Οι σταυροί και ποιοι εκλέγονται σε Κάρπαθο, Κάσο, Καστελλόριζο, Σύμη, Τήλο και Χάλκη

Ανακοινώθηκαν σήμερα από το Πρωτοδικείο της Ρόδου τα επίσημα αποτελέσματα και οι σταυροί που έλαβαν οι υποψήφιοι σε έξι νησιά της Δωδεκανήσου.

Πρόκειται συγκεκριμένα για τους Δήμους Καρπάθου, Κάσου, Μεγίστης (Καστελλόριζο), Σύμης, Τήλου και Χάλκης.

Αναλυτικά:

Δήμος Καρπάθου

  ΣΥΝΟΛΑ
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 8.701
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 4.370
ΑΚΥΡΑ 104
ΛΕΥΚΑ 17
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 121
ΕΓΚΥΡΑ 4.249
   
1. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 1.391
ΑΜΑΝΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 147
ΒΑΣΙΛΑΡΑ ΦΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 97
ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 180
ΓΕΡΓΑΤΣΟΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΚΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 36
ΚΑΖΗΛΙΕΡΗ ΡΗΓΟΠΟΥΛΑ (ΡΙΤΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 32
ΚΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ 118
ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 214
ΚΑΦΕΤΖΗ-ΑΪΒΑΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 54
ΚΟΥΖΕΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 50
ΚΟΥΤΣΟΥ-ΑΝΝΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 64
ΚΡΗΤΣΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 153
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 315
ΛΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
ΛΥΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ 125
ΜΑΣΤΡΟΛΕΩΝ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4
ΜΕΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΗΝΑ 53
ΜΗΝΑΔΑΚΗ -ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ (ΡΟΔΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9
ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 81
ΝΟΥΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 159
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 192
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΜΗΝΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 205
ΡΕΪΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 237
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΡΗΓΟΠΟΥΛΗΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 30
ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 121
ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 79
ΦΕΛΛΟΥΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 389
ΦΡΑΓΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 83
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΣΤΑΜΑΤΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 69
ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 28
ΝΤΑΡΓΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΟΜΝΗΝΟΥ 200
ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ (ΚΟΣΜΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 502

* Εκλέγονται στην Ενότητα Καρπάθου οι Ευαγγελία Φελλουζή, Δημήτριος Κωνσταντινίδης, Μιχαήλ Ρεΐσης, Χρήστος Κατσάνης, Μηνάς Πρωτόπαπας και Εμμανουήλ Παναγιώτου. Ο τελευταίος χάνει την έδρα εφόσον δεν εκλεγεί δήμαρχος ο επικεφαλής του συνδυασμού κ. Εμμανουήλ Καπετανάκης. Στην Ενότητα Ολύμπου εκλέγεται ο Κοσμάς Σακέλλης.
 
 
2. ΚΑΡΠΑΘΟΣ-ΝΕΑ ΑΡΧΗ 1.143
ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 190
ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΑΝΤΡΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 162
ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 105
ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 122
BOZZA KAREN MARGHERITA του PIETRO 9
ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 136
ΓΕΡΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 71
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 230
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΚΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15
ΔΙΑΚΟΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 125
ΘΩΜΑ ΜΙΡΕΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ 8
ΚΑΡΑΞΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10
ΚΟΝΔΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 48
ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΗΝΑ 26
ΛΥΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 111
ΜΑΓΙΑΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ 217
ΜΗΛΟ ΛΟΡΕΤΑ του ΣΤΑΥΡΟ 6
ΝΙΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 27
ΝΤΡΕΛΙΑ-ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 43
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΛΙΝΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΑ-ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 98
ΠΙΤΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 206
ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ 376
ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 301
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 72
ΧΑΛΚΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 93
ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 135
ΝΤΑΡΓΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 278
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΓΚΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 337
   
* Εκλέγονται ο επικεφαλής του συνδυασμού κ. Μιχάλης Τσαμπουνιεράκης και οι Δημήτριος Σπανός, Νικόλαος Σπανός, Γεώργιος Δήμαρχος, Θεοδόσιος Μανωλάκης και Μιχαήλ Πίττας στην Ενότητα Καρπάθου.  
   
