριο «Κλεόβουλος» του Πανεπιστημίου Αιγαίου. Κεντρικός ομιλητής στην εκδήλωση θα είναι ο A΄ Αντιπρόεδρος της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, καθηγητής του Πανεπιστημίου Αιγαίου κ. Καλαβάσης Φραγκίσκος. Το θέμα της ομιλίας είναι: «Το παιχνίδι των υποθέσεων».

Ο 13ος διαγωνισμός «Παιχνίδι και Μαθηματικά» είχε διεξαχθεί την 1/3/2019 στα δημοτικά σχολεία του νομού και συμμετείχαν σε αυτόν οι μαθητές και οι μαθήτριες της Ε’ και ΣΤ’ τάξης. Αναλυτικά, με αλφαβητική σειρά, οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν είναι:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ            ΣΧΟΛΕΙΟ
1 ΑΓΓΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ        3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
2 ΑΓΓΟΥΣΗ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΝΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
3 ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ        1ο ΔΗΜ. ΣΧ .ΚΑΡΠΑΘΟΥ “ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ”
4 ΑΛΑΦΑΚΗ ΘΕΑΝΩ        3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ    1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
7 ΑΜΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
8 ΑΜΑΝΕΖΗ ΖΩΗ-ΡΑΦΑΗΛΑ    1ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΚΑΡΠΑΘΟΥ     “ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
9 ΑΜΟΡΓΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ    3Θ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
10 ΑΝΑΜΟΥΡΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ    ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ-ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΥΡΤΩ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
12 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ    1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
13 ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
14 ΑΝΤΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
15 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
16 ΑΝΤΩΝΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
17 ΑΠΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΡΙΟΣ    11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
18 ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ        1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
19  ΑΡΓΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΤΙΝΑ    1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
20 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

21 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ    12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
22 ΒΕΡΒΕΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ
23 ΒΛΑΧΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ    1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
24 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ    15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
25 ΒΡΟΥΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ        7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
26 ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
27 ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
28 ΓΕΜΕΝΕΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ    2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
29 ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΕΤΤΑ    11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
30 ΓΕΝΝΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ    1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ

31 ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΜΑΡΙΑ        2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
32 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ    ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣΑΡΩΝ
33 ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
34 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ        12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
35 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
36 ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
37 ΓΙΑΝΝΑΚΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ    2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
38 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΣΗΦΙΝΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
39 ΓΙΑΝΝΗΚΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
40 ΓΙΑΣΕΜΙΔΗ ΑΛΕΞΙΑ         ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

41 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ    3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧ. ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
42 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧ. ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
43 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ    3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧ. ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
44 ΓΚΙΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ
45 ΓΚΙΝΤΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ        1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
46 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
47 ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ        3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
48 ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
49 ΔΑΝΙΗΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
50 ΔΕΔΟΥΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ        2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

51 ΔΕΡΕΜΠΕΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΜΠΩΝΑ ΡΟΔΟΥ
52 ΔΕΡΕΜΠΕΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΜΠΩΝΑ ΡΟΔΟΥ
53 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
54 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
55 ΔΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ        2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
56 ΔΙΑΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
57 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ    15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
58 ΕΛ ΛΑΟΥΕΝΤΗ ΑΜΠΝΤΟΥΛΛΑΧ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
59 ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ
60 ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

61 ΖΑΓΚΟΣ ΕΦΡΑΙΜ        1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
62 ΖΑΜΑΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
63 ΖΑΡΓΑΒΑΤΣΑΚΗ ΕΥΗ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
64 ΖΙΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
65 ΖΙΑΝΟΥ ΛΟΥΚΑ-ΓΙΑΝΝΙ    8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
66 ΖΝΤΡΑΒΑ ΑΓΓΕΛΟ        15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
67 ΖΟΤΑΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ        14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
68 ΗΛΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΑΘΗΝΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ ΚΩ
69 ΘΑΡΡΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ    7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
70 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ    14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

71 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ        1ο Δ.Σ. ΚΑΡΠΑΘΟΥ ”ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ”
72 ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    8ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
73 ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
74 ΙΛΣΙΑΝ ΣΤΕΝΑ        2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
75 ΙΝΤΡΙΖΑΝ ΑΜΑΝΤΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ    1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
76 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
77 ΚΑΛΑΊΤΖΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ
78 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ     2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
79 ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    Δ. Σ. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ “ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ”
80 ΚΑΛΛΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

