Νέα όργανα εκλέγονται την Κυριακή στην τοπική Νέα Δημοκρατία

Κάλπες σε όλα τα Δωδεκάνησα, πρόκειται να στηθούν την Κυριακή για την ανάδειξη νέων οργάνων στην τοπική Νέα Δημοκρατία.

Σύμφωνα με όσα έγιναν γνωστά, αναμένεται ότι θα υπάρχει μεγάλη συμμετοχή στις εκλογές, με δεδομένο μάλιστα ότι υπάρχουν εγγραφές αρκετών νέων μελών.

Αξιοσημείωτο είναι ότι υποψήφιοι στα όργανα είναι παλιά και νέα στελέχη, γεγονός που κρίνεται θετικό για την καλύτερη και ουσιαστικότερη δραστηριότητα του κόμματος στα νησιά μας.

Ειδικότερα, οι υποψήφιοι είναι οι εξής:
• Για τη Νομαρχιακή Διοικούσα Επιτροπή Δωδεκανήσου
- Υποψήφιοι πρόεδροι Παύλος Μπακίρης και Νικήτας Τσαμπαλάκης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ    
ΓΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        
ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        
ΔΙΑΚΙΔΗ-ΚΩΣΤΑ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        
ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ        
ΚΟΥΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        
ΛΕΡΓΟΥ ΗΛΙΑΣ        
ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ        
ΜΠΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        
ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ        
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ        
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΣΟΦΙΑ        
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (ΦΟΝΗ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΟΛΕΩΣ   ΡΟΔΟΥ    
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        
ΤΣΕΡΚΗΣ ΗΛΙΑΣ        

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ    
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ        
ΓΚΙΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΚΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ        
ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        
ΚΑΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        
ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        
ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        
ΡΗΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ        
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΗΒΗ        
ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        
ΧΑΤΖΗΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ    

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ
ΚΑΛΙΘΕΑΣ- ΑΦΑΝΤΟΥ-ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ    
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΛΟΓΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ    

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ    
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ        
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        
ΚΟΥΛΛΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        
ΝΙΚΟΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ        
ΠΟΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑΣ        
ΣΚΟΥΜΠΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ        
ΣΥΡΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        
ΤΣΙΧΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ        

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΛΙΝΔΟΥ- ΝΟΤΙΑΣ  ΡΟΔΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ        

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ    
ΑΡΝΙΤΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ        
ΚΕΦΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ        
ΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΝΑΚΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        
ΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        
ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ        
            
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΙΑΛΥΣΟΥ-ΚΑΜΕΙΡΟΥ
-ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ-ΑΤΑΒΥΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΣΥΚΟΦΥΛΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ        

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ    
ΓΟΥΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΙΑΚΑΝΘΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        
ΚΑΡΑΤΖΙΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ        
ΛΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        
ΠΑΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ        
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΑΣ        

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΗΣΟΥ  ΚΩ            
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΧΟΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ    
ΒΑΒΙΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        
ΒΑΒΛΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ        
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ        
ΜΕΝΑΣΕ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ-ΒΙΤΩΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ        
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ        
ΤΕΛΛΗ    ΔΙΟΝΥΣΙΑ        
ΤΛΕ ΝΙΛΟΥΦΕΡ        
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ    

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΗΣΟΥ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    
ΛΑΧΑΝΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ            
    
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ    
ΔΙΑΚΟΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ        
ΛΥΤΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ        
ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        
ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ        
ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ ΒΑΪΟΣ        
ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ        
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΓΚΟΣ)    

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΗΣΟΥ  ΝΙΣΥΡΟΥ    
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ    
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ        
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ        
ΟΡΣΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ        
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        
ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΖΑ ΜΑΡΙΑ        
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ        
ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ        
ΧΑΡΤΟΦΥΛΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΗΣΟΥ  ΠΑΤΜΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΜΑΡΟΥΣΩ    
ΡΩΜΑΙΟΥ ΑΝΝΑ        

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ    
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ -ΝΙΚΟΛΑΟΣ        
ΓΡΥΛΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ        
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ        
ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΚΑΜΙΤΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ        
ΜΑΥΡΟΓΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ        
ΜΙΧΕΛΗ ΣΟΦΙΑ        
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ        
ΧΥΤΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ        

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΗΣΟΥ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ    
ΓΑΛΙΜΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        
ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ    ΑΓΓΕΛΟΣ        
ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        
ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        
ΤΑΥΛΑΡΙΟΥ -ΧΩΤΕΛΗ ΝΟΜΙΚΗ        
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        
ΧΑΛΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ        
ΧΑΛΚΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ        
ΧΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΗΣΟΥ  ΛΕΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΤΣΑΧΟΥΡΓΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ        

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ    
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ        
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ        
ΖΑΡΙΦΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ        
ΙΓΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        
ΚΑΝΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ        
ΜΠΙΛΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ        
ΤΣΑΠΕΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ    

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΗΣΟΥ  ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ    
ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ        
ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ        
ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ        
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ        
ΛΑΛΙΩΤΗ ΕΙΣΟΔΙΑ        
ΜΙΣΟΜΙΚΕ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ        
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ        
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