3. ΝΕΑ  ΠΝΟΗ 1.715
ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 158
ΔΙΑΚΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 194
ΖΑΒΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23
ΖΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 236
ΚΑΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ 50
ΚΑΛΗ-ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΡΗΓΟΠΟΥΛΑ του ΜΗΝΑ 220
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ-ΚΑΛΛΑΣ ΠΟΘΗΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 49
ΚΡΗΤΣΙΩΤΗ ΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ 29
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ-ΣΑΡΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 64
ΛΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 58
ΛΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 217
ΛΥΡΙΣΤΗ-ΧΑΛΚΙΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 347
ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΗΝΑ 177
ΛΩΛΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΝΙΚΟΛΑ 16
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ 375
ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 106
ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 154
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΗΝΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 190
ΠΑΡΑΓΥΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 339
ΡΗΓΟΠΟΥΛΗ ΡΗΓΟΠΟΥΛΑ του ΑΛΕΚΟΥ 20
ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 59
ΣΑΪΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 208
ΣΙΣΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 213
ΣΚΟΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ 111
ΤΣΕΡΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 273
ΧΑΛΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΗΝΑ 142
ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 189
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 181
ΚΟΥΚΟΥΛΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 79
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 447
ΝΤΑΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 469

* Εκλέγονται στην Ενότητα Καρπάθου οι Μιχαήλ Μανωλάκης, Ευδοξία Λυριστή - Χαλκιά, Εμμανουήλ Παραγυιός, Εμμανουήλ Τσέρκης, Δημήτριος Ζανάκης, Ρηγοπούλα Καλή Φιλιππούση και Νικόλαος Λύκος. Ο τελευταίος χάνει την έδρα εφόσον δεν εκλεγεί δήμαρχος ο κ. Ιωάννης Νισύριος. Στην Ενότητα Ολύμπου εκλέγεται ο Νικόλαος Νταής.


Δήμος Ηρωικής Νήσου Κάσου 

  ΣΥΝΟΛΟ
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ  1955
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 931
ΑΚΥΡΑ 8
ΛΕΥΚΑ 2
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 10
ΕΓΚΥΡΑ 921
   
1. ΑΝΕΜΟΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 352
ΒΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΜΗΝΑ 63
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 33
ΔΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31
ΔΙΑΚΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ 31
ΕΜΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 47
ΖΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 95
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 66
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 91
ΛΙΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ 42
ΜΑΡΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
ΜΗΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 100
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΜΗΝΑ 30
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 53
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 38
ΤΟΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΟΥΙΤΖΙ 51
ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 25
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 29
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 48

* Εκλέγονται ο επικεφαλής Εμμανουήλ Νικολάκης και οι Γεώργιος Μηνάκας, Γεώργιος Ζούλης, Ηλίας Κυριάκος και Νικήτας Κρητικός.

 

 
2. ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΣΙΩΤΩΝ - ΚΑΣΙΩΝ ΔΡΑΣΗ 569
ΒΑΪΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 58
ΒΡΕΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
ΒΡΕΤΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 72
ΓΕΝΕΙΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62
ΖΑΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 98
ΚΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΑΙΣΑΡΑ 37
ΜΑΣΤΡΟΠΑΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43
ΜΑΣΤΡΟΠΑΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 113
ΜΑΣΤΡΟΠΑΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 53
ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 60
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 117
ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29
ΠΑΡΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 85
ΠΕΡΣΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 75
ΠΕΡΣΕΛΗΣ ΚΑΝΑΚΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95
ΠΕΡΣΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 163
ΣΟΦΙΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 86
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΘΕΚΛΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 72
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 120
ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 106

* Εκλέγονται από τον συνδυασμό του νέου δημάρχου Μιχάλη Ερωτόκριτου οι Κωνσταντίνος Περσελής, Δημήτρης Φραγκούλης, Ιωάννης Νικολάου, Ηλίας Μαστροπαύλος, Εμμανουήλ Βρετός, Αικατερίνη Χειμωνέτου, Κωνσταντίνος Ζάχαρης και Κανάκης Περσελής.


Δήμος Μεγίστης (Καστελλορίζου)

 

  ΣΥΝΟΛΟ
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1647
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 385
ΑΚΥΡΑ 10
ΛΕΥΚΑ 2
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 12
ΕΓΚΥΡΑ 373
   
1.ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΜΠΡΟΣΤΑ 113
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 22
ΚΑΝΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΤΖΟΝ ΦΡΕΪΖΕΡ 24
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
ΚΟΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 95
ΜΑΓΙΑΦΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΚΚΟΥ 10
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 9
ΜΠΑΤΕΝ ΕΛΙΖΑΜΠΕΘ ΜΑΡΙΑ ΦΡΑΝΣΙΣΚΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥΣ 10
ΝΤΑΦΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2
ΦΟΙΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 16
ΧΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 45

* ΅Εκλέγονται οι Μαρία Κοκαλά, Ειρήνη Χούλη, Μαργαρίτα Καννή και Δημήτριος Καμπούρης. Σε περίπτωση που δεν εκλεγεί δήμαρχος ο επικεφαλής του συνδυασμού κ. Γεώργιος Παπουτσής, ο τελευταίος χάνει την έδρα.
 