81 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
82 ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ    15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
83 ΚΑΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ        1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
84 ΚΑΠΟΓΛΟΥ ΑΓΑΠΗ        1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ
85 ΚΑΡΑΒΙΑ ΔΑΝΑΗ        3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
86 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
87 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
88 ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗ ΜΑΡΙΑ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
89 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ    11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
90 ΚΑΡΕΜΑΝΙ ΚΛΑΙΝΤΙ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ

91 ΚΑΡΠΕΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ        ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
92 ΚΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
93 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΤΟΤΑ        2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
94 ΚΑΣΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ        3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
95 ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
96 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ    15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
97 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ        8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
98 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΑ        1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
99 ΚΕΛΕΚΗ ΜΑΡΟΥΣΑ-ΑΝΝΑ    1ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΚΑΡΠΑΘΟΥ “ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ”
100 ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

101 ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΙΧΑΗΛΙΑ    5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
102 ΚΟΚΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
103 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
104 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ    1ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΚΑΡΠΑΘΟΥ “ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ”
105 ΚΟΚΟΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
106 ΚΟΛΑ ΟΛΙΒΙΑ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
107 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ    18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
108 ΚΟΣΣΥΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
109 ΚΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΙΑ        18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

110 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧ. ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
111 ΚΟΥΚΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ        1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
112 ΚΟΥΚΙΑ ΜΑΡΙΝΑ        1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
113 ΚΟΥΛΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ        1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
114 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ    3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
115 ΚΟΥΡΟΣ ΜΙΚΕΣ        1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
116 ΚΟΥΡΤΙ ΑΛΜΠΑΝ         ΔΗΜ. ΣΧ. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ “ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ”
117 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ        1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
118 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
119 ΚΥΓΑΗΣ ΛΟΥΚΑΣ        2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

120 ΚΥΠΙ ΜΑΡΙΑ        2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
121 ΚΥΡΓΙΑΦΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
122 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΞΕΝΙΑ    1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
123 ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ        15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
124 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
125 ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ    1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
126 ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
127 ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ        5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
128 ΛΙΑΓΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ        12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
129 ΛΙΝ ΤΣΕΝ ΤΣΙ        6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ

130 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
131 ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
132 ΜΑΚΡΗ ΣΟΦΙΑ        8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
133 ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ    2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
134 ΜΑΚΧΛΟΥΦ ΕΜΕΛΥ        1ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΚΑΡΠΑΘΟΥ “ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ”
135 ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ    6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
136 ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ    3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
137 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
138 ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
139 ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΟΡΦΕΑΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ

140 ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
141 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΣΑΒΒΑΣ    3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧ. ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
142 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
143 ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ    18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
144 ΜΑΤΣΗ ΦΙΛΙΑ        ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
145 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ-ΘΑΔΔΑΙΟΣ    13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
146 ΜΑΥΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ    18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
147 ΜΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ    ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
148 ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
149 ΜΕΪΜΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ        1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

150 ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ    15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
151 ΜΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ    6/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΟΥ
152 ΜΙΤΡΟΦΑΝ ΡΟΞΑΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
153 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
154 ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ        2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
155 ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
156 ΜΟΥΣΚΑΙ ΝΑΝΤΙΑ        3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
157 ΜΟΥΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ    6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
158 ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
159 ΜΟΥΤΣΕΚΟΥ ΑΛΝΤΟ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ

160 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
161 ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
162 ΜΠΕΛΝΤΕΚΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΑΙΜΙΛΙΑ    ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
163 ΜΠΙΛΙΑΣ ΘΑΡΡΕΝΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
164 ΜΠΟΕΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΤΕΟΝΤΟΡΟΒΑ    2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
165 ΜΠΟΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ
166 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ    3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
167 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧ. ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
168 ΝΙΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
169 ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

170 ΝΙΚΟΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
171 ΝΙΚΟΛΙΚΟΥ ΒΑΓΙΑ        7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
172 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
173 ΝΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ        7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
174 ΝΟΜΙΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ ΚΩ
175 ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
176 ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ        1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
177 ΝΤΟΥΛΕ ΑΛΕΣΙΑ        14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
178 ΞΥΛΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
179 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ    3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

