Με αισιοδοξία και υποσχέσεις η κλήρωση του προγράμματος των πρωταθλημάτων της Α’ και Β’ κατηγορίας

Η κλήρωση του προγράμματος των πρωταθλημάτων της Α’ και Β’ κατηγορίας πραγματοποιήθηκε χθες βράδυ στα γραφεία της ΕΠΣΔ, με αρκετούς εκπροσώπους των ομάδων να δίνουν το παρόν, όπως επίσης και αρκετούς φορείς. Μεταξύ αυτών ο πρώην βουλευτής Γιάννης Παππάς στο χαιρετισμό του υποσχέθηκε άριστη συνεργασία με την ΕΠΣΔ.

Στη συνέχεια το λόγω πήρε ο πρόεδρος της διοργανώτριας αρχής, Παναγιώτης Διακοφώτης, τονίζοντας πως η Ένωση θα είναι κοντά σ’ όλα τα σωματεία της δύναμής της. Επίσης μεταξύ άλλων ανέφερε πως το γήπεδο στο Τσαΐρι θα είναι έτοιμο στα τέλη Οκτωβρίου, ενώ υποσχέθηκε να υπάρξει μια αγωνιστική δωρεάν διαιτησία για όλες τις κατηγορίες.

Διαβεβαίωσε επίσης πως η «Blue Star Ferries» θα είναι και τη νέα περίοδο χορηγός της Α’ κατηγορίας, ενώ θα γίνει και τη νέα σεζόν λαχειαγορά προς ενίσχυση των σωματείων, με το δώρο να είναι και πάλι ένα αυτοκίνητο.

Στη συνέχεια μίλησαν ο Γενικός Γραμματέας της ΕΠΣΔ Γιώργος Παυλίδης και ο πρόεδρος του ΣΔΠΔ Κώστας Ζαννετίδης απευθύνοντας χαιρετισμό και ακολούθησε η κλήρωση του προγράμματος της Α’ κατηγορίας.

 

1η αγωνιστική 16η

 

 

 

Αστέρας Μ.

Ηρακλής Λ.

 

 

Φοίβος

Δόξα Ψινθ.

 

 

Κλεάνθης

Αντίμαχος

 

 

Δόξα Καρδ.

Διαγόρας Β.

 

 

Άρης

Αστέρας Π.

 

 

ΑΕΡΑ

Ηρακλής Μ.

 

 

Κλεόβουλος

Διαγόρας

 

 

Ρεπό

Ποσειδών Καρπ.

 

 

 

 

 

 

2η αγωνιστική 17η

 

 

 

Ηρακλής Λ.

Ποσειδών Καρπ.

 

 

Αστέρας Μ.

Φοίβος

 

 

Δόξα Ψινθ.

Δόξα Καρδ.

 

 

Αντίμαχος

Άρης

 

 

Διαγόρας Β.

ΑΕΡΑ

 

 

Αστέρας Π.

Διαγόρας

 

 

Ηρακλής Μ.

Κλεόβουλος

 

 

Ρεπό

Κλεάνθης

 

 

 

 

 

 

3η αγωνιστική 18η

 

 

 

Ηρακλής Λ.

Φοίβος

 

 

Κλεάνθης

Ποσειδών Καρπ.

 

 

Δόξα Καρδ.

Αστέρας Μ.

 

 

ΑΕΡΑ

Δόξα Ψινθ.

 

 

Διαγόρας

Αντίμαχος

 

 

Κλεόβουλος

Διαγόρας Β.

 

 

Αστέρας Π.

Ηρακλής Μ.

 

 

Ρεπό

Άρης

 

 

 

 

 

 

4η αγωνιστική 19η

 

 

 

Κλεάνθης

Ηρακλής Λ.

 

 

Φοίβος

Δόξα Καρδ.

 

 

Ποσειδών Καρπ.

Άρης

 

 

Αστέρας Μ.

ΑΕΡΑ

 

 

Δόξα Ψινθ.

Κλεόβουλος

 

 

Αντίμαχος

Ηρακλής Μ.

 

 

Διαγόρας Β.

Αστέρας Π.

 

 

Ρεπό

Διαγόρας

 

 

 

 

 

 

5η αγωνιστική 20η

 

 

 

Ηρακλής Λ.

Δόξα Καρδ.

 

 

Άρης

Κλεάνθης

 

 

ΑΕΡΑ

Φοίβος

 

 

Διαγόρας

Ποσειδών Καρπ.

 

 

Κλεόβουλος

Αστέρας Μ.

 

 

Αστέρας Π.

Δόξα Ψινθ.

 

 

Αντίμαχος

Διαγόρας Β.

 

 

Ρεπό

Ηρακλής Μ.

 

 

 

 

 

 

6η αγωνιστική 21η

 

 

 

Άρης

Ηρακλής Λ.

 

 

Δόξα Καρδ.

ΑΕΡΑ

 

 

Κλεάνθης

Διαγόρας

 

 

Φοίβος

Κλεόβουλος

 

 

Ποσειδών Καρπ.

Ηρακλής Μ.

 

 

Αστέρας Μ.