 
2. ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ-Ο ΦΑΡΟΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 81
ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5
ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 10
ΔΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17
ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 66
ΚΑΡΥΔΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 17
ΚΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 4
ΜΑΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 3
ΜΙΣΟΜΙΚΕ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10
ΠΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6
ΡΑΦΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 40
ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 25
ΦΛΩΣΣΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΟΥ 2

* Εκλέγονται ο επικεφαλής του συνδυασμού κ. Γεώργιος Αχλαδιώτης και οι Μιχαήλ Καρδάρας, Ελευθέριος Ράφτης και Βασίλειος Τσακαλάκης.
 
 
3. ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ 179
ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 39
ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΤΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 79
ΑΣΒΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 57
ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0
ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 62
ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41
ΘΑΡΡΕΝΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2
ΚΑΒΒΙΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 3
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΙΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ 106
ΜΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 33
ΜΕΤΟΛΛΑΡΙ ΕΛΙΣΕΟ του ΤΟΜΟΡ 66
ΣΑΜΨΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2
ΣΑΜΨΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1

* Εκλέγονται οι Μαρία Πατρίσια Λαμπροπούλου, Μιχαήλ Στρατής Αμύγδαλος, Ελισέο Μετολλάρι, Δημήτριος Αχλαδιώτης του Αναστασίου, Νικόλαος Ασβέστης και Δημήτριος Αχλαδιώτης του Γεωργίου. Σε περίπτωση που δεν εκλεγεί δήμαρχος ο κ. Γεώργιος Σαμψάκος, ο τελευταίος χάνει την έδρα.

Δήμος Σύμης

  ΣΥΝΟΛΟ
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 4554
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 1965
ΑΚΥΡΑ 45
ΛΕΥΚΑ 13
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 58
ΕΓΚΥΡΑ 1907
   
1. ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ! ΣΥΜΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ! 372
ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 14
BURGESS LYNNE CHRISTINE του PHILIP 21
GOUINGUENET FREDERIQUE MARIE MADELEINE του JACQUES 17
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 70
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 79
ΛΕΡΙΑΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 99
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 88
ΜΙΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΗ 53
ΜΙΣΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 34
ΜΟΡΑΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 12
ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 11
ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ-ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 120
ΠΙΝΟΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 45
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37
ΣΑΡΑΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 27
ΣΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26
ΤΙΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΡΟΚΚΟ ΜΑΟΥΡΟ 31
ΤΣΙΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕOYΣ 151

* Εκλέγονται ο επικεφαλής του συνδυασμού Ηλίας Τσαβαρής και οι Γεώργιος Τσίγκος και Πανορμίτης Κλεάνθης Πέτρου.
 
 
2. "ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ" 1055
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 65
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 42
ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 82
ΓΚΟΥΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 55
ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 185
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 137
ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 60
ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 29
ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 104
ΛΟΥΠΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 129
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 87
ΜΙΣΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 75
ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 37
ΜΟΡΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΙΚΕΝΤΙΟΥ 44
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 21
ΠΑΡΑΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 119
ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 70
ΠΕΤΡΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 63
ΣΕΪΡΛΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 46
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ 313
ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 124
ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 63
ΤΣΑΟΥΣΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ 137
ΤΣΟΥΒΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ 296
ΧΑΣΚΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 279
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ 64

* Εκλέγονται οι Αλέξανδρος Σπανουδάκης, Ιωάννης Τσουβαλλάς, Ηλίας Πανορμίτης Χάσκας, Νικήτας Γρύλλης, Φίλιππος Δερμιτζάκης, Μιχαήλ Τσαουσέλλης, Σεβαστή Λούπη, Βασίλειος Τσαβαρής, Νικόλαος Παραής και Βασίλειος Κουμεντάκης.
 
 
3. ΠΡΩΤΑ Η ΣΥΜΗ 480
ΑΓΑΠΗΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 98
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΤΑΣΟΥ 95
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ-ΤΣΙΜΠΙΡΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 20
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16
ΔΙΑΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 54
ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 55
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ 125
ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11
ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 51
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΟΥΣΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 23
ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 135
ΜΟΣΧΟΒΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 2
ΜΠΛΑΝΑ-ΜΕΓΑΛΟΥΔΗ ΚΛΕΑΝΘΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 20
ΠΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 32
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 105
ΣΥΚΑΛΛΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 47
ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 29
ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 95
ΤΣΑΒΑΡΗ ΗΛΙΑΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 95
ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 72
ΤΣΙΡΙΟΝΗ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΣΑΜΠΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 46
ΦΩΤΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ 26
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΚΟΝΔΥΛΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17

* Εκλέγεται ο επικεφαλής του συνδυασμού Αγαπητός Σκιαθίτης και οι Χρυσοβαλάντης Μακράκης, Μαρία Κρητικού και Χρυσοβαλάντης Παπανικολάου.