180 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΝΘΙΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
181 ΠΑΝΑ ΕΡΣΙΝΤΑ        2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
182 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ    ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣΑΡΩΝ
183 ΠΑΝΙΕΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ        8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
184 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΦΙΛΟΘΕΗ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
185 ΠΑΠΑΓΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
186 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
187 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ    8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
188 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
189 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΕΦΡΑΙΜ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

190 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
191 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ    17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
192 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
193 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ    1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
194 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
195 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΝΑ    ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
196 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
197 ΠΑΠΑΤΣΙΜΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
198 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΜΑΡΙΑ    5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
199 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

200 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ        1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
201 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΔΗΜ. ΣΧ. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ “ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ”
202 ΠΑΥΛΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
203 ΠΕΠΑ ΚΛΑΡΕΝΣ        ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣΑΡΩΝ
204 ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ    ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
205 ΠΕΡΣΕΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ    6/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΟΥ
206 ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ        3/Θ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
207 ΠΙΠΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ        ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
208 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
209 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

210 ΠΟΔΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
211 ΠΟΥΓΟΥΝΙΑΣ ΔΡΟΣΟΣ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
212 ΠΡΕΠΕΛΙΤΣΑ ΣΙΛΒΙΑΝΑ    11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
213 ΠΥΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
214 ΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ        1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
215 ΡΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ    ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
216 ΡΟΔΙΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ        17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
217 ΡΟΥΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
218 ΡΟΥΣΟΣ ΛΟΥΚΑΣ        7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
219 ΡΟΥΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΡΓΥΡΩ    5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

220 ΣΑΒΒΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
221 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΣΑΒΒΙΝΑ    ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
222 ΣΑΒΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ    5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
223 ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
224 ΣΑΛΑΜΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
225 ΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
226 ΣΚΕΜΠΕ ΕΙΡΗΝΗ        2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
227 ΣΚΟΠΕΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ     3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
228 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
229 ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

230  ΣΤΕΛΛΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
231 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ    3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧ. ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
232 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ
233 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ    14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
234 ΣΤΟΓΙΑΝΟΦ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ    11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
235 ΣΥΦΩΝΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ    11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
236 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ    1ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΚΑΡΠΑΘΟΥ “ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ”
237 ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
238 ΤΑΒΟΥΛΑ ΚΑΒΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ    2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
239 ΤΑΜΠΑΚΙΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ

240 ΤΖΗΝ ΑΪΣΕ         6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
241 ΤΖΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ     15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
242 ΤΟΝΤΑ ΜΑΡΙΑ        ΔΗΜ. ΣΧ. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ “ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ”
243 ΤΟΥΣΣΑ ΕΒΙΤΑ        3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧ. ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
244 ΤΡΕΠΣΕΝΙΣΤΙ ΝΤΑΝΙΕΛ    2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
245 ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
246 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
247 ΤΡΥΦΩΝ ΜΑΝΩΛΗΣ        11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
248 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
249 ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

250 ΤΣΕΛΕΜΕΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
251 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
252 ΤΣΙΓΚΟΥ ΞΕΝΙΑ        1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ
253 ΤΣΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΣΙΛΙΑ    11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
254 ΤΣΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ        11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
255 ΤΣΙΝΤΣΙΚΛΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ    1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ
256 ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΜΑΝΟΛΙΑ    2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
257 ΤΣΙΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
258 ΤΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ        3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
259 ΦΕΪΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ    12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

260 ΦΟΡΤΟΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
261 ΦΡΑΖΗΣ ΦΡΑΖΗΣ        1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
262 ΦΥΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
263 ΦΩΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΣ    2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
264 ΧΑΙΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
265 ΧΑΛΚΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ        ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
266 ΧΑΛΚΙΑ ΔΩΡΑ        ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
267 ΧΑΝΙ ΑΡΗΣ        2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
268 ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ ΛΙΝΤΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
269 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ    15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

270 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ    3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟ. ΣΧ. ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
271 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡΙΝΑ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
272 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ    3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
273 ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
274 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ    12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
275 ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
276 ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
277 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ
278 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΠΟΠΗ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
279 ΧΑΤΖΟΠΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ    1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

280 ΧΙΤΖΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ-ΚΑΛΥΨΩ    15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
281 ΧΟΤΖΑ ΡΕΙ        11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
282 ΧΟΧΛΑΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
283 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
284 ΧΡΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        1ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΚΑΡΠΑΘΟΥ “ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ”
285 ΧΡΥΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