Σήμερα η ημερίδα κλειστού στίβου στο Κορακόνερο

Δεκάδες αθλητές και αθλήτριες από σωματεία του νησιού μας θα συμμετάσχουν σήμερα στην ημερίδα κλειστού στίβου «Δωδεκανησιακός Χειμώνας 2020» από την ΕΑΣ Δωδεκανήσου στο προπονητήριο του ΔΑΚ «Καλλιπάτειρα». Οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 14.30 και ανοίγουν ουσιαστικά το πρόγραμμα του στίβου τη χρονιά αυτή για την περιοχή μας.

Οι συμμετοχές:

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

 

60Μ ΑΝΔΡΩΝ - Κ23 - Κ20 - Κ18

 

1

ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2

ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

4

ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

5

ΚΟΥΦΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

6

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

7

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

8

ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ

 

9

ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

10

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

11

ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

60Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ16

 

1

ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2

ΚΕΤΑΙ ΡΑΦΑΙΛ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

3

ΣΥΡΙΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4

ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

5

ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

6

ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

7

ΣΚΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

60Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ14

 

1

ΠΙΕΤΡΙ  ΝΤΑΝΙΕΛ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2

ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΡΙ ΜΑΡΤΣΙΕΛΟ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

3

ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4

ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

5

ΠΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

6

ΜΑΛΕ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

7

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

8

ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9

ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10

ΛΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

11

ΜΑΓΚΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

12

ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

13

ΤΑΤΤΗΣ ΕΡΜΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

14

ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

15

ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠ Β

 

1

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

2

ΝΙΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3

ΜΠΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4

ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

 

ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΑΓΟΡΙΑ Κ16

 

1

ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

2

ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ - Κ23 - Κ20 - Κ18 - Κ16

 

1

ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

2

ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

3

ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Κ14

 

 

ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

60Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Κ23 - Κ20 - Κ18

 

1

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

2

ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

3

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

4

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

5

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

6

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

7

ΛΑΜΑΙ ΛΟΛΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8

ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10

ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

11

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

12

ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

13

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

14

ΦΕΛΕΓΚΑΚΗ ΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

60Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

 

1

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

2

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

3

ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4

ΑΦΑΝΤΕΝΟΥ ΦΙΛΙΩ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

5

ΚΑΤΣΙΚΑΝΡΑΗ ΒΙΟΛΕΤΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

6

ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

7

ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

8

ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

9

ΑΛΜΠΑΝΑ ΚΟΡΟΒΕΣΙ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10

ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΕΛΛΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

11

ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

12

ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

13

ΚΛΑΔΟΓΙΕΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

14

ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

15

ΡΙΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

16

ΣΤΑΥΛΑ ΑΝΘΛΟΥΛΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

17

ΚΩΣΤΑΤΖΙΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΚΕΛΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

18

ΜΑΓΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

19

ΜΑΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

20

ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ  ΖΩΗ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

21

ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ - ΑΓΛΑΪΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

60Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14

 

1

ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2

ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

3

ΣΑΒΒΙΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4

ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΛΩΡΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

5

ΧΑΤΖΙΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

6

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

7

ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

8

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΕΒΟΥΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9

ΠΟΚΚΙΑ ΕΥΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10

ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

11

ΜΠΑΛΛΑ ΡΕΓΓΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

12

ΤΣΕΛΛΑ ΕΝΙΝΤΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

13

ΤΣΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΣΣΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

14

ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

15

ΛΟΥΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

16

ΓΚΑΓΚΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

17

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

18

ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΠΑΠΑΓΙΩΤΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

19

ΚΑΨΗ ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΙΑΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

20

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

21

ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

22

ΣΑΡΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

23

ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

24

ANASOVICH ALIMA

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

25

ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

26

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

27

ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΝΤΕΝΙΣΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

28

ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

29

ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

30

ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

31

ΠΛΙΟΥΓΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

32

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ  ΜΑΡΙΑ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

33

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

1

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

2

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4

ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚ Α

 

1

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

2

ΜΑΓΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ

 

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚ Β

 

1

ΓΑΛΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

2

ΠΙΣΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

3

ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18

 

1

ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

2

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

3

ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

4

ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

5

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

 

1

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

2

ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

3

ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ - ΑΓΛΑΪΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΜΗΚΟΣ ΠΚ Β

 

1

ΓΕΜΕΝΕΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2

ΚΑΥΛΑΚΩΝΗ ΚΟΥΙΜΤΣΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3

ΝΤΑΛΑΝΗ ΜΕΛΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4

ΔΕΔΟΥΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

5

ΚΑΤΣΟ ΣΟΦΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

6

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

7

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

8

ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  Κ16

 

1

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

2

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18

 

1

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

Το πρόγραμμα των αγώνων:

 

 

 

ΩΡΑ

ΔΡΟΜΟΙ

ΑΛΜΑΤΑ

14:30

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Α-Γ -Κ18-Κ16

15:25

60μ. Εμπόδια Κ14 αγόρια

 

15:35

60μ. Εμπόδια Κ14 κορίτσια

 

15:45

60μ. Εμπόδια Κ16 κορίτσια

 

15:55

60μ. Εμπόδια Κ18 κορίτσια

 

16:10

60μ. αγόρια Κ18-Κ20-Κ23-Α

 

16:30

 

ΑΛΜΑ 4ΠΛΟΥΝ Κ16α-κ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Κ18

17:00

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ14 κορίτσια - αγόρια

(3 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ)

17:30

60μ. Κ14 αγόρια

 

17:45

60μ. Κ14 κορίτσια

 

18:05

60μ. Κ16 αγόρια

 

18:15

60μ. Κ16 κορίτσια

 

18:25

60Μ κορίτσια Κ18-Κ20-Κ23-Γ

 

18:30

ΤΕΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΤΕΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