Δήμος Τήλου
 

  ΣΥΝΟΛΟ
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1184
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 658
ΑΚΥΡΑ 36
ΛΕΥΚΑ 2
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 38
ΕΓΚΥΡΑ 620
   
1.ΤΗΛΟΣ ΜΑΖΙ-ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ 342
ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 147
ALTROCCHI FRANCESCA MARIA VITTORIA του CARLO 5
BARAN ALAIN MICHEL J. του STANISLAW 3
ΒΑΣΙΛΑΡΑ-ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 48
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 21
ΚΑΜΜΑ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 56
ΚΑΜΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15
ΚΑΜΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΡΟΚΟΣ) 87
ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 52
ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΟΥΛΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 21
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 56
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΖΑΦΕΙΡΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 28
ΠΑΡΛΙΑΡΑ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 7
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 112
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 72
TRAINOR SUSAN ROSE του RICHARD EDMOND 7
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 77
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 126
ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 8

* Εκλέγονται οι Σπύρος Αλιφέρης, Ηλίας Δημήτριος Χριστοφής, Κυριάκος Σακελλάρης, Ιωάννης Καμμάς, Ανδρέας Φιλίππου, Κωνσταντίνος Σακελλάρης του Κυριάκου, ενώ έχουν ισοβαθμίσει για την έβδομη έδρα οι Άννα Καμμά και Ελευθερία Οικονόμου.
 
 
2. ΤΗΛΟΣ ΝΕΑ ΠΝΟΗ 278
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΛΑΜΠΡΟΥ 15
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 39
ΓΙΑΝΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 50
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΒΑΓΙΑΝΟΣ (ΒΑΪΟΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 32
ΚΑΜΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 49
ΛΑΡΔΟΥΤΣΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 14
ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 6
ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΝΙΚΗΤΑ 2
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 165
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 41
ΡΟΔΙΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 73
ΣΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 9
ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 64
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 14
ΧΑΤΖΗΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 90
ΧΑΤΖΗΦΟΥΝΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 78

*  Εκλέγεται ο επικεφαλής της παράταξης Εμμανουήλ Χατζηφούντας και οι Αντώνιος Οικονόμου, Ανδρέας Χατζηφούντας, Εμμανουήλ Χατζηφούντας, Κωνσταντίνος Σακελλάρης του Παύλου και Ιωάννης Τσάκαλος.
 

Δήμος Χάλκης

  ΣΥΝΟΛΟ
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 905
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 691
ΑΚΥΡΑ 16
ΛΕΥΚΑ 1
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 17
ΕΓΚΥΡΑ 674
   
1. ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΗ ΧΑΛΚΗ 292
ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΒΑΛΑΝΤΗΣ)-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 57
ΒΑΛΗΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
ΒΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΗΛΙΑ 86
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΣΤΕΜΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 5
ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ-ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44
ΜΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 75
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΛΟΥΣΑ του ΓΙΑΣΗΜΑΚΗ 34
ΞΑΝΘΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΙΩΣΗΦ 41
ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΙΒΑΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΡΟΥΣΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 34
ΣΦΥΡΙΟΥ ΒΛΑΧΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18
ΣΦΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 42
ΤΣΟΥΡΟΥΤΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 42
ΦΑΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 80
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΤΟΥ ΠΑΛΑΙΟΥ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 50
ΧΕΙΜΩΝΕΤΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΕΙΜΩΝΕΤΤΟΥ 85
ΧΕΙΜΩΝΕΤΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΜΕΤΑΞΑ 15
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΚΙΤΡΑΚΗΣ του ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ 62

* Εκλέγεται ο επικεφαλής του συνδυασμού Μιχάλης Σταματιάδης και οι Χρύσα Βελή, Βασίλης Χειμωνέττος, Αντώνης Φαναράκης, Λάμπρος Μαρκάκης, Κιτράκης Χρυσοβέργης.
 
 
2. ΣΤΗ ΧΑΡΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΙΜΙΑ...ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ 382
ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 90
ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 8
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 33
ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 71
ΖΑΜΠΕΤΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ 64
ΖΑΜΠΕΤΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΤΡΙΝΤΗ 45
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 31
ΛΙΣΓΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 9
ΠΑΤΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 104
ΠΕΡΑΚΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 43
ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 87
ΣΑΜΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 14
ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΔΙΟΣΜΑΚΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ 67
ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 64
ΣΦΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 6
ΣΦΥΡΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΚΟΣΜΑ 24
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 60
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ 41
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 89
ΧΕΙΜΩΝΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΥΝΤΡΟΦΙΟΥ 118


* Εκλέγονται οι Ιωάννης Χειμωνέττος, Γαρυφαλιά Πατρού, Δημήτριος Αγγελής, Δημήτριος Φραγκάκης, Βασίλειος Ρουσσάκης, Αγγελική Βογιατζόγλου και Διοσμάκης Σπυρίδης.