Τοπικό Ποδόσφαιρο: Απίστευτες σκηνές σε αγώνα της Κ14!

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΚΕ 13165 ΦΟΡΕΣ

Απίστευτες σκηνές εκτυλίχθηκαν στο παιχνίδι του παιδικού πρωταθλήματος (Κ14) που πραγματοποιήθηκε προχθές στο γήπεδο Αφάντου ανάμεσα στον τοπικό ΑΕΡΑ και τον Διαγόρα!

Σύμφωνα με όσα έγιναν γνωστά, ο «βοηθός» αποφάσισε να κινηθεί δικαστικά κατά εκπροσώπου των γηπεδούχων ο οποίος στο 6’ της αναμέτρησης κινήθηκε εναντίον του και μάλιστα του κατάφερε ένα χτύπημα με το γόνατό του! Ο διαιτητής αμέσως διέκοψε το παιχνίδι με το διαιτητικό τρίο να πηγαίνει στα αποδυτήρια.

Εκεί πρώην παράγοντας του ΑΕΡΑ μπήκε σαν μαινόμενος ταύρος μέσα και εκτός του ότι έβριζε, κάποια στιγμή κατέβασε επιδεικτικά και το παντελόνι του. Τις σκηνές απείρου κάλλους περιγράφει με λεπτομέρειες ο διαιτητής της αναμέτρησης στο φύλλο αγώνα, το οποίο αν μη τι άλλο είναι επιβαρυντικό για την ομάδα των Αφάντου.

Μετά από διαβουλεύσεις που έγιναν στα αποδυτήρια, το διαιτητικό τρίο αποφάσισε να συνεχίσει κανονικά το παιχνίδι το οποίο και ολοκληρώθηκε με νίκη των φιλοξενούμενων με σκορ 5 – 0.

Είναι βέβαιο, όμως, ότι θα έχει και τρίτο ημίχρονο μιας και η Πειθαρχική θα έχει πολλή δουλειά να κάνει.

Ρήξη πρόσθιου χιαστού ο Νίκος Καμαριανός!