Αστέρας Π.

 

 

Δόξα Ψινθ.

Αντίμαχος

 

 

Ρεπό

Διαγόρας Β.

 

 

 

 

 

 

7η αγωνιστική 22η

 

 

 

Ηρακλής Λ.

ΑΕΡΑ

 

 

Διαγόρας

Άρης

 

 

Κλεόβουλος

Δόξα Καρδ.

 

 

Ηρακλής Μ.

Κλεάνθης

 

 

Αστέρας Π.

Φοίβος

 

 

Διαγόρας Β.

Ποσειδών Καρπ.

 

 

Αντίμαχος

Αστέρας Μ.

 

 

Ρεπό

Δόξα Ψινθ.

 

 

 

 

 

 

8η αγωνιστική 23η

 

 

 

Διαγόρας

Ηρακλής Λ.

 

 

ΑΕΡΑ

Κλεόβουλος

 

 

Άρης

Ηρακλής Μ.

 

 

Δόξα Καρδ.

Αστέρας Π.

 

 

Κλεάνθης

Διαγόρας Β.

 

 

Φοίβος

Αντίμαχος

 

 

Ποσειδών Καρπ.

Δόξα Ψινθ.

 

 

Ρεπό

Αστέρας Μ.

 

 

 

 

 

 

9η αγωνιστική 24η

 

 

 

Ηρακλής Λ.

Κλεόβουλος

 

 

Ηρακλής Μ.

Διαγόρας

 

 

Αστέρας Π.

ΑΕΡΑ

 

 

Διαγόρας Β.

Άρης

 

 

Αντίμαχος

Δόξα Καρδ.

 

 

Δόξα Ψινθ.

Κλεάνθης

 

 

Αστέρας Μ.

Ποσειδών Καρπ.

 

 

Ρεπό

Φοίβος

 

 

 

 

 

 

10η αγωνιστική 25η

 

 

 

Ηρακλής Μ.

Ηρακλής Λ.

 

 

Κλεόβουλος

Αστέρας Π.

 

 

Διαγόρας

Διαγόρας Β.

 

 

ΑΕΡΑ

Αντίμαχος

 

 

Άρης

Δόξα Ψινθ.

 

 

Κλεάνθης

Αστέρας Μ.

 

 

Φοίβος

Ποσειδών Καρπ.

 

 

Ρεπό

Δόξα Καρδ.

 

 

 

 

 

 

11η αγωνιστική 26η

 

 

 

Ηρακλής Λ.

Αστέρας Π.

 

 

Διαγόρας Β.

Ηρακλής Μ.

 

 

Αντίμαχος

Κλεόβουλος

 

 

Δόξα Ψινθ.

Διαγόρας

 

 

Αστέρας Μ.

Άρης

 

 

Ποσειδών Καρπ.

Δόξα Καρδ.

 

 

Φοίβος

Κλεάνθης

 

 

Ρεπό

ΑΕΡΑ

 

 

 

 

 

 

12η αγωνιστική 27η

 

 

 

Διαγόρας Β.

Ηρακλής Λ.

 

 

Αστέρας Π.

Αντίμαχος

 

 

Ηρακλής Μ.

Δόξα Ψινθ.

 

 

Διαγόρας

Αστέρας Μ.

 

 

ΑΕΡΑ

Ποσειδών Καρπ.

 

 

Άρης

Φοίβος

 

 

Δόξα Καρδ.

Κλεάνθης

 

 

Ρεπό

Κλεόβουλος

 

 

 

 

 

 

13η αγωνιστική 28η

 

 

 

Ηρακλής Λ.

Αντίμαχος

 

 

Δόξα Ψινθ.

Διαγόρας Β.

 

 

Αστέρας Μ.

Ηρακλής Μ.

 

 

Ποσειδών Καρπ.

Κλεόβουλος

 

 

Φοίβος

Διαγόρας

 

 

Κλεάνθης

ΑΕΡΑ

 

 

Δόξα Καρδ.

Άρης

 

 

Ρεπό

Αστέρας Π.

 

 

 

 

 

 

14η αγωνιστική 29η

 

 

 

Δόξα Ψινθ.

Ηρακλής Λ.

 

 

Διαγόρας Β.

Αστέρας Μ.

 

 

Αστέρας Π.

Ποσειδών Καρπ.

 

 

Ηρακλής Μ.

Φοίβος

 

 

Κλεόβουλος

Κλεάνθης

 

 

Διαγόρας

Δόξα Καρδ.

 

 

ΑΕΡΑ

Άρης

 

 

Ρεπό

Αντίμαχος

 

 

 

 

 

 

15η αγωνιστική 30η

 

 

 

Αστέρας Μ.

Δόξα Ψινθ.

 

 

Ποσειδών Καρπ.

Αντίμαχος

 

 

Φοίβος

Διαγόρας Β.

 

 

Κλεάνθης

Αστέρας Π.

 

 

Δόξα Καρδ.

Ηρακλής Μ.

 

 

Άρης

Κλεόβουλος

 

 

ΑΕΡΑ

Διαγόρας

 

 

Ρεπό

Ηρακλής Λ.